Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Anti Fivex

root

Üye
FT Kullanıcı
Anti FiveX adı altında bir anticheat satışı yapacağım.

Özellikleri:

Lua enjeksiyonları,
Js enjeksiyonları,
Server dumpları,
Cheat Engine
Memory manipulasyonlari ( internal, external )

Anticheat herhangi bir scripting dil ile kodlanmayacak, hile mantigi ile internal calisacak fakat oyuncularin launcher gibi ekstra bir program çalıştırması gerekmeyecek.
tamamen engellenecek.

Adı hakkında yanlış düşünülmesin, sadece fivexi engellemeyecek her tür hileyi engelleyecek ve FiveM üzerinden global ban atacak hileciye, server banı değil.

Sadece 5 kişiye satmayı düşünüyorum.

Fiyatı:
Aylık 200$
Ömür boyu 600$

olacak.

İyi günler.

mt#6154

Slot:
5/1
1. xCreademan#1337

Son düzenleme:
Merhaba root root Discord ÜZerinden İletişime Geçermisiniz Benimle UmutDmr#6419

Özellikleri:

Lua enjeksiyonları,
Js enjeksiyonları,
Server dumpları,
Cheat Engine

Anticheat herhangi bir scripting dil ile kodlanmayacak, hile mantigi ile internal calisacak fakat oyuncularin launcher gibi ekstra bir program çalıştırması gerekmeyecek.
tamamen engellenecek.

Adı hakkında yanlış düşünülmesin, sadece fivexi engellemeyecek her tür hileyi engelleyecek ve FiveM üzerinden global ban atacak hileciye, server banı değil.

Fiyatı:
Aylık 200$
Ömür boyu 600$

olacak.

İyi günler.

machinetherapist#7219
Fivexin Satıcısından Fivex Engelleyici ?

Fivexin Satıcısından Fivex Engelleyici ?

Isimi yanlis sectim sanirim gerci boyle algilanacagini biliyordum fakat, soyle dusunebilirsiniz :
Model - Marka
Anti FiveX

yani aslinda fivex engelleyicisi degil, fivex markasinin cikardigi anticheat

Isimi yanlis sectim sanirim gerci boyle algilanacagini biliyordum fakat, soyle dusunebilirsiniz :
Model - Marka
Anti FiveX

yani aslinda fivex engelleyicisi degil, fivex markasinin cikardigi anticheat
Anladım sıkıntı yok Zaten bildiğim kadarıyla siz fivex'in türkiye distribütörü gibi birşeysiniz Hayırlı Satışlar

Fivexi yaparsın stonks, Anti Fivex yaparsın stonks :D Her türlü stonks bizim geliştireceğimiz DLL base AC de böyle olacak başarılar şimdiden. (Umarım benim Fivex'im senin sunucunda çalıştırtmam birom mantığı değildir)

Son düzenleme:

Özellikleri:

Lua enjeksiyonları,
Js enjeksiyonları,
Server dumpları,
Cheat Engine

tamamen engellenecek.

Fiyatı:
Aylık 200$
Ömür boyu 600$

olacak.

İyi günler.

machinetherapist#7219

AC sahibi olarak bende o zaman exec çıkarıyorum anti-fivex bypasslı.
Kanka tek ricam kendi köşende kalman ve benim köşemi bana bırakman.

Fivexi yaparsın stonks, Anti Fivex yaparsın stonks :D Her türlü stonks bizim geliştireceğimiz DLL base AC de böyle olacak başarılar şimdiden. (Umarım benim Fivex'im senin sunucunda çalıştırtmam birom mantığı değildir)

Hadi trapist tanıdık adam sağlam adam yazarsa uğraşırız bypasslamaya sen ,no-name bir prenses, kimsin de FiveM'in yapmadığını yapıyorsun :p

AC sahibi olarak bende o zaman exec çıkarıyorum anti-fivex bypasslı.
Kanka tek ricam kendi köşende kalman ve benim köşemi bana bırakman.

Hadi trapist tanıdık adam sağlam adam yazarsa uğraşırız bypasslamaya sen ,no-name bir prenses, kimsin de FiveM'in yapmadığını yapıyorsun :p
3-4 k arma 3 saat 2 k sı dev 2 k fivem saat yeniyiz ama 5-6 fivem full kodlama şaka maka bir yana infistar veya battleeye tarzı şeyleri araştır tavsiye ederim terapistin emeğine sağlık şaka yapıyorum :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!