Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Destek Karşılığında Arkadaşımla Ücretsiz Mekanik Oynamak İstiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkayco

Üye
FT Kullanıcı
Grubunuzu Tanıtın

Biz 19 yaşında iki arkadaşız. 130 saat FiveM oynadık, hala oynuyoruz. Aklımızda mekanik ve bu mekaniğe bağlı planlarımız var ancak genel olarak sunucuların mekaniği paralı yapma özelliği var.

İstediğiniz Özellikler

Ücretsiz mekanik tahsis edilmeli. Biz bu mekanikte, galeriden araba alıp modifiyeli satacağız, gerekirse arada açık artırma çekilip gibi şeyler yapacağız gibi gibi şeyler. Bu işin bir de illegal kısmı tabii ki olacak ancak rolümüzün çok açığa çıkmaması için detaylarını sadece bize mekanik tahsis edebileceğini söyleyen sunucu sahibi arkadaşlar ile konuşabiliriz.

Son Düzenleme & Notlar

Şartları sağlayan sunucu sahibi arkadaşlar bana discord üzerinden ulaşabilir. İsmim Lemurya#9681 Bize bu şekilde tahsiste bulunan arkadaşlara ben de sunucuyu geliştirmek adına eklenti editleme, yeni sistemler ekleme, optimize ve yardımı konusunda yardımcı olurum.

Mercury adlı kullanıcıya geri döndüm. Cevap bekliyorum, diğer sunucu sahipleri de hala ulaşabilir.

Arkadaş ekledim dönüş bekliyorum.

† RIP#8069
Eklerseniz konuşalım.

Mercury adlı kullanıcı ile konuştuk ancak olumlu bir dönüş alamadım. N nube isimli arkadaşla konuştuk, mutabakata vardık. Sağolsun tüm isteklerimiz anlayışla karşılandı bu akşam role geçiyoruz.

Alp#4009 Sizlere bu olanağı sunabiliriz iletişime geçerek konuyu konuşabiliriz

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!