Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Açlık susuzluk ve sesli konuşma barı

• Konbuyu başlatan Titan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 6K

Titan

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.fivemturk.com
Merhabalar haritanın altında açlık susuzluk ve sesli konuşma barını sizlerle paylaşmak istedim. Bahsettiğim barlar görselde de gördüğünüz gibidir.

311

esx_status *
esx_voice *

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyaları /resources/ içerisine atın, eski dosyaları silin veya bu dosyalarla değiştirin. Ardından esx_status.sql dosyasını databasenize okutun. İşlemleri yaptıktan sonra esx_status ve esx_voice server.cfgden start verin.

Kurulum bu kadar iyi forumlar dilerim herkese

Teşekkürler kusursuz çalışıyor :)

Bende bu scripti kullanıyorum bir sorum olacaktı. N ye basıyorum mikrofon direk aktif olmuyor konuşmaya başlayınca aktif oluyor. Yani push to talk değilde ses algılama olayı var. Bu olay bu scriptlerden kaynaklanmıyor da olabilir öyleyse acaba bu olayı sağlayan script hangisi bilginiz var mı?

Shift + H ye basınca ses yükseltmiyor. Tek sorun bu. Düzeltebilen var mı? Onun haricinde çok yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler.

Shift + H ye basınca ses yükseltmiyor. Tek sorun bu. Düzeltebilen var mı? Onun haricinde çok yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler.

F11 ile çalısıyor tuş kombinasyonu değiştirebilirsin.

Merhabalar haritanın altında açlık susuzluk ve sesli konuşma barını sizlerle paylaşmak istedim. Bahsettiğim barlar görselde de gördüğünüz gibidir.

Ekli dosyayı görüntüle 311

esx_status *
esx_voice *

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyaları /resources/ içerisine atın, eski dosyaları silin veya bu dosyalarla değiştirin. Ardından esx_status.sql dosyasını databasenize okutun. İşlemleri yaptıktan sonra esx_status ve esx_voice server.cfgden start verin.

Kurulum bu kadar iyi forumlar dilerim herkese

Açlık ve susuzluk barı gözükmüyor. Bunun için ekstra bir plugin mi gerekiyor? Ben esx_ladderhud'u kullanıyorum.

NASİL DATABASE OKUTABİLİRİM ACABA

Açlık ve susuzluk barı gözükmüyor. Bunun için ekstra bir plugin mi gerekiyor? Ben esx_ladderhud'u kullanıyorum.

Ladderhud kaldırıcaksın sadece status ve voice çalışıcak.

Aylak Man Ama İçine Atiyoruz Haritanin Altinda Çıkmıyor

Discordunuz Varsa Öyle Konuşalim

esx_voice'yi kurduk şöyleki ;

server.cfg'den kullandığım esx_ses dosyasının adını esx_voice olarak değiştirdim.
resource içersindeki esx_ses dosyasını ve serverımda yüklü oluptada kapalı scripti olan esx_voice dosyalarını sildim sizden indirdiğim esx_voice dosyasını attım server.cfgden start verdim ve res attım şuan serverda konuşulmuyor teşekkürler :D

esx_voice'yi kurduk şöyleki ;

server.cfg'den kullandığım esx_ses dosyasının adını esx_voice olarak değiştirdim.
resource içersindeki esx_ses dosyasını ve serverımda yüklü oluptada kapalı scripti olan esx_voice dosyalarını sildim sizden indirdiğim esx_voice dosyasını attım server.cfgden start verdim ve res attım şuan serverda konuşulmuyor teşekkürler :D

Rica ederim :D

Merhaba ben esx_yemehud kullanıyorum onu iptal ettim voice ve statusu sildim burdakileri ekledim ama haritanın altına gelmedi barlar yanlış olan nedir acaba ?

Kullandığım yemehud u kaldırıyorum esx_voice ve esx_status dosyalarını linktekilerle değiştiriyorum fakat ses barı geliyor açlık susuzluk barı gelmiyor yardım edebilir misiniz

Kullandığım yemehud u kaldırıyorum esx_voice ve esx_status dosyalarını linktekilerle değiştiriyorum fakat ses barı geliyor açlık susuzluk barı gelmiyor yardım edebilir misiniz
Ayni sorun bende de var.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!