Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ARVEN DOLANDIRICILIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam emygdev emygdev diyeceğini demiş başka söze gerek yok bir ürün satıyorsanız arkasından duracaksınız en ince ayrıntısına kadar göstereceksiniz

DF
Konuya yarın gün içinde detaylı kontrol edip gerekli taraflara soruları soracağım. 3. kişiler ve taraflar şuandan itibaren konuya bir mesaj yazmasın benim yönlendirmem ile ilerleyecek.

DF
arvenin vdsin içine girip paketi sildi ve verdiği kıyafet paketinin yarım yamalak çalışıyordu

DF
S senycv şikayetçi olunan konu nedir tam olarak, ne kadarlık bir ödeme işlem yaptınız ne almanız gerekiyordu ne alamadınız buraya kısa ve özet şeklinde açıklayın. Detayları istediğimde söylersiniz.

DF
arven denen şahıs sattığı kıyafet paketi yarım yamalak çıktı ve oyuncular bundan şikayetçi oldu mert’ de gidip arvene iletti ama o 4-5 gün boyunca sorunu halletmedi, tartıştılar sonrasında arven vdse girip paketi sildi.

DF
Paketi aldığımda hiçbir şekilde bana yol göstermemiştir, direkt ürünün indirme linkini atıp detayları söylemedi. Ben de bundan dolayı ürünü yanlışlıkla kendi keyime attım. Normalde keremin keyine atılması gerekiyordu, kendisi keremin yazması gerektiğini söyledi. Bende developerımla iletişime geçtim ve kereme ulaştık onunda onayıyla keremin keyine attık. 3000 bin TL ödeme yaptık ve paketin dosyasının start vermediğini gördük, ben ve developerım arvene ilettik, kendisi yapacağını söyledi ama aradan kaç gün geçmesine rağmen yapmadı. Bundan dolayı ortaya saçma sapan bir paket çıktı.
S senycv şikayetçi olunan konu nedir tam olarak, ne kadarlık bir ödeme işlem yaptınız ne almanız gerekiyordu ne alamadınız buraya kısa ve özet şeklinde açıklayın. Detayları istediğimde söylersininşz.

DF
Öncelikle teslimat bittikten sonra kisi bir sorun olmadığını herşeyin eksiksiz olduğunu belirtti buna görede işlem bitmişti fakat arkadaş yorumlarım da sslerle belirttiğim gibi yanlış key iletmesi üzerine işlemi uzamıştır, kendi hatası yetmezmiş gibi birde ben çalışırken sinir krizlerine giriyordu her neyse eksik birşeyi kalmamıştır dediğim gibi kullanıcı hatalı gecikme vardır (yanlış yönlendirme)

Sado Sado

DF
Öncelikle teslimat bittikten sonra kisi bir sorun olmadığını herşeyin eksiksiz olduğunu belirtti buna görede işlem bitmişti fakat arkadaş yorumlarım da sslerle belirttiğim gibi yanlış key iletmesi üzerine işlemi uzamıştır, kendi hatası yetmezmiş gibi birde ben çalışırken sinir krizlerine giriyordu her neyse eksik birşeyi kalmamıştır dediğim gibi kullanıcı hatalı gecikme vardır (yanlış yönlendirme)

Sado Sado
Bunu zaten belirtmiştim, yine belirteyim. Paketin çalışmadığını bana çevremdeki insanlar söyledi ve ben de sana bunu ilettim, ve sende yanlış keye attığımı söyledin, sonra keremle iletişime geçtik dosyaları kendisine transfer ettim. Keyubu dediğinde keyubun key olmadığını sende biliyordun ki, hem developerıme yazmışsın keyubu falan diyor, sen bana söyle diye, hemde bana yazdın kerem bana yazsın diye. Sonrasında paketin çalışmadığını söylediğimde arven5up diye bir dosya attın ve yine start almadı, bunun üzerine sen vdse girip kendin bakmaya karar verdin. Çalıştığını söyledin ve sonra halledeceğim dedin ama neredeyse 2 gün boyunca hiç sesin çıkmadı. Sonrasında tartışmalar vs başladı ve vdse girip onca emek verdiğimiz paketimizi sildin.

