Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı Bloood :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bloood

Üye
FT Kullanıcı
Discord
_Bloood#1922
Hakkımda bir kaç dolandırıcı diye haberler vs. çıkıyormuş bir aralar canım sıkılıp yaptığım paketler ücretli satılıyor diye paylaşılıyormuş :D o paketler bana ait değil zaten eko paket diye paylaşılan paket benim ort. 1-1.5 sene önce yaptığım bir paket brave alt yapılı (düzenlediğim) paket, onun dışında disc paket paylaşılmış spix alt yapılı o paket te aynı şekilde duzenledigim bir paket satın alan bir sunucu var demişler o muhabbet şu şekilde x sunucusu benden erken erişim paket aldı acil paket lazım dediği zaman da o paketi vermiştim..
Kısacası hakkımda atıp tutan kişiler gelip yüzüme konuşsunlar lisans sistemi satıyorum paketlerime neden lisans koymayayım birazcık mantıklı düşünürsek paketleri istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz kullanın sağlam paketlerdir kullanmayan da içinden scriptleri alabilir discord adresim: _Bloood#4864 bir sıkıntı olursa dm atabilirsiniz iyi forumlar dilerim...

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
_Bloood beni dolandırdı abiğ

DF
kişisel görüşüm konu ile pek ilgisi yok ama temel dahil paketlerini 0 dan yapmayan kişi bence paket yapmamıştır, Temel yapımından sonrası sadece script eklemekle kalıyor paket üreticilerin %95 i böyle, Bu olayı büyütmemek gerekiyor

temel paket yapıp paylaşan insanlar zaten developerlerin kullanması için paylaşılıyor

DF
kişisel görüşüm konu ile pek ilgisi yok ama temel dahil paketlerini 0 dan yapmayan kişi bence paket yapmamıştır, Temel yapımından sonrası sadece script eklemekle kalıyor paket üreticilerin %95 i böyle, Bu olayı büyütmemek gerekiyor

temel paket yapıp paylaşan insanlar zaten developerlerin kullanması için paylaşılıyor
Hocam Orasi Öyle Buyutmek Gibi Bir Amacim yok ama server.cfg yi gördunuz 4gb lik bir paket bence temel paket degildir temel paket olsa dahi server.cfg gözukuyor bu kadar tesaduf olacagini dusunmuyorum ... Eger 4 gb pakete 2 3 script ekleyip kendi paketin oluyorsa Bende Satiyim Sıkıntı Yok Her Gun bedava paket editleyim tanitim konusunu acarim sizede kolay gelsin ... Paket Yapimcisi Blood aB

DF
dostum spix paketi zaten temel bir paket değil yukarda söylediğim gibi paketi sadece düzenledim o aralar kafam bozuktu kafamı dağıttım paket düzenledim ayrıca o spix paketinde de çoğu şeyi değiştirdim

DF
Tartışma Yaratan Mesajlar tarafımca silinmiştir tartışmaya devam etmeyiniz.

DF
bu kadar senin erkekliğin işte
fake hesabınla dc gelirsin az bişey söversin sonra engel atarsın

DF
Arkadaşlar blood dolandırıcıdır 50 kuruşumu çaldı Seviliyorsun kanka <3

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!