Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Docs relanguage for [TR]

ofarug

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
gooddevs.tebex.io
  • Tarafımca Türkçeleştirilmiş ve aslen ESX için olan Script Bugları fixlenip QBUS için derlenmiştir. -NewQB için bir kaç kod satırı değiştirerek kullanım sağlayabilirsiniz. Yardım almak isterseniz (//)
    Preview;
    VT:
    Download;
    Script Benim Değil Arkadaşlar, basit bi ESX Scripti
    İYİ KULLANIMLAR DİLERİM.

DF
Son düzenleme:
  • Tarafımca Türkçeleştirilmiş ve aslen ESX için olan Script Bugları fixlenip QBUS için yapılmıştır. -NewQB için bir kaç kod satırı değiştirerek kullanım sağlayabilirsiniz. Yardım almak isterseniz (//)
    Preview;
    VT:
    Download;
    İYİ KULLANIMLAR DİLERİM.
Rol akışı bunun sayesinde daha detaylı ve akıcı hale geldi +rep

DF

😂👍🤠 türkçe çeviriyi chat gpt de yapar
Her hangi bir ücret talep edilmemiş, forumda daha önce qb versiyonu paylaşılmamış, fayda olsun diye atılmış. İnsan kötülemekten başka hiç bir vasfın yok. madem GPT Çeviriyor e güzel kardeşim neden çevirip atmadın. Forumda bir tane bile var mı ?

DF
Her hangi bir ücret talep edilmemiş, forumda daha önce qb versiyonu paylaşılmamış, fayda olsun diye atılmış. İnsan kötülemekten başka hiç bir vasfın yok. madem GPT Çeviriyor e güzel kardeşim neden çevirip atmadın. Forumda bir tane bile var mı ?
1699036857177.png
paylaşamazsın demedim. Paylaşabilirsin ama yalan söyleyip scriptin adını değiştirip kendin yapmış gibi paylaşman komik xd haksızsın boşuna savunma kendini

DF
Ekli dosyayı görüntüle 89632
paylaşamazsın demedim. Paylaşabilirsin ama yalan söyleyip scriptin adını değiştirip kendin yapmış gibi paylaşman komik xd haksızsın boşuna savunma kendini
Kankam türkçe ile ilgili bir sorunun var galiba. Script tarafımca yapılmıştır yazmıyor iki gözüm. Aslen ESX Olan (Yani Script zaten var,ben yapmadım demek) , Bugları Fixlenip QBUS için (Bu script esx zaten var olan bir şey ama bugları varmış yahuu düzelttik forumda da yoktu buyrun) diyor. Eğer diyor (if) sen New'de kullanacaksan bi kaç yeri değiştir diyor kullan diyor. İkimizin kullandığı türkçe biraz farklı mı ne ?

DF
Kankam türkçe ile ilgili bir sorunun var galiba. Script tarafımca yapılmıştır yazmıyor iki gözüm. Aslen ESX Olan (Yani Script zaten var,ben yapmadım demek) , Bugları Fixlenip QBUS için (Bu script esx zaten var olan bir şey ama bugları varmış yahuu düzelttik forumda da yoktu buyrun) diyor. Eğer diyor (if) sen New'de kullanacaksan bi kaç yeri değiştir diyor kullan diyor. İkimizin kullandığı türkçe biraz farklı mı ne ?
ALGMALGMALGMALFMALGMAKF
if sen yazılım bilmek sen anlamak scriptin new qbcore olduğunu else new ve old qb arasında bir fark yok 🤠
sen scripti cfx re forumden alıp indirmek sonra sadece türkçeleştirme yapıp paylaşmak ama sen scripti esx den qb ye çevirememek çünkü bilgin yok 😂🥳

DF
Hala anlamadığım ayağına yatmak istiyorsan git attığım linkteki scriptin readme kısmına bak ardından senkinkine. Sadece indirip türkçeleştirme yaptığın ap açık ortada oradan ekstra olarak paylaşmanda bir sorun olduğunu söylemiyorum sadece paylaşma stilinde bir sıkıntı var

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap