Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekibimle Sunucu Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba yaklaşık 21 aydır açık bir sunucuyuz.Şuan sunucumuzda lost mc boş durumdadır.Rol kalitesi istediğiniz seviyede olup sizinde gayet bir şekilde rol yapabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir sunucuyuz. bu linkten sunucumuzun tanıtımını görebilir ve sunucumuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sunucumuza bekleriz.
SUNUCUYA KATILMASI İÇİN BİR DAVET GÖNDERDİN

Aura Roleplay
323 Çevrimiçi2.136 Üye
Katıldın

docy38#7629 discord adresinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Merhaba, 6 aydan uzun suredir hizmet veren Kattegat Roleplay olarak sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Sunucumuzda sabah vakitlerinde 50+ aksam vakitlerinde ise 70+ aktif oyuncumuz bulunuyor. Sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Oluşum alımlarımız açıktır.
Sunucu Detaylı Tanıtımı İçin Tıkla! :
Discord Adresimiz İçin Tıkla! :

Merhaba dostum! Sunucumuzda seni ve ekibini görmek isteriz. İlgilenirsen diye sunucu tanıtımını aşağıya bırakıyorum. İlgili yönetim kadrosuyla güzel roller yapıcağınıza eminim.

fier#6199

Yaklaşık 2 senelik tecrübeli yönetim kadrosu ve birbirinden farklı scriptleri ile Aura Roleplay sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Sadece bizim sunucumuza özel Türkiye'de tek İddaa haritası ve scripti, Go-Kart haritası, Formula 1 turnuvaları, yeni ve eşsiz saç-kıyafet seçenekleri ve daha fazlası için; -

Merhaba LostMC ye özel barlarımızı vb özelliklerimiz var şuan boşta iletşimi için ❅Çağatay#1062 Yazabilirsni

Uzun Süredir Lost MC Rolü Yapan Bir Ekibimiz Var 6-7 Kişiyiz , 35-40 Civarı Aktif Alan Los Santos Rolü Yapan Yönetim Ekibi Düzgün İnsanlardan Oluşan Bir Sıkıntımız Olduğunda Destek Olabilecek İnsanlardan Oluşan Yetkili Ekibe Sahip , Lost MC Rolünü Düzgün Bir Şekilde Yapabileceğimiz Bir Sunucu Arıyoruz .
iyi günler Ateş#7232 ile iletişme geçersen yardımcı olabilirim

Ventus Roleplay

- Gelişmiş Scriptler
- İlgili Yönetim Kadrosu!
- Özel Telefon
- PD | EMS | GANG | SD BOŞ!!
- Hızlı Whitlist
- İllegal Meslekler
- Gelişmiş MaddeX!
- Özenle Yapılmış Scriptler
- Kartel Mafya Baron Yok!
- Sıcacık Aile Ortamı
- Gelişmiş Kuyumcu ve Banka Soygunu
- Yeni Nesil Hud Tasarımı
-Birbirinden Farklı Roller.!
- Özel Kenevir Scripti
-Efsane Fivem Sistemlerine Sahip Bir Sunucu!
- No P2W
-FPS ve PING Sorunu Olmayan Server!
-Harika Bir Los Santos Serüveni!

Yeni açıldık! Ailemize senide bekleriz eğer gelmek istiyorsan şu linke tıkla! :

BUYURUN KARDEŞİM GELİN KONUŞALIM BİZDE SICAK BİR AİLE ORTAMI VAR SİZDE GELİN AİLEMİZE KATILIN
Sunucumuzun Sınırsız Davet Linki

Buyrun gelin sunucumuza konuşalım sunucuda şu an aile-kartel-baron sistemi yok sadece çete var. discord.gg/EXM8EWXDSM İsterseniz gelin yerinizi alın.Sunucumuzda modlu saç ve kıyafetlerde bolca vardır. Sunucumuzu 1 hafta önce açtık.Akşamları +35 çekiyoruz. Aramızda sizide görmek isteriz. (İyi bir server bulmanız dileğiyle ) MRK RolePlay

Uzun Süredir Lost MC Rolü Yapan Bir Ekibimiz Var 6-7 Kişiyiz , 35-40 Civarı Aktif Alan Los Santos Rolü Yapan Yönetim Ekibi Düzgün İnsanlardan Oluşan Bir Sıkıntımız Olduğunda Destek Olabilecek İnsanlardan Oluşan Yetkili Ekibe Sahip , Lost MC Rolünü Düzgün Bir Şekilde Yapabileceğimiz Bir Sunucu Arıyoruz .
Ramirez#3313 ulaşabilirsiniz aramızdan görmekten çok memnun oluruz

Konu sahibinin aradığı sunucuyu bulduğu tahmin edildiğinden konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!