Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ak4y_shopRobbery][ESX] - Market Soygunu

ugurakay

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,
1 Seneden uzun süre önce bu scripti yapıp FiveM'i bırakmıştım script sadece tebex'de vardı gördüğüm kadarıyla şu an her yerde var
Discord'dan her gün yazıp bunu nasıl yaparım, şunu yapmama yardım eder misin diyip teamviewer ver dediğimde canlı dersi arkaya alan çocuklar bile garip garip tavırlara girip paylaşmış ve dalga geçer gibi yorumlar atmış. Bir de ben paylaşayım, hâlâ isteyen varsa kullansın :)

Script ilk yaptığım haliyle ESX altyapısında.

Video:
Github:
Script Açılışta 4 rastgele sayı üretiyor, şifrenin ilk hanesi her zaman fazla silik olarak kasada görünüyor ve kalan 3 numara soluk olarak görünüyor.
En silik olan her zaman ilk hane olduğundan, aslında kasanın şifresinin ilk hanesini biliyoruz. Son 3 haneyi bulmak tamamen deneme yanılma yöntemi ile çalışıyor.
Sürekli kombinasyon denemeleri yapmalısınız, daha önce denediğiniz kombinasyonları unutmamanız için için script, denediğiniz kombinasyonları kağıt üzerinde gösteriyor.
12. kombinasyon denemesinde bulamazsanız kasa kilitleniyor ve soygun iptal oluyor.

71379

Zamanında senin için trafik kazası geçirip vefaat etti falan diyorlardı üzülmüştüm baya. Geri döndügüne sevindim iyi forumlar

ah be ak4y gerçekten fiveme yeni başladığımda baya bi yardımın dokunmuştu teşekkür ederim her şey için :)

çoğu scriptini kullanıyorum xd iyiler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!