Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket DISC Paketi | Hatasız | Kur Oyna | Yeni Nesil Scriptler | HARD RP'ye Uygun | Uygun Fiyat |

Sizler sadece masada oturup insanalrın emeklerini hiçe sayarak kaos yaratmaya çalışan boş insanlarsınız bu size son cevabımdır. Burası tartışma yeri değil tanıtım bölümü

Güzele benziyor kolay gelsin

Aynen kardeşim girdim bi leak Dc sine topladım hepsini verdim startı türkçeleştirdim satıyorum.
DOSTUM BEN SANA KÖTÜ BİŞEY DEMEDİM DAHA ÇOK ÖZEN GÖSTERİLMESİ GEREKİYOR DEDİM YANİ BU SC LER FORUMLARDA VAR ZATEN AMA CSS LERİYLE OYNAYABİLİRDİN DİYORUM

güncel

Referanslarımıza Royal Life Roleplay'de katılmıştır.

Çok boş gözüken paket. bilmem belkide çok sağlamdır (başarısız pazarlama)

Eklemediğim bir çok scriptte var güncellemeyede devam ediyorum. Piyasada ki bir çok paket bu paketle benzerlik gösteriyor gidip 30-40 sc daha ekleyebilirim ama sonra fps düştü diye ağlamaya başlıyorlar. Yapılabilinecek en optimize paket budur şuan en azından elimden gelen
Çok boş gözüken paket. bilmem belkide çok sağlamdır (başarısız pazarlama)

Aynı zaman da şuana kadar 5 kişi satın aldı herkesin tercihi farklı

Eklemediğim bir çok scriptte var güncellemeyede devam ediyorum. Piyasada ki bir çok paket bu paketle benzerlik gösteriyor gidip 30-40 sc daha ekleyebilirim ama sonra fps düştü diye ağlamaya başlıyorlar. Yapılabilinecek en optimize paket budur şuan en azından elimden gelen
0.50 ms yiyen sc yi 0.1 yapabilirsin. hanggi methodu kullandın

Satışlar güncel olarak devam ediyor

güncel

güncel olarak satışlar devam etmektedir

güncel

Konuya daha fazla tartışmaya sebep olabilecek mesaj yazmayınız. Aksi takdirde her iki tarafa da işlem uygulanır, bu platformun bir forum olduğunu ve herkes istediği şekilde ürününün satışını yapabileceğini unutmayın, ürününün koruması kişinin kendi sorumluluğundadır. Bu sebeple bu durum tartışmaya açık bir konu veya birşeyleri ispatlamaya uygun değildir.
İyi forumlar.

güncel

güncel

güncel

Fiyatlar düşürülmüştür. Güncel olarak satış devam etmektedir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!