Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım AYRINTILI LOG SISTEMI V2!

• Konbuyu başlatan cylex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 100
  • Görüntüleme 26K
Sizin yaptığınız sistemi eklemek istiyorum fakat server.lua'ya girdiğimde sadece böyle sayılar çıkıyor:Ekli dosyayı görüntüle 21119

Bunu düzeltmenin bir yolu varmı? :/
Sistemi sunucunuza eklemek için server.lua'yı düzenlemenize gerek yok. Config.lua'yı düzenlemeniz yeterli.

İndirme linki github ile değiştirildi.
Meslek logları fixlendi.

Sizin yaptığınız sistemi eklemek istiyorum fakat server.lua'ya girdiğimde sadece böyle sayılar çıkıyor:

Bunu düzeltmenin bir yolu varmı? :/

Server kısmı ile ilgili yapacağınız bir işlem yok. log Sistemi Kullanmak için Config içerisinde yer alan Discordunuzdaki log odalarının webhoklarını giriceksiniz. Biraz İncelerseniz Çözersiniz zaten

Son düzenleme:
Server kısmı ile ilgili yapacağınız bir işlem yok. Yeni Link Güncellemsi ile Açık kaynak paylaşılmamış sadece. Log Sistemi Kullanmak için Config içerisinde yer alan Discordunuzdaki log odalarının webhoklarını giriceksiniz. Biraz İncelerseniz Çözersiniz zaten

Onu yaptım fakat anlatmaya çalıştığım şey 1. sayfada dexatwich'in yaptığı düzenlemeyi yapmak istiyorum.

es_extended/server'daki main.lua yı değiştirince disc-inventoryhud hata veriyor acaba bunu kendim nasıl uyarlayabilirim?

es_extended/server'daki main.lua yı değiştirince disc-inventoryhud hata veriyor acaba bunu kendim nasıl uyarlayabilirim?
Eğer slotlu envanter kullanıyorsan envanter logları çalışmayacaktır.

Eğer slotlu envanter kullanıyorsan envanter logları çalışmayacaktır.

Hmm anladım :/ slotlu envanter için bir sistem daha yapma şansınız varmı acaba başka insanlarında faydalanması için.

extentedmoda uyarlamak kolay olur mu sence? veya uyarlasak çalışır mı

extentedmoda uyarlamak kolay olur mu sence? veya uyarlasak çalışır mı
Tabi ki çalışır. Verdiğim main.lua içerisinde cylex olarak aratıp eklediğim kodları kendi es_extended'ına ekleyebilirsin.

Merhaba Disc Uyumlu versiyonu bulunmakta mı ?

neyi yanlış yaptım acaba ? yardımcı olabılecek var mı

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    15.7 KB · Görüntüleme: 28

Gördüğüm kadarıyla script ismi LOGSYSTEM-master buda dosyanın içinde dosya olduğunu gösteriyor. Eğer bir scriptin içinde dosya varsa ve onları tanımlayacak bir __resource.lua yoksa çalışmaz. Çalıştırmaya çalıştığınız dosyanın içindeki dosyaları resource klasörünüze atıp teker teker startını vermeyi dener misiniz?

Edit: Teker teker yazmışım pardon sadece cylex_logsystem'in startını verin ve diğerlerini resource'a atmayın.

Gördüğüm kadarıyla script ismi LOGSYSTEM-master buda dosyanın içinde dosya olduğunu gösteriyor. Eğer bir scriptin içinde dosya varsa ve onları tanımlayacak bir __resource.lua yoksa çalışmaz. Çalıştırmaya çalıştığınız dosyanın içindeki dosyaları resource klasörünüze atıp teker teker startını vermeyi dener misiniz?

Edit: Teker teker yazmışım pardon sadece cylex_logsystem'in startını verin ve diğerlerini resource'a atmayın.
tamamdır çözdüm, teşekkür ederim. Yapamadığım tek şey şimdi kendi mesleklerime uyarlamak :)

esx_inventoryhud'da çalışmıyor sanırım ?

güncel

maybe someone has an unencrypted of this one? i am using a custom framework and i need to change the ESX esx_ and esx:

maybe someone has an unencrypted of this one? i am using a custom framework and i need to change the ESX esx_ and esx:
This script is custom you need to ask owner of script but he is banned in this forum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!