Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Düzenlenebilir Paket 6.06.2023

+rep

alam bitane temel atam 3 5 script paket yaptım paylaşam abooo

dediğin paket temel paket hazır paket istiyorsan satın alabilirsin bence
Sorun göremiyorum bu işi bilmeyen ve hala free paket arayan arkadaşlar var neden böyle düşünüyorsunuz?
şahsen her temeli geliştirip paylaşanlara böylemi davranmamız gerekiyor?
Ücretli satılan paketlerde bu şekilde arkadaşlar söyleyeyim yani.

alam bitane temel atam 3 5 script paket yaptım paylaşam abooo

knk benim paketin temeli txin vermiş olduğu qbcore altyapısı bilgin olsun benim paylaştığım paket ise şuanda bile piyasa bulunan buglı ve işe yaramaz temel paketlerin önünde bir şey yapamıyorsunuz bari boş konuşmayın bi tutturmuşsunuz wildxnko pakette wildxnko ile ortak kullandığım sadece qbframework un kendi scriptleri yani anlamıyorum siz benim paylaştığım gibi paketlere 600-800tl gibi fiyatlar vermeye çok meraklısınız galiba ben bunu anladım burda pakette dediğim gibi hatalar olabilir ama öyle qb-core u sıkıntılıymış envanteri sıkıntılıymış gibi bi sorun yok o yüzden belirttiğim gibi test için veya geliştirip sunucu açmak için birebir bir paket karın ağrınızı umarım dindirebilmişimdir

//

2 pakette temel 2 pakette qb core 2 pakette ücretsiz iki pakette temel . Aslında karşılaştırıp kopyaladı demek doğru olmaz ama bu paketin telefonu farklı ayrıca farklı olarak bazı scriptler scriptler var. Bunları eklemek vs. senin için kolay birşey olabilir sorun yaşamazsın ama emin ol bu telefonu kuramayacaklarda vardır. Bi kaç farklı scriptlerle ücretsiz sunulan bi paket göz çıkartmaz bence, hatta iyi bile olur

2 pakette temel 2 pakette qb core 2 pakette ücretsiz iki pakette temel . Aslında karşılaştırıp kopyaladı demek doğru olmaz ama bu paketin telefonu farklı ayrıca farklı olarak bazı scriptler scriptler var. Bunları eklemek vs. senin için kolay birşey olabilir sorun yaşamazsın ama emin ol bu telefonu kuramayacaklarda vardır. Bi kaç farklı scriptlerle ücretsiz sunulan bi paket göz çıkartmaz bence, hatta iyi bile olur
bu telefon dediğin qb-phone ? dosya değiştirmeyide bilmiyorsan ne diyim

Sonuç olarak ekli ve hazır olarak sana geliyor. Adam bunu ücretli bi şekilde satsa sonuna kadar haklı olabilirsin. Adam bunu hiçbir menfaat olmadan paylaşıyor bunun neresinde problem var. Adamın imza kısmında discord bile yazmıyor. Menfaat için yapsa en azından discord koyardı oraya

Merhaba newqb ye ilk başladığım zamanlar yapmaya başladığım paketi paylaşmak istedim isterseniz bu haliyle sunucu açın isterseniz editleyin öyle açın veya test sunucusu olarak kullanın size kalmış paket newqb çoğu script sorunsuz şekilde çalışmakta pakette ufak tefek hatalar olabilir ama genel olarak hatasız diyebiliriz
bide stoplamayı unuttum es_progresshud var isterseniz o hud u kullanın isterseniz qb-hud size kalmış

loading-screen kendinize göre ayarlayabilirsiniz

mutlicharacter

qb-hud

envanter (lj-inventory)

radialmenu

dpemotes 500 emote hali

telefon qb-phone

galeri

2.galeri sadece cardealer mesleği olanlar kullanabiliyor

mekanik menü

araç kiralama aracı geri teslim edince %50 geri veriyor parayı

pakette vicc-illegal bulunmakta meth sistemi yok
bunun gibi 2 adet illegal daha mevcut soygunlar dışında

vehiclelock

merak ettiğiniz farklı bir şey olursa bana ChenTR#9151 discordumdan ulaşabilirsiniz
pakette dediğim gibi hatalar olabilir bulduğunuz hataları eğer sizin eklediğiniz bir script ten kaynaklı değilse her zaman yardımcı olmaya çalışcağaım
pakete destek vermekteyim

VirüsTotal (virüstotal de htmden kaynaklı kırmızı yanıyor ama önemli birşey değil)
Link
vt ye boyut sığmadığı için default klasörleri farklı link yaptım o yüzden stream i direkt startlayın çalışır
resmon değeri 1 ile 1.50 arası bi değere sahipEkli dosyayı görüntüle 85373 fps sorunuvs. yok pakette
1686186138561.png

hocam böyle hatalar atıyorda acaba sorun mu sorun ise çözümü nedir
birde database de s4 phone datası ile gksphone datasıda mevcut onlar kullanımdamı acaba ona göre temizliyeceğim
birde /admin yazdığımda menüyü açmıyor yetkin yok diyor fakat yetkim var

Son düzenleme:
knk konunun başlığındada dediğim gibi istersen böyle sunucu aç ister geliştir aç istersen test olarak kullan bu kadar karın ağrısı yapmayın şu free paketleri amq

Ekli dosyayı görüntüle 85447

birde database de s4 phone datası ile gksphone datasıda mevcut onlar kullanımdamı acaba ona göre temizliyeceğim
sql de adminmenu var ordan kendine adminlik vermen gerekiyor 1686202131804.png

Ekli dosyayı görüntüle 85447

server cfg de qb-core hangi dili kullanıyor tr ise en yapmanı tavsiye ederim tr de üstdeki commandların locale karşılığı yok bu yüzden böyle gösteriyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!