Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ARVEN DOLANDIRICILIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

senycv

Üye
FT Kullanıcı
Bu kişiden alışveriş yapmanızı kesinlikle tavsiye etmem, muhtemelen daha büyüyememiş birisi verdiği paket hiçbir şekilde startlanmadı. Bunu uzunca bir süre dile getirdik ve halledeceğim diyip kaç gün boyunca geçiştirdi. Kendisinin hiçbir şekilde ailevi değerlerine küfür etmediğime
rağmen ailevi değerlerime küfür edip beni engelledi. Üstelik tartıştıktan hemen sonra vdse girilip yaptığımız paket baştan aşağı silindi, vds sıfırlandı resmen. Bunun gibi kansızlarla asla ve asla iş yapmanızı istemem. Defalarca insan gibi durumu izah etmeme rağmen, aktif olduğu halde bir defa bakmadı, birde utanmadan "sana 3 kere baktım daha ne istiyorsun" falan dedi. Ben gerçekten pişmanım, kimsenin pişman olmasını da istemem. O kadar doluyum ki anlatacak çok şey var ama ben yeminim olsun hiçbir şeyi kendisinin yanına bırakmayacağım. Birde utanmadan ailevi değerlerime ettiği hakareti kendi konusunda paylaşmış. Neyse diyecek bir şeyim yok, olacağı varmış olmuş, ben bir hata yaptım umarım siz yapmazsınız.
şikayetçi olduğum kişi: arvenx1 arvenx1

DF

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2024.09.11 - 20.43.32.09.png
    Desktop Screenshot 2024.09.11 - 20.43.32.09.png
    159.6 KB · Görüntüleme: 61
  • Desktop Screenshot 2024.09.11 - 20.44.20.99.png
    Desktop Screenshot 2024.09.11 - 20.44.20.99.png
    119.4 KB · Görüntüleme: 53
  • Desktop Screenshot 2024.09.11 - 20.44.20.99.png
    Desktop Screenshot 2024.09.11 - 20.44.20.99.png
    119.4 KB · Görüntüleme: 50
  • Desktop Screenshot 2024.09.11 - 21.39.15.99.png
    Desktop Screenshot 2024.09.11 - 21.39.15.99.png
    56.3 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
HAKLISIN ÖZ ABİM BENİM BUNUN GİBİ OLAYI BAŞKA YAKINLARIMDA YAŞADI YÜRÜ BE

DF
1726083842318.png

fena bi sorunları var arkadaşın ilk sste teslim edildiği ve kullandığını kendisi söylemiş
1726083914910.png 1726083973787.png
key ismi soruyorum key ismi atıyorsun fakat yanlış key atıyorsun 1. yanlış key atışın bu 2. sste hatanı kabul ediyorsun sonra bana başka bir key ismi daha veriyorsun keyibu diye, sonra kerem u diyorsun

1726084023512.png

bu süreçte keyin keremunun fakat keremuyu tanımıyorsun bana yanlış yönlendirme yapıyorsun senin yüzünden 3 keye lisans atıyorum
1726084095066.png

ardı ardına gelmeyen hataların üzerine 3 farklı keye lisans tanımlıyorum bu süreçte developerin bizimle iletişimde ama sen hala keremden key kullanmıyorum diyorsun
1726084161421.png

sonra artık çözüm buluyorum transfer edin diyorum

DF
Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 99527

fena bi sorunları var arkadaşın ilk sste teslim edildiği ve kullandığını kendisi söylemiş
O zaman paketi bilmediğimi sana söyledim değil mi ? Verdiğin paket bile çalışmıyordu farklı keye atmıştım yanlışlıkla, tabi sen hiç yol göstermediğin için daha doğrusu. Sonra onu düzelttik ve paket hala çalışmadı sana bilgisini verdik, ve halledeceğim dediğin halde 4-5 gün bizi bekklettin. Tabi sunucundan engellemeydin sana kanıtlarını seve seve atabilirdim.

