Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

%200RP | 01.05.2021| HARDRP-SOSYALRP | ÇETE, AİLE YOK; OLUŞUM VAR! | discord.gg/QrrPtyq

+güncel

güzel Amin ekibi

yakında test olucaktır oyuncularımızı bekliyoruz

oluşum = çete benim gözümde ayrıca disk yazmanız da garibime gitti .d

oluşum = çete benim gözümde ayrıca disk yazmanız da garibime gitti .d
Oluşumlar rolde tanışıp karakterinizin hikayesine uygun kişilerle bir araya gelmektir. Çete gibi hah brom whats up nigga gibi sözleri duymazsın ve benim hood'umda 500 kişi var gibi saçmalıklara son verir. Ortalıkta yeşil mor sarı çiçek gibi gezen tipleri görmezsin. Disk konusuna gelince insanların çoğunluğunun disk envanteri önemsediğini biliyoruz ve bu yüzden yazdık. Önemsemesine gelince buglardan yararlanmak için midir bilemiyoruz belki de gözlerine hoş geliyordur fakat biz envanter üzerine özel çalışma yaptık ve sistemimize güveniyoruz.

Oluşumlar rolde tanışıp karakterinizin hikayesine uygun kişilerle bir araya gelmektir. Çete gibi hah brom whats up nigga gibi sözleri duymazsın ve benim hood'umda 500 kişi var gibi saçmalıklara son verir. Ortalıkta yeşil mor sarı çiçek gibi gezen tipleri görmezsin. Disk konusuna gelince insanların çoğunluğunun disk envanteri önemsediğini biliyoruz ve bu yüzden yazdık. Önemsemesine gelince buglardan yararlanmak için midir bilemiyoruz belki de gözlerine hoş geliyordur fakat biz envanter üzerine özel çalışma yaptık ve sistemimize güveniyoruz.
O anlamda değil dostum disk değilde Disc onun ismi o manada

+güncel

SV güzel gibi bakalım

Konu başlığı, konu sahibinin isteği üzerine tarafımca değiştirilmiştir.
Açılış tarihini biraz ileriye aldık konu başlığındakini değiştirmek gerekiyor. Ricamdır başlığı şu şekilde değiştirebilir miyiz ? "%200RP | 10.04.2021 | HARDRP-SOSYALRP | ÇETE, AİLE YOK; OLUŞUM VAR! | discord.gg/QrrPtyq" Şimdiden çok teşekkür ederiyorum...

+güncel

Sunucumuzun açılmasına az bir süre kaldı ekipleri bekliyoruz..

+güncel

+güncel

Açılış tarihini biraz ileriye aldık konu başlığındakini değiştirmek gerekiyor. Ricamdır başlığı şu şekilde değiştirebilir miyiz ? "%200RP | 10.04.2021 | HARDRP-SOSYALRP | ÇETE, AİLE YOK; OLUŞUM VAR! | discord.gg/QrrPtyq" Şimdiden çok teşekkür ederim...

Konu başlığı değiştirilmiştir.​

+güncel

+güncel

+Güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!