Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Başkasının Paketlerini Satan Sioms Adlı Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlexMcflye

Üye
FT Kullanıcı
Discord
alexmcflye#3343
Selamlar 5 6 ay önce bir sunucu açmıştık focus roleplay adında ve paket üzerinde baya uğraşmıştım geçenlerde bir arkadaşa çok ucuz bir miktara sattım ve arkadaş paketi aldı parasını bile ödemedi orası umrumda değil ama şuanda benim yaptığım pakete FurkanV1 e Siomsv1 diyerek forumda paylaşmış (Paket çok eski biliyorum ama benim diyerek paylaşması beni üzdü) Paketin orjinalini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Kanıt fotoğrafları ve Linkler

Benim Linkim indirerek bakabilirsiniz ve onun linki Şimdi fotoğraflara bakın

Onun açtığı konu

Benim açtığım sunucu tanıtımı //

Benden Sql dileniiyor
42758

Ymap yapmayı öğreniyor benden
42759

Ekli dosyalar

• 1612343506132.png
    1612343506132.png
    48.6 KB · Görüntüleme: 24
Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar 5 6 ay önce bir sunucu açmıştık focus roleplay adında ve paket üzerinde baya uğraşmıştım geçenlerde bir arkadaşa çok ucuz bir miktara sattım ve arkadaş paketi aldı parasını bile ödemedi orası umrumda değil ama şuanda benim yaptığım pakete FurkanV1 e Siomsv1 diyerek forumda paylaşmış (Paket çok eski biliyorum ama benim diyerek paylaşması beni üzdü) Paketin orjinalini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Kanıt fotoğrafları ve Linkler

Benim Linkim indirerek bakabilirsiniz ve onun linki Şimdi fotoğraflara bakın

Onun açtığı konu

Benim açtığım sunucu tanıtımı

Benden Sql dileniiyor
Ekli dosyayı görüntüle 42758

Ymap yapmayı öğreniyor benden
Ekli dosyayı görüntüle 42759
Paket sattığım yok ücretsiz olarak paylaştım paketi ve benim paketim diye birşey demedim

Ayrıca pakette birsürü değişiklikler var ve paketinde formda satışı yok
tabi kardeşim satmaya çalış başkasının paketinin üzerine yat güzel sonra ben meyveloperım abi En güncel esx paket bu abi aynen aynen

Yetkililer kararınız nedir ?

Paketi sunucum için ben yaptırıyordum arkadaşın paketi çalıp kendi ismiyle paylaşması ayrı bir ironi :)

• Paketi çalmak derken ? Arakdaşın iyi bilir dump yapmayı sunucuma girip paketi dumplayıp bide formda 500 mb lik bi dosya paylaşması fgsdffsdgfasdggasf

• sen başkasının paketini benim diyerek sat bende bunu free paylaşayım bundan iyi ne

• Birincisi bu konuyla alakası yok ikincisi o formdaki dosyanın boyut farkını kontrol ettin

Sizin açtığınız konuda başka bir forum yönlendirilmesi olduğu için açtığınız konu linki silinmiştir.
ona birşey demiyeyim tamam ama arkadaşın benim paketimi kendi ismini yazarak paylaşmasına birşey yapmıycakmısınız kantıtta var

ona birşey demiyeyim tamam ama arkadaşın benim paketimi kendi ismini yazarak paylaşmasına birşey yapmıycakmısınız kantıtta var
Paketin senin olduğunu doğrulanmaz ve fivemtürk le alakası yok ,birşey demiyeyim derken deme hakkın mı var

Paket dosyalarınızı lisanslayın lisanslayın lisanslayın, oto cmd kapatsın :D Noda | Sanchez#9957 ihtiyaç olursa dcden yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!