Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

?APX ROLEPLAY?|?ÇETE-AİLE-POLİS ALIMLARI AÇIK|?https://discord.gg/x6vHaJV|?SOSYAL RP|⭐YENİ AÇILDI|?GÜNCEL SCRİPTLER?

Hinehm

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Hinehm#1708
? APX ROLEPLAY TECRÜBELİ YÖNETİM EKİBİ VE GÜNCEL SCRİPTLERİYLE SİZLER İÇİN AÇILDI!?
-Sosyal rol odaklı sunucumuzda,tecrübeli yönetim ekibimizle;kaliteli ve gerçekçi bir rol ortamı sağlamak için geri döndük.
-İllegal/legal sistemin tamamen rol içi olduğu sunucumuzda, yaptığınız rollerin gerçekçiliğini sonuna kadar hissettiriyoruz.
-Tamamen optimize edilmiş paketimiz, yüksek FPS almanızı sağlıyor.
-İstek ve önerileriniz doğrultusunda sizler için çalışan yetkili ekibimiz 7/24 aktiftir. İyi roller dileriz!
-Çete,Polis,Aile Alımları Açık!
-Modlu ekipmanlar
-Modlu araçlar
-Kaliteli EMS sistemleri
-Sosyal RP Ortamı
-Güncel ve kaliteli scriptler
-Rol ile satılan uyuşturucu ve silah tedariği
-Özel çete kıyafetleri ve kolyeleri
-İki farklı BlackMarket
-South Side Taco
-Farklı ve dinamik soygun çeşitleri!

20322 20323

Son düzenleme:
İnanılmaz kaliteli rol dönen bir yer büyüdüğü zaman çok değerleneceğini eminim yeni dostluklar kaliteli roller için bence mükemmel bir server, APX yönetim ekibi aşırı ilgili size en iyi şekilde destek sağlıyorlar bence hemen kayıt olup erkenden role atlayın derim hepinize iyi oyunlar ve iyi roller.

Daha iyi olana kadar en iyisi bu. Yönetim ekibide gayet ilgili. Fps drop yaşanmıyor bozuk bir scriptte yok.

Yani şimdi anlatılmaz aga yaşanır dicemde bnm gibi yaşamamışsınızdır bu adamlar bana fivemi öğreten adamlar güzel yada çok güzel desem de yalan olur dün yada o kadar fazla dil var ve hiç bi dil bu serveri anlatmaya değmez çok iyi bir server diyeyim size iyi varsınız güzel abilerim siz varsanız ben hep sizleyi
m

Server gerçekten güzel yönetim ekibide sürekli aktif burada oynamak insana zevk veriyor bu serverı size tavsiye edermiyim kesinlikle ederim.

Yorumlar için teşekkürler :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!