DF
1726084219330.png

vaktimi bolca ayırdığım günlerde yanlış yönlendirmelerin oldu ve çalıştığım günde destek istiyorsun çalıştığımı belirtiyorum
1726084289096.png

burda artık kafayı yiyiyorum
1726084328880.png

developerin keremden key aldık diyor sen keyibudan
1726084479001.png

key sahibinle konuşmamda burda
1726084561336.png

burda çözüm sağlanmış?
1726084703918.png

ben sana teslim ederken sormuşum sorun varmı diye yok demişşin şuan ne bu amaç kral
HAKLISIN ÖZ ABİM BENİM BUNUN GİBİ OLAYI BAŞKA YAKINLARIMDA YAŞADI YÜRÜ BE
kim yaşadı kral boş yorum niye yapıyorsun

DF
Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 99533

vaktimi bolca ayırdığım günlerde yanlış yönlendirmelerin oldu ve çalıştığım günde destek istiyorsun çalıştığımı belirtiyorum
Ekli dosyayı görüntüle 99534

Ekli dosyayı görüntüle 99535

Ben en başta keyi yanlış yere attığımın farkındayım, bunu kabul ediyorum zaten. Sen bana keyin yanlış olduğunu söyledikten sonra, bu mevzuyu developerım ile konuştum ve bana sürecin nasıl işlediğini gösterdi. Bunu senin yapman gerekirken biz yaptık, zaten Keremin de bu konudan sonradan haberi oldu biz ona söyledik ve kendisinin onayıyla aktarımı yaptık.
Aslında olayın bu olmadığını sen de biliyorsun, çarpıttığın olayın şimdi aslına gelelim, Şuan kullandığımız keyde senin paketin mevcut ve biz bunu hala çalıştıramıyoruz, developerıma attığın paketide denedim, hala aynı hata var. Tabi vdse girip her şeyi silmeden önce olan paketimizden bahsediyorum.

DF
Ben en başta keyi yanlış yere attığımın farkındayım, bunu kabul ediyorum zaten. Sen bana keyin yanlış olduğunu söyledikten sonra, bu mevzuyu developerım ile konuştum ve bana sürecin nasıl işlediğini gösterdi. Bunu senin yapman gerekirken biz yaptık, zaten Keremin de bu konudan sonradan haberi oldu biz ona söyledik ve kendisinin onayıyla aktarımı yaptık.
Aslında olayın bu olmadığını sen de biliyorsun, çarpıttığın olayın şimdi aslına gelelim, Şuan kullandığımız keyde senin paketin mevcut ve biz bunu hala çalıştıramıyoruz, developerıma attığın paketide denedim, hala aynı hata var. Tabi vdse girip her şeyi silmeden önce olan paketimizden bahsediyorum.
keyibu konuşman ne kral

DF
Ekli dosyayı görüntüle 99533

Ekli dosyayı görüntüle 99534

Ekli dosyayı görüntüle 99535

Ekli dosyayı görüntüle 99536

key sahibinle konuşmamda burda
Ekli dosyayı görüntüle 99537

burda çözüm sağlanmış?
Ekli dosyayı görüntüle 99538

ben sana teslim ederken sormuşum sorun varmı diye yok demişşin şuan ne bu amaç kral

kim yaşadı kral boş yorum niye yapıyorsun
Neyin ne olduğunu sen de gayet iyi biliyorsun, bu sektörde yeniyim paketin çalışmadığını fark etmedim bile. Yanımdaki insanlar fark etti ve bana söylediler. Bende bundan sonra direkt gelip sana yazdım ve sen paketi yanlış keye attığımı söyledin, ondan dolayı çalışmadığını belirttin ben de developerımla iletişime geçip olayı nasıl çözeceğimizi sordum ve keremle iletişime geçtik onunda onayıyla kıyafet paketini kendisinin keyine attık. Attığımız halde paket hala çalışmadı, neyse ben ne desem de üste çıkmaya çalışacaksın. Dediğim gibi bu konuyu çok fazla uzatmayacağım, yarın ilk iş hakkında şikayette bulunacağım, o zaman kim haklı, kim değil göreceğiz. İyi geceler

DF
1726085093728.png 1726085110068.png

şuraya bak 3 farklı keye lisans atıyoruz abi

1726085194808.png
Neyin ne olduğunu sen de gayet iyi biliyorsun, bu sektörde yeniyim paketin çalışmadığını fark etmedim bile. Yanımdaki insanlar fark etti ve bana söylediler. Bende bundan sonra direkt gelip sana yazdım ve sen paketi yanlış keye attığımı söyledin, ondan dolayı çalışmadığını belirttin ben de developerımla iletişime geçip olayı nasıl çözeceğimizi sordum ve keremle iletişime geçtik onunda onayıyla kıyafet paketini kendisinin keyine attık. Attığımız halde paket hala çalışmadı, neyse ben ne desem de üste çıkmaya çalışacaksın. Dediğim gibi bu konuyu çok fazla uzatmayacağım, yarın ilk iş hakkında şikayette bulunacağım, o zaman kim haklı, kim değil göreceğiz. İyi geceler
sanada kral bye

