Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket 2021 ÖZEL ÜCRETLİ PAKETİMİ PAYLAŞIYORUM

Lütfen konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre hazırlayınız.

DF
Paketin efsane olup olmadığını tahmin ederek anlıyoruz galiba 2021 oyunlar çok hiyicinli ?

DF
Hele yavaş 2 saat oldu :eek:

DF
Eline sağlık

DF
Arkadaşlar paketi detaylı bir şekilde inceledim. Ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum. Bir paketi v1, v2, v3 diye geliştirirken buglarından arındırılması ve yeni geliştirilmiş scriptler gelmesi gerekmektedir. V3 paketini daha önce test etmiştim. Onda bulunan buglar, v4 paketinde de mevcuttur. Moteldeki kapıdan çıkma bugludur yazısı hala durmaktadır. Fixleyemeyecekseniz kendinizi developer sanıp paketi oradan buradan toplayarak fixlemeden satışa sunmanız gerçekten utanç verici. Herhangi bir değişiklik farkedemedim. Getirdiği script varsa 2-3 tanedir. Hapishaneye göndermeyi çözememiş, lisans veriyorsun CMD üzerinde esx_licence hata veriyor. Lisans kontrol etmeye çalışıyorsun fonksiyonu yok. Benim geliştirdiğim paketim buna bin basar. Çok küçük bir saçmalıktan bahsedeyim. Kasap mesleğinde canlı tavuk topladığında v3 paketinde telefon resmi geliyordu şimdi ise ssd'ye benzer bir resim gelmektedir. Bu resim konusuna bile el atmayıp v4 paketi geliştirdim satışını yapıyorum diye satman gerçekten dalga geçer gibi geldi. Hayatımda bir paketi incelerken bu kadar gülmemiştim. Bu eleştiriyi bir ders olarak algılayıp kendini geliştirmeye çalışman dileğiyle. İyi günler.

DF
Yükleme Tarihi:
2020-10-10 18:11:16

Bunu nasil anlatacaksin? V4 olursa yeni Upload etmen lazimdi.

DF
? Paket içeriği hakkında daha fazla detaylı bilgi güzel olabilir , iyi satışlar dilerim

DF
Arkadaşlar paketi detaylı bir şekilde inceledim. Ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum. Bir paketi v1, v2, v3 diye geliştirirken buglarından arındırılması ve yeni geliştirilmiş scriptler gelmesi gerekmektedir. V3 paketini daha önce test etmiştim. Onda bulunan buglar, v4 paketinde de mevcuttur. Moteldeki kapıdan çıkma bugludur yazısı hala durmaktadır. Fixleyemeyecekseniz kendinizi developer sanıp paketi oradan buradan toplayarak fixlemeden satışa sunmanız gerçekten utanç verici. Herhangi bir değişiklik farkedemedim. Getirdiği script varsa 2-3 tanedir. Hapishaneye göndermeyi çözememiş, lisans veriyorsun CMD üzerinde esx_licence hata veriyor. Lisans kontrol etmeye çalışıyorsun fonksiyonu yok. Benim geliştirdiğim paketim buna bin basar. Çok küçük bir saçmalıktan bahsedeyim. Kasap mesleğinde canlı tavuk topladığında v3 paketinde telefon resmi geliyordu şimdi ise ssd'ye benzer bir resim gelmektedir. Bu resim konusuna bile el atmayıp v4 paketi geliştirdim satışını yapıyorum diye satman gerçekten dalga geçer gibi geldi. Hayatımda bir paketi incelerken bu kadar gülmemiştim. Bu eleştiriyi bir ders olarak algılayıp kendini geliştirmeye çalışman dileğiyle. İyi günler.
Paket Ücretsiz Ama Sen Bİlirsin Birde Milletin eline script geçmiş oluyor iyi bişey bence seni anlamadım ama olsun

DF
Emeğe saygısızlık normalde asla yapmam ama bu paketde bir emek yok , çöp bir paket , kullanmanızı önermiyorum.

DF
kimseye önermiyorum, adanalı nevzat boş paket içine script yazıp server.cfg start yazmakla olmamakda bir arkadaş yazdığı gibi v1 v2 de aynı buglar devam etmektedir. Bunun yerine onları fixleyip hediye olarak düşünüyosan yapa bilirdin :)

DF
anlamadığım bir şekilde bazıları pakete emek yok diyor fakat sistemlerin videosu vardı gayet kullanışlı bir paket ama neyse

DF
-respect Emeğe saygım var fakat beğenmedim.

DF
Emek Var, Eline Sağlık Güzel iş Çıkartmışsın

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!