Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

? B4R (BE FOR REAL) ROLEPLAY ? ? KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR ? ? LSSD/GANG/AİLE ALIMLAR AÇIK ?

omerasimesim1

Üye
FT Kullanıcı
⭐ ?4? ???????? ⭐
B4R Be For Real Olarak Birkaç Gün Önceden Açıldık Sanal Makinamız Ryzen9 3950x 24CPU 16Ram 1Gbit Sabit Hat ile Sizlere Lagsız Bol Fpsli Bir Sunucu Elde Ettik
Sunucumuz 124 Kişlilik Olup Totalde +200 Script Olarak Sizlere Eğlenceli Bir Ortam Sağlıyor. Fps Konusunu Göz Önüne Alırsakki Ortalama Bİr Pc bile (örn kötü bir işlemci 1050ti) 60 Fps Garantisini Veriyoruz Özel Bir Launcherimiz Yoktur. Yaş Ortalamamız Yüksek Olduğundan Dolayı Genellikle Geceleri Aktiflik Çok İyi Oluyor Öbür Fİvem Sunucularını Baz Alarak Baktığımızda B4R Roleplay Suncumuza Donate Mantiğı Yok Denecek Kadar Az Bir Oyuncu Gözükle Bir Sunucu Nasıl Olmalı Diyerek Sıfır Olarak Yapıldı. Birazda Yönetim Ekibimizden Bahsetmek İstersek Tüm Yönetim Ekibimiz Tecrübelidir Hepsi Olgun +18Yaş İnsanlardır Öbür Suncuları Baz Alarak Hiçbir Şekilde Adam Tutma Üst Sıfat Konuşması gibi Şeyler Kattiyen Mümkün Değildir.
Birazda Suncumuzun İçine Bakacak Olursak Ekonomi Normal Düzeyde Olup Tüm İşletmeler Meslekler Oratalama Aynı Kazancı Vermektedir Bu Yüzden iki Oluşum veya iki Birey Arasında Ekonomik Güç Genellikle Aynıdır. Suncumuzda Kendi Özel Scriptlerimiz Olarak Ağırlıklı Sosyal Rp içni Güzel Süpriz Meslekler,Mekanlar,Eğlenceler Bulunmaktadır. Suncumuzda Kişiye Özel Araçlarımız ve Biribrinden Güzel İthal Araçlarımız Bulunmaktadır Totelde Poly Değeri 200.00 ini Geçmeyen Fps Sıkıntısı Yaratmıyacak İc Para İle Sürebileceğiniz +20 Modlu Aracımız Bulunmaktadır. Bizlere Özel Meslek Scriptleri İle Kendi Mesleğinizi Yaratabilir ve Birçok Eğlenceli Şeyler Yapabilirsiniz.
İletişim: Discord: discord.gg/b4r Sunucu İP: 193.31.116.15 Ts3: b4r Discord:Vitooo#0001
62815 62829 62816 62817 62819 62818

Ekli dosyalar

• 46f107348519a9671c69537b1f3cc4e3.png
    46f107348519a9671c69537b1f3cc4e3.png
    3.3 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
seviyeli ve güzel server beğendim

Kaliteli sunucu beğendim ilgili yönetim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!