Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı disc-inventoryhud'a parayı item olarak ekledim fakat eklediğim paranın slotu 100 olduğu için 1000 dolar için 10 tane 100 dolar geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XFurnien

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Furnien#0123
disc-inventoryhud'a parayı item olarak ekledim fakat eklediğim paranın slotu 100 olduğu için 1000 dolar için 10 tane 100 dolar geliyor,envanteri dolduruyor paranın limitini disc-inventoryhud'da nasıl kaldırabilirm

database'den eklediğin money veya cash item limit veya max yazısını -1 veya sonsuz yaparsan düzelir 99999999999 gibi o kendisi maximuma ayarlayacaktır zaten.

disc-inventoryhud'a parayı item olarak ekledim fakat eklediğim paranın slotu 100 olduğu için 1000 dolar için 10 tane 100 dolar geliyor,envanteri dolduruyor paranın limitini disc-inventoryhud'da nasıl kaldırabilirm
Nasıl eklediğini anlatan bir paylaşım yapabilir misin?

XH3N XH3N yaptım,ama hala limit 100 olarak sabit kaldı.

scar42 scar42 kesin birşey söyelemek istemiyorum ama belki yakın bir zamanda paylaşabilirim.

ekledim item olarak ama aynı sorun var parayı 55,55,55 diye bölüyor çektim mi yada normalde olandan az gözüküyor envanterde

atsizatabeg atsizatabeg o konuda sadece link verilmiş,ben paylaşırsam resimli yada videolu anlatım yapmayı düşünüyorum.

hata devam ediyor --

Tamam yapmayı başardım kitleyebilirsiniz thx LquenS LquenS (konu kilit) atsizatabeg atsizatabeg - yakın zamanda paylaşmayı düşünüyorum nasıl yaptığımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!