Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

10 Kişilik ekibimiz var ve sunucu arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer sesli bir şekilde konuşmak isterseniz y0vth#9193 veya discord sunucumuza gelebilirsiniz

-Türkiyenin ilk FiveM sunucularından bir tanesi olan NefesRoleplay in yönetim ekibi..
-UNLOST'un ekibi TKT'nin tüm üyeleri burada rol yapacaklar.. (ALP-RİP-DİRENCAN)
-Türkiyenin en iyi Developerlerinden 2 tanesi sunucumuza kendi işleri gibi destek veriyorlar.
-LSPD ve LSMS Başvuruları açıktır..
- Yüksek FPS(+80)
-Profesyonel Continental DOC ekibi..
-Özgün Scriptler ve Scriptlerin güzel Optimizesi..
-Her türlü role destek veren yönetim ekibi
-Gang başvuruları açık.
-İlgili ve adil yönetim ekibi.
-Instagramlı telefon script.
-Modlu Saçlar -Modlu Kıyafetler
-Sorunsuz Motel Sistemi
-Ağırlıklı disc_inventory
-Gelişmiş f3 menü +300 Emote
-/kosetut sistemi
-Sorunsuz ve özgün soygun scriptleri.. -
Polis radar scripti
-Ganglere özel kasalı mlo evler
-Modlu araçlar
-Gelişmiş şehir scripti
-Özelleştirilmiş /e animasyonları
-