Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ALS Roleplay 2.1 | YBN Gang Server

slizz

Üye
FT Kullanıcı

2020 Yılında ilk defa kapılarını açan ALS Roleplay 2.1 versiyonuna geçerek temasını Los Angeles YBN Gang sunucusuna göre uyarlamıştır.

-YBN Kıyafet Paketi
-Balık mesleği ve tavuk mesleği ayriyeten southside bölgesinde temizlik mesleği.
-Bahçene evine ekebileceğin saksıda ot sistemi.
-Chamberlain araç galerisi.
-Gang mahallelerindeki tüm evler satın alınabilir. /eval /stashgir
-Haftada bir kez yapılan okul rolü.
-Silahçıdaki silahlar sns pistol 2.000 dolar ve normal pistol 3.000 dolar merminin tanesi ise 1.000 dolardır.
-Southside bölgesine basketbol sahası ve basketbol scripti eklendi.

-Irkçı LAPD Alımları aktiftir.

-Crips,bloods ve alt kolları için gang alımları açıktır.

47397 47399 47401 47402 47403 47404
47427
47428

Son düzenleme:
+rep

Çok iyi bir sunucu ilk defa bir sunucuda en aktif yetkili ekibini gördüm yeniden saygınız ve sevginiz için teşekkürler.Sunucudaki kıyafet menüsünde 1 saat kıyafet ayarlıyorum çok iyi kıyafetler,evler zaten muhteşem rol ortamı o moteldeki ROL ORTAMI beni benden alıyor.Yeniden başarılar sunucu arıyorsanız burası güzel :)

Çok iyi bir sunucu ilk defa bir sunucuda en aktif yetkili ekibini gördüm yeniden saygınız ve sevginiz için teşekkürler.Sunucudaki kıyafet menüsünde 1 saat kıyafet ayarlıyorum çok iyi kıyafetler,evler zaten muhteşem rol ortamı o moteldeki ROL ORTAMI beni benden alıyor.Yeniden başarılar sunucu arıyorsanız burası güzel :)
teşekkürler

++++++++++

Destekleriniz için teşekkürler sayenizde git gide güzel bir server değil daha çok bir aile olma yolunda ilerliyoruz <3

+rep

+güncel

+rep güzel sunucu

+güncel

Cagan sende yetkilisin ne anlatıyorsun jsjsjsjdhdhd

+güncel

+güncel

pAkEt ÇaLıNtI MoRuQ

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!