Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

128 Kişilik %100 Fixlenmiş Motel ;)

umutsantur00

Üye
FT Kullanıcı
Halen bu sorunla ilgili olarak herkes uğraşıyor ve bir çözüm yok gibi gözüküyordu. Teker teker toplamda 128 olmak üzere bütün oda içlerini kopyaladım, ve kordinatları hepsinin hazır şekilde elimde mevcut. Bu scriptin yaninda tamamen türkçeleştirilmiş ve çekmece sorunları giderilmiş lsrp-motel 'i de veriyorum. Her hangi bir şekilde instance ile uğraşmayacağız hepsi duplicate edildi ve ses distance'ları test edilerek kopyalandı ne ses karışması ne ölüyken bir yerlere atması ne de adamların silahının sizde gözükmesi gibi durumlar olmayacak artık odaların yerleri farklı çünkü. Kolay bir işlem değil arkadaşlar kopyalamak her birinin uzaklığını tek tek deneyerek ve optimizasyon yaparak yaklaşık 3 kişi uğraştık. Emeğimizin karşılığı olan fiyatı lütfen eleştirmeyin zaten 3 kişiyiz.

Oyun içi veriler: Tükettiği anlık ms: 0.01 tükettiği anlık stream: 546.54KİB
Satın almak için discord: hope#1345
Fiyat: 270TRY

Fotoğraf alıntıdır, sağlıklı bir fotoğraf çekemediğimiz için (duvarların kaybolması vs. map editorde klasik bir problem) internetten aldık bilginize.
12.png

lsrp-motel içerisinden instance yapısını kaldırdın mı? Kaldırmadıysan instance hataları devam ediyordur. Aynı odaya girmeseler bile instance yapısının bugu yüzünden birisi odada iken sunucuya birisi girerse son giren kişi odadan çıkarsa odada olan ilk kişi bugta kalıyordu. Ben 32'lik sürümünü yapmıştım ancak instance bugu yüzünden esx_propertye geçtim. Tüm instance hataları çözülüyorsa belirlediğin fiyat çok uçuk değil eline sağlık.

Evet property yapısını tamamen kaldırdım zerre kadar problem yaratmıyor hiç bir şey. Teşekkür ederim yorumlarınız için ♥

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!