Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Elınde guncel bır new_banking varmı

BerkAYx191

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Heavy is God#2213
Oncelıkle herkese merhaba arkadaslar elınde guzel calısan arkası sıyah bır new_banking i olan varmı 51874
tam olarak buna benzer arkası sıyah 1 2 tane buldum ama calısmıodu yardımcı olursanız sevınırım

buna benzer bıseyler olabılır ılla bu olcak dıye bır kanaat yok ama arkası sıyah olursa guzel olur veya bu tarzda

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Oncelıkle herkese merhaba arkadaslar elınde guzel calısan arkası sıyah bır new_banking i olan varmı Ekli dosyayı görüntüle 51874
tam olarak buna benzer arkası sıyah 1 2 tane buldum ama calısmıodu yardımcı olursanız sevınırım
Tasarımıyla biraz daha oynanarak güzel bir hale getirebilirsiniz. (Hafif Siyah Temalı Olması Gerek)

buna benzer bıseyler olabılır ılla bu olcak dıye bır kanaat yok ama arkası sıyah olursa guzel olur veya bu tarzda
Merhabalar, biraz eski bir script fakat istediğiniz gibi bulmaya çalıştım. Aşağıya da örnek resmini bıraktım.

NASIL KURULUR?
-Verdiğim linkten indirin sonra 'resources' klasöre atın. Ardından 'server.cfg' veya 'common.cfg' de "start new_banking" satırını ekleyin.

GEREKEN SCRIPTLER:
-
-
-mythic_notify ( İndirme linkini bulamadığımdan dolayı link olarak koyamadım. )

SON OLARAK NEW_BANKING:
- ( ZIP'in adı biraz garip fakat klasöre aktarıp içini açarsanız sıkıntı olmayacaktır. )

-

51876

Merhabalar, biraz eski bir script fakat istediğiniz gibi bulmaya çalıştım. Aşağıya da örnek resmini bıraktım.

NASIL KURULUR?
-Verdiğim linkten indirin sonra 'resources' klasöre atın. Ardından 'server.cfg' veya 'common.cfg' de "start new_banking" satırını ekleyin.

GEREKEN SCRIPTLER:
-
-
-mythic_notify ( İndirme linkini bulamadığımdan dolayı link olarak koyamadım. )

SON OLARAK NEW_BANKING:
- ( ZIP'in adı biraz garip fakat klasöre aktarıp içini açarsanız sıkıntı olmayacaktır. )

-

Ekli dosyayı görüntüle 51876
İninal resmi hosuma gitti açıkcası :D

/atm ılemı calısıo ve calısıo demı emınsın
En son aylar önce kullandığım bir script, sorunsuz hala bir çok sunucuda bulunmakta. Marketin içindeki ATM'ye gidip /atm yazınca aşağıda "KART VERILIYOR" yazıyor ardından ekran geliyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!