Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Destan RolePlay [Beta] Aktif

gultekinekinci

Üye
FT Kullanıcı
Destan RolePlay olarak Arma3,Samp,Mta,CS:GO'dan sonra FiveM'e gelmeye karar verdim. Ekibimi hala toplayamadığım için ekibe 18 yaş ve üzeri alımlarımız olacaktır. Hiçbir sunucuda olmayan özellikleri ekleyerek sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıcaz. Sağlam alt yapısı ile sunucuda çökme,donma vs. tahmin etmiyoruz. Olursa da bunun çözümünü hemen bulacağımıza emin olabilirsiniz. Whitelist alımlıdır.
Discord adresimiz:
Sunucu adresimiz: 185.255.92.79

Son düzenleme:
Sade bir anlatım olmuş birazcık daha görsele ve anlatıma önem verebilirsiniz.

Sade bir anlatım olmuş birazcık daha görsele ve anlatıma önem verebilirsiniz.
Hocam görselleri en yakın zamanda eklicem konuya bile zar zor vakit ayırabildim. 12 gündür uykusuz bir şekilde sunucu ile uğraştım. Ve hala uğraşıyorum.

Bu şekilde reklam yapmaya devam edersen forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılacaksın
Dark Dream Roleplay

Herkesi bekleriz :

Destan RolePlay olarak Arma3,Samp,Mta,CS:GO'dan sonra FiveM'e gelmeye karar verdim. Ekibimi hala toplayamadığım için ekibe 18 yaş ve üzeri alımlarımız olacaktır. Hiçbir sunucuda olmayan özellikleri ekleyerek sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıcaz. Sağlam alt yapısı ile sunucuda çökme,donma vs. tahmin etmiyoruz. Olursa da bunun çözümünü hemen bulacağımıza emin olabilirsiniz. Whitelist alımlıdır.
Discord adresimiz:
Sunucu adresimiz: 185.255.92.79
Anlatım biraz basit kaçmış. Görsellerle süsleyebilirsiniz. Başarılar dilerim

Başarılar dilerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!