DF
S senycv

Keyibunun key olup olmadığını ben bilemem, key olarak bana ilettin bende keye ilettin , 3 keye yanlış yönlendirmelerin yüzünden lisans verdik gene lafını yapmadım, birşeyleri kuramiyor bilmiyor olabilirsin ama hem yanlış yönlendirip hemde "dolandırıcı" başlığı altında konu açman çok komik paket start veriyordu bu arada sadece güncelleme startlanmamis gene hatalı Bilgi veriyorsun, hatalarını kabul etmek yerine hala sağa sola laf yapiyorsun senin vdsnle işim olmaz benim

Sado Sado herhangi bir dolandırma konusu yoktur arkadaş biraz garip çar tüm ürünleri eksiksiz teslim edilmiştir benlikte pek birşey kalmamış iyi forumlar

DF
S senycv

Keyibunun key olup olmadığını ben bilemem, key olarak bana ilettin bende keye ilettin , 3 keye yanlış yönlendirmelerin yüzünden lisans verdik gene lafını yapmadım, birşeyleri kuramiyor bilmiyor olabilirsin ama hem yanlış yönlendirip hemde "dolandırıcı" başlığı altında konu açman çok komik paket start veriyordu bu arada sadece güncelleme startlanmamis gene hatalı Bilgi veriyorsun, hatalarını kabul etmek yerine hala sağa sola laf yapiyorsun senin vdsnle işim olmaz benim

Sado Sado herhangi bir dolandırma konusu yoktur arkadaş biraz garip çar tüm ürünleri eksiksiz teslim edilmiştir benlikte pek birşey kalmamış iyi forumlar
Sado Sado garip çar falan değil, kendisi hiçbir şekilde beni yönlendirmiyor. Bu sektörde yeni olduğumu söyledim, anlamıyor musunuz ? Ticaret yapıyorsun ürününü pazarlarken, neyi sattığına nasıl kullanılacağına dair bi yönlendirme gerekir öyle değil mi ? Ayrıca arkadaşın vdse girip paketimizi silmesinden bahsetmiyorum bile, kanıtım olmadığı için pek fazla bir şey diyemiyorum. Şuanda vdsimi açtım paket kurulduğunda kıyafet paketimi kurduğunda kıyafet paketinin yerinde olup olmadığına bakacağım. Eğer yerinde değilse buna da dolandırıcılık değil derseniz taraf tuttuğunuz kesindir.
S senycv

Keyibu diye bir key bile yok, ne saçmalıyorsun sen ? 3 key derken yine iftira atıyorsun dün bunu kanıtlarıyla attım. Sado Sado bakabilirsin. Sadece udev02’ ye transfer gerçekleştiriyoruz o da keremin keyi, paket güncelleme almamış dedin değil mi ? O zaman bunu neden kaç gün boyunca bana söylemiyorsun, vdse gelince şifresini sadece sen, ben ve developerım biliyordu ama ne tesadüf ki senle tartıştıktan hemen sonra paketimiz silindi. Umarım vdsi açıp girdiğimde kıyafet paketi hala KEY’de duruyordur.

DF
Son düzenleme:
dönen key muhabbeti nedir ? Keymaster keyinden mi bahsediliyor?

Ürünlerinizin yerinde olup olmadığına bakın bilgi verin

DF
dönen key muhabbeti nedir ? Keymaster keyinden mi bahsediliyor?

Ürünlerinizin yerinde olup olmadığına bakın bilgi verin
Evet ondan bahsediliyor, developerıme yazdım kendisi şuan aktif değil, paketi tekrardan kuracağız ve kıyafet paketini deneyeceğim. Çalışıyorsa benlik bir şey kalmamış demektir, çalışmıyorsa iletirim. Sado Sado

DF
1000024642.png

Eksik bı ürünü yoktur Sado Sado

DF

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240912_183804.jpg
    Screenshot_20240912_183804.jpg
    290.2 KB · Görüntüleme: 10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!