DF
Öncelikle aranızdaki ticaret hiçbir şekilde beni yansıtmamalı arvenx1 arvenx1 Senin ile ne iletişimimiz ne de bir ticaretimiz söz konusu

Mağduriyet yaşayan tarafın paket sağlayıcısı + developer hizmetliğini yapıyorum sırf bir şeyi anlamadı diye adamı başından sağıp işini benim tarafıma çekmiştin zaten sana bunun için bir şey demedim ve yardımcı oldum müşterime fakat senin yapacağın işleri biz yapmak zorunda değiliz satışını yaparken kişi ile sesli iletişim bile kurmamışsın adam bilmiyor ki hizmeti senden alıyor zaten üstelik adamı hiçbir şey bilmiyorsun diyerek yargılıyorsunuz. Sattığınız üründe bir yanlışlık varsa düzeltmek mecburiyetindesiniz.

Bu sorun sanırsam da ortalama 4-5 gündür devam etmektedir Tekrardan söylüyorum EMY/Shop olarak firmaca hiçbir olay ile alakamız yoktur. Görülen yaşanan şeyler aktarılmıştır Attığı ss de benimle mesajları da olduğu için kendimi açıklamak istedim Benim tarafımdan görülen ve bilinen olay budur ekstraları hakkında özel iletişimleri dahil hiçbirinde bilgim yoktur aralarında ne konuştular bilmiyorum olayı sadece S senycv tarafından dinledim açıkcası taraf olarak gelmedim ikisi arasında ki tüm bana gelen mesajları iki tarafa da ilettim olayı kendi açımdan anlattım zaten şikayet konusu da açılmış Sado Sado Bey ilgilenecektir.

DF
ilk başta benim yanlışlıkla attığım senycv, diğerleri benden alakasız hatta şu şekilde ispatını da atayım. Karşındakinin aptal olmadığını öğrenirsin belki, bu sektörde dönen işlere yabancı olabilirim ama iki iftiraya düşecek kadar aptal değilim. Yolladığım keyin özellikle altını çizdim, görebilirsin.

DF

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2024.09.11 - 23.11.41.67.png
    Desktop Screenshot 2024.09.11 - 23.11.41.67.png
    204.7 KB · Görüntüleme: 14
ortalama 4 5 gün sürmesinin sebebi arkadaşın sorun yok demesi sonrasında farklı farklı keylere lisans attırması evet, birde özeldenn küfürleri var hem suçlu hem güçlü pes neyse kısaca pketi kullanıcı hatasından kaynaklı geç teslim olmuştur, şuan bir eksiği yoktur iyi forumlar
1726085817298.png

ne iftirası kral burda 3 key ismi var keremu (udev02) sencyv keyubu? sen keyinin ismini bilmezen paketin nasıl tamamlansın gerçekten garip bi çarsın

Sado Sado bundan sonra benlik birşeyde yok

DF
ortalama 4 5 gün sürmesinin sebebi arkadaşın sorun yok demesi sonrasında farklı farklı keylere lisans attırması evet, birde özeldenn küfürleri var hem suçlu hem güçlü pes neyse kısaca pketi kullanıcı hatasından kaynaklı geç teslim olmuştur, şuan bir eksiği yoktur iyi forumlar
Paketin hatalı olduğunu sen de biliyorsun bilmesen habire arven5up diye dosyayı atıp durmazdın, girip kendin baktın vdse sorunu gördün ve halledeceğini söyledin, tabi onca emek verdiğimiz paketimizi vdse girip silmeden hemen önce olan olaylar bunlar. neyse cidden artık senle muhattap dahi olmak istemiyorum, isteyen istediği gibi senden alışveriş yapar, ben üstüme düşeni yaptım gerisi beni bağlamaz. Dediğim gibi buradan konuşmanın hiçbir manası yok benim için, bu konu şikayetimi çözüme ulaştırmak için açtığım bir konu değil, sadece insanların bazı şeylerin farkına varmasını istedim. Şikayetimi gerekli yerlere yapacağımı belirttim zaten.

DF
1726086432025.png
Paketin hatalı olduğunu sen de biliyorsun bilmesen habire arven5up diye dosyayı atıp durmazdın, girip kendin baktın vdse sorunu gördün ve halledeceğini söyledin, tabi onca emek verdiğimiz paketimizi vdse girip silmeden hemen önce olan olaylar bunlar. neyse cidden artık senle muhattap dahi olmak istemiyorum, isteyen istediği gibi senden alışveriş yapar, ben üstüme düşeni yaptım gerisi beni bağlamaz. Dediğim gibi buradan konuşmanın hiçbir manası yok benim için, bu konu şikayetimi çözüme ulaştırmak için açtığım bir konu değil, sadece insanların bazı şeylerin farkına varmasını istedim. Şikayetimi gerekli yerlere yapacağımı belirttim zaten.
pakette hata yok kral sen farklı keyler verion, insanlar görsün tabi neyin ne olduğunu 150+ customer varken sen bi yıldızlı garip vakasın gerçekten

DF
Ekli dosyayı görüntüle 99543

ne iftirası kral burda 3 key ismi var keremu (udev02) sencyv keyubu? sen keyinin ismini bilmezen paketin nasıl tamamlansın gerçekten garip bi çarsın

Sado Sado bundan sonra benlik birşeyde yok
Keyubunun key olmadığını ben bilmiyordum, ama bunu sen bildiğin halde hiçbir şekilde uyarmadın beni. Dediğim gibi bu işlere yabancı biriyim sırf takılmak için açacaktım zaten sunucuyu, yani kalıcı olmayı falan düşünmüyordum. Konuyu developerıme sorduğumda bana keyubunun key değil, vds olduğunu söyledi ve öyle konunun farkına vardım, yani yine sağ olsun developerım yardımcı oldu. 3 farklı key değil, ilk başta yanlışıkla kendi keyime attım(senycv) ve sonra keremin onayıyla keremin keyine yolladık. Keyubu diye bir key bile yok, ne 3 farklı keyinden bahsediyorsun sen ? VDS olan bir şey nasıl key oluyor anlatır mısın ?

DF
sonra neden türkiyedeki insanların zeka oranı artmıyor artmaz tabi tipe bak
Keyubunun key olmadığını ben bilmiyordum, ama bunu sen bildiğin halde hiçbir şekilde uyarmadın beni. Dediğim gibi bu işlere yabancı biriyim sırf takılmak için açacaktım zaten sunucuyu, yani kalıcı olmayı falan düşünmüyordum. Konuyu developerıme sorduğumda bana keyubunun key değil, vds olduğunu söyledi ve öyle konunun farkına vardım, yani yine sağ olsun developerım yardımcı oldu. 3 farklı key değil, ilk başta yanlışıkla kendi keyime attım(senycv) ve sonra keremin onayıyla keremin keyine yolladık. Keyubu diye bir key bile yok, ne 3 farklı keyinden bahsediyorsun sen ? VDS olan bir şey nasıl key oluyor anlatır mısın ?

birde şey yazmış ailevi değerlerine küfür etmememe rağmen :D

DF
Ekli dosyayı görüntüle 99544

pakette hata yok kral sen farklı keyler verion, insanlar görsün tabi neyin ne olduğunu 150+ customer varken sen bi yıldızlı garip vakasın gerçekten
Mesajları silmemin nedeni, Keyubu' nun vds sitesi olmadığını bilmiyor olmamdı, ben Keyubu'nun key üzerine dayalı olduğunu sanıyordum, tabi bunu bilen sen hiçbir şekilde uyarmadın bile beni, yine developerıme sorduğumda o bana söyledi. O sitenin bir vds sunucusu olduğunu, keremi zaten tanımıyordum. Aracılar beni oraya yönlendirdi ve bende aldım, yoksa keremin kim olduğunu bile bilmiyordum açıkçası. Dediğim gibi hiçbir şekilde beni yönlendirmedin.
sonra neden türkiyedeki insanların zeka oranı artmıyor artmaz tabi tipe bak

birde şey yazmış ailevi değerlerine küfür etmememe rağmen :D
ailevi değerlerine küfür ettiğim kısmın ekran görüntüsünü atabilir misin ? cidden ben de merak ettim

DF
şakamı olm bu şaka filmi yada kışkırtma videosu felanmı dostum sen bana key ismini yanlış veriyorsan ki ben sana kıponunu atmışım linklerini teslim etmişim ben bunun takibini neden yapayım ona rağmen yapıyorum ironiye bak keyiibunun vds olduğunu bilmiyormusun sen ne demek ben nerden bileyim senin key ismini key ismini öğrenince kerem dememe rağmen farklı yönlendirmelerde bulunan sen git bi yüzünü müzünü yıka muzunu felan ye çünkü sende ne yaptığını bilmemek

maymun istemek muz ama muz için elmalar göndermek sonra muza erişememek u now anladinmı?

DF
şakamı olm bu şaka filmi yada kışkırtma videosu felanmı dostum sen bana key ismini yanlış veriyorsan ki ben sana kıponunu atmışım linklerini teslim etmişim ben bunun takibini neden yapayım ona rağmen yapıyorum ironiye bak keyiibunun vds olduğunu bilmiyormusun sen ne demek ben nerden bileyim senin key ismini key ismini öğrenince kerem dememe rağmen farklı yönlendirmelerde bulunan sen git bi yüzünü müzünü yıka muzunu felan ye çünkü sende ne yaptığını bilmemek

maymun istemek muz ama muz için elmalar göndermek sonra muza erişememek u now anladinmı?
hala aşağılama derdindesin harbiden şaka gibisin, neyse çocuk senle muhattap olmuyorum artık insanlar inanır inanmaz beni bağlamaz. Ben senin ne olduğunu biliyorum ama önemli olan bu, çevremdeki insanlarda biliyor artık, hatta onların çevresindeki insanlarda biliyor, yani bu böyle böyle gider. Hadi kolay gelsin, ne yazarsan yaz umurumda değilsin artık :)

DF
Bu kişiden alışveriş yapmanızı kesinlikle tavsiye etmem, muhtemelen daha büyüyememiş birisi verdiği paket hiçbir şekilde startlanmadı. Bunu uzunca bir süre dile getirdik ve halledeceğim diyip kaç gün boyunca geçiştirdi. Kendisinin hiçbir şekilde ailevi değerlerine küfür etmediğime
rağmen ailevi değerlerime küfür edip beni engelledi. Üstelik tartıştıktan hemen sonra vdse girilip yaptığımız paket baştan aşağı silindi, vds sıfırlandı resmen. Bunun gibi kansızlarla asla ve asla iş yapmanızı istemem. Defalarca insan gibi durumu izah etmeme rağmen, aktif olduğu halde bir defa bakmadı, birde utanmadan "sana 3 kere baktım daha ne istiyorsun" falan dedi. Ben gerçekten pişmanım, kimsenin pişman olmasını da istemem. O kadar doluyum ki anlatacak çok şey var ama ben yeminim olsun hiçbir şeyi kendisinin yanına bırakmayacağım. Birde utanmadan ailevi değerlerime ettiği hakareti kendi konusunda paylaşmış. Neyse diyecek bir şeyim yok, olacağı varmış olmuş, ben bir hata yaptım umarım siz yapmazsınız.
şikayetçi olduğum kişi: arvenx1 arvenx1
KENDİSİNİ TANIYORUM KENDİ SUNUCUSUNDA ŞUANDA YETKİLİYİM VE SUNUCUDA KULLANILAN KIYAFET PAKEDİ ÇALIŞMIYORDU KENDİSİ BU İŞLERE ZATEN YABANCI KIYAFET PAKEDİNİN ÇALIŞMADIĞINI BİZ KENDİMİZ SÖYLEDİK VE O DA ARVENE İLETMİŞ OLMASINA RAĞMEN 4 5 GÜN BOYUNCA HİÇ BİR ŞEKİLDE KIYAFET PAKEDİ ÇALIŞMADI BİZ BUNU SÜREKLİ KENDİSİNE SÖYLEDİK VE BUNUN SORUN OLABİLECEĞİNİ ANLATTIK O DA ARVENE İLETTİĞİNİ SÖYLEDİ VE BİR KAÇ GÜN BOYUNCA HİÇ BİR ŞEKİLDE İŞLEM YAPILMADI BİRDE KENDİSİNDEN PARA İADESİ İSTEDİĞİ ZAMAN TARTIŞTILAR VE ARVEN VDS GİRİP ONCA EMEK VERDİĞİMİZ PAKEDİ SİLDİ BİZ BU ADAMDAN ŞİKAYETÇİYİZ EN KISA SÜRE İÇERSİNDE BUNLARIN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK HALLEDİLMESİNİ İSTİYORUZ

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!