Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Blip Dosyaları Düzenleme ve Para yazı stili değiştirme

umutsantur00

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar, forumda yeniyim herkese iyi forumlar dilerim öncelikle.

1. Sorum:
Sağ üstte bulunan para, bankadaki para, kara para kısmındaki "Bankadaki para ve kara para" ikonunu değiştirmeyi başardım ama en baştaki paranın ikonunu bi türlü değiştiremedim nereden değiştireceğim
Fotoğraf:
[ÇÖZÜLDÜ AŞAĞIYA BAKIN]

2. Sorum
Sağ üstte bulunan paralarımın kısmındaki yazı tipini nereden değiştirebilirim?
Fotoğraf:
[ÇÖZÜLDÜ AŞAĞIYA BAKIN]

3. Sorum
Şehirdeki petrol ofisi gibi ikonları nereden değiştirebilirim? Nasıl yeni ikon ekleyebilirim?
Fotoğraf:

4.Sorum
Şehir sistemimi kasaba sistemine dönüştürmek istiyorum. Kasabadaki polis karakolunda biliyorsunuz ki hapishane yok ve hapishaneye yuvarlak şeyle yönlendirme yapmam gerkeiyor nasıl yaparım?
Kasaba sistemine geçmenin kolay yolu var mıdır?
Yuvarlak şey:
KARŞILIĞINDA PARA ÖDEYEBİLİRİM

Son düzenleme:
1. es_extented - html - img - accounts'dan icon ekliyorsun daha sonra __Resource.lua Files blogunu bulup oradan iconun ismi neyse onunla değiştiriyrsun.

2.es_extented - html - fonts - değiştiriyorsun yazı tipini sonra __Resource.lua Files bölümünde fonts var oradan ismini değiştiriyorsun.

Diğerleri hakkında bir bilgim yok umarım yardımcı olabilmişimdir.

AylakMan Çok teşekkür ederim dostum! ♥ Yalnızca son 2 madde kaldı lütfen yardımcı olun arkadaşlar..

Dilerseniz son 2 madde için para ödeyebilirim şehirdeki polis merkezini ve spawn noktalarını taşımama yardım ederseniz

AylakMan Çok teşekkür ederim dostum! ♥ Yalnızca son 2 madde kaldı lütfen yardımcı olun arkadaşlar..

Dilerseniz son 2 madde için para ödeyebilirim şehirdeki polis merkezini ve spawn noktalarını taşımama yardım ederseniz

TURK TÜRK yardımcı olacaktır

3- Hangi benzin scriptini kullandığını söylersen daha iyi yardımcı olabilirim.

4- Kasabadaki karakolun içine teleport sistemi kurarak şehirdeki karakola ışınlanabilir orayı da kullanabilirsiniz. bunu indirmen yeterli olacaktır. Koordinatları ise buradan indirerek aktif edebilirsin. ->

Çok teşekkür ediyorum hallettim..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!