Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket ?+100 Fps Esx Paket Bütçe Dostu?

Egemen3455

Üye
FT Kullanıcı
Discord
purple7#8588
Selamlar, Ben Egemen Bu Fivem Sektöründe 1-2 yıldır bulunuyorum sunucu projerlerinde bir çok kez bulundum, ve kendi paketimi yaptım pakette etraftan araştırıp bulduğum kaliteli scriptleri koyup güzel bir şekilde hazırladım.
Paketim Size Üstün Kalite Ve Hizmet Sunar Asla fps Sıkıntısı Çekmeyeceğinizi size belirteyim.
fotoğraf sistemiyle uğraşamıcam scriptleri ne eski ne yeni ama bir sunucuyu 70 kişiye kadar kaldırabilecek bir paket ultra bütçe dostu bir pakettir.
Güveninizi Nasıl Kazanacağımı Size Discord Üzerinden Belirteceğim.
Zaten Sunucunuz 70 kişi olana kadar çok övgü alacaksınızdır size kazancı olacaktır.
Hazır ekonomi içinde 20-30 donate araç var ama fps su gibi akıyor hiç değişmiyor.
PD Karakolu Yeni Gelişmiş Y-Map'li Kapı Sistemi Sıkıntısız DoorLock'lu.
Gang'lere Y-Map Eklemedim, gereksiz -fps sorunu oluyor
4 Malikaneye Sahip, hehrangi fps drop yaşanmıyor.
Test IP MEVCUTTUR !!!

Fiyatı Size Discord Üzerinden Belirteceğim. DISCORD : ! ?????#8588
Bana Ulaşarak paketi daha iyi inceleyebilirsiniz.
DIKKAT DIKKAT ! BÜTÇE DOSTU PAKET. STARTER

Son düzenleme:
Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz​

Selamlar, fotoğraf sistemiyle uğraşamıcam scriptleri ne eski ne yeni ama bir sunucuyu 70 kişiye kadar kaldırabilecek bir paket ultra bütçe dostu bir pakettir.
Zaten Sunucunuz 70 kişi olana kadar donate almış olursunuz ve yeni pakete geçmiş olursunuz.
Hazır ekonomi içinde 20-30 donate araç var ama fps su gibi akıyor hiç değişmiyor.
Test IP MEVCUTTUR !!!

DISCORD : ! ?????#8588
Zaten Sunucunuz 70 kişi olana kadar donate almış olursunuz ve yeni pakete geçmiş olursunuz. Bu nasıl bi düşünce

Zaten Sunucunuz 70 kişi olana kadar donate almış olursunuz ve yeni pakete geçmiş olursunuz. Bu nasıl bi düşünce
70 kişi çekicek olan bir sunucu donate almıştır dostum ve paket ucuz olduğu için çok büyük kar etmiş olcak benim şahsi düşüncem sorun mu vardı ?

Selamlar, fotoğraf sistemiyle uğraşamıcam scriptleri ne eski ne yeni ama bir sunucuyu 70 kişiye kadar kaldırabilecek bir paket ultra bütçe dostu bir pakettir.
Zaten Sunucunuz 70 kişi olana kadar donate almış olursunuz ve yeni pakete geçmiş olursunuz.
Test IP MEVCUTTUR !!!

DISCORD : ! ?????#8588
Normalde böyle konular umurumda olmaz ama unutma birşeye nekadar değer verirsen o kadar değer alırsın. Sen daha konuna 2 3 şey ekleyip alın işte diyorsan yaptığın işe önem vermediğin anlamına gelir. Bi gözden geçir dediklerimi.

Normalde böyle konular umurumda olmaz ama unutma birşeye nekadar değer verirsen o kadar değer alırsın. Sen daha konuna 2 3 şey ekleyip alın işte diyorsan yaptığın işe önem vermediğin anlamına gelir. Bi gözden geçir dediklerimi.
dostum diyorum ki buraya anlattıklarımın hepsine bakan adam yinede gelip test edicek o yüzden kısaca anlatıp sonradan test etmeklerini istedim amaçladım

+Güncel

Test edicek değil kardeşim ben buradan fotoğraflara bakmak istiyorum belki ? forum kuralları var emek verdiysen de belli et.

Ha bu arada her 70 çeken server donate alır gibi bi düşüncen olmasın bence :)

ben yaptığım paketi satmaya kalksam incik cinciğine kadar detaylı bir sunumla satardım harbiden gösterdiğin emek belli

dostum diyorum ki buraya anlattıklarımın hepsine bakan adam yinede gelip test edicek o yüzden kısaca anlatıp sonradan test etmeklerini istedim amaçladım
Adam Bilmedigi Sey Icin Neden Test E Girsin Bide Örnek Konu Forumun Kurali

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!