Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

En yeni, gelişmiş Pacific Banka ve Fleeca Bankaları Soygunu [Neredeyse Hazır!]

utku

VIP Üye
VIP Üye
Merhaba arkadaşlar, bugün size tamamen benim yaptığım Pacific Bankası ve Fleeca Bankalarının soygun scriptinin ön izlemesini paylaşmak istiyorum. Fleeca Bankaları soygunu hazır değil. Pacific Bankası hazır ancak birkaç küçük sorunu var, aşağıda bahsedeceğim bunlardan. Pacific Heist scriptinin sorunlarını bu ay içinde çözüp FiveM Forum' da ve burada bedava paylaşmayı hedefliyorum. Eğer denk gelmişseniz buradan biliyorsunuzdur scripti.

Fleeca Bankaları soygunu bütün Fleecalar için geçerli olacak ayrıca rahatça banka ekleme ve çıkarmada yapılabilinecek. Ekstra olarak matkap ile kutu açma ekleyebilirim ama emin değilim daha. Birkaç gizli şeyler de olacak.

Pacific Bank için ise; şu an Patreon üyelerim test ediyorlar zaten ve geridönüşler gayet olumlu, ayrıca birlikte çalıştığım LoveFist (LevelX) sunucusunda 60 kişilik testler yaptık, küçük birkaç sorun dışında gayet güzel çalışıyordu. Scripti şu an paylaşmamı engelleyen bir tane ana sorun var ve birkaç tane küçük sorun. Ana sorun paraları, altınları ve elmasları farklı kişilerin toplayabilmesinde. Bir tane çözüm buldum ancak client tarafını biraz yoruyor. Normalde script 0.09ms in üstüne hiçbir zaman çıkmadı ancak uyguladığım geçici çözüm lootlama aşamasında 0.15~0.25 arasına çıkarıyor. Eğer istediğim gibi yapamazsam 1 ay içinde büyük ihtimal bu hali ile paylaşırım direkt. Diğer küçük sorunlar zaten bu ana sorunla alakalı.

Pacific Banka Soygunu video (Video biraz eski ayrıca elmas toplamada var animasyonlu bir şekilde) :

Fleeca Bankaları Soygunu görüntüler:
4802
4803
4804

Videodan ve görüntülerden yola çıkarak aklınıza gelen bir eklenti varsa buradan bana yazabilirsiniz.
Scriptleri bedava paylaşmamın nedeni ise hem Türklerin adını birazda olsa FiveM de duyurmak hemde herkesin yararlanabilmesi. Umarım beğenirsiniz...

Ayrıca Modlar kusura bakmayın çok bilgili değilim eğer yanlış yere açıldıysa taşırsanız çok sevinirim ve aşağıya Patreon ve Discord linklerimi paylaşacağım, onlar sorun yaratıyorsa onları da silin lütfen. Teşekkürler.

Bana destek olabileceğiniz ve eğer 20usd seçeneği seçerseniz bu scriptlere ve diğer scriptlerime erken ulaşabileceğiniz Patreon sayfam:
Ayrıca Discord sunucum:

Son düzenleme:
Eline sağlık... Teşekkürler!

Eline sağlık. Geliştirmekte olduğun scriptin bu denli geniş olması mutluluk verici. Piyasadaki çoğu banka soygun scriptini birleştirmiş bir şekilde ortaya çıkarman hoş. Umarım yakın zamanda hazır olur !

Ellerine sağlık.Gayet güzel.

Güzel ve başarılı gözüküyor. Ellerine sağlık.

Elline sağlık efsane olmuş. Umarım yakın bir zamanda hazır olur. İyi çalışmalar.

Fotoğraflar çok etkileyici görünüyor ancak bir sorum olucak. Altın ve elmasları sadece etkileşime giren kişi mi toplayabiliyor yoksa birisi altın toplarken diğeri aynı anda elmas toplayabiliyor mu? utku utku

Hocam sizin projelerinizi takip ediyorum. Yardım konusunda on numara adamsınız şimdiden çok büyük ve güzel bir satış yapacağınıza inanıyorum. sizin gibi kaliteli insanları bu piyasa kaybetmemeli

eline koluna sağlık başarıların devamını dilerim :)
bu arada flecca soygunları ne zaman çıkar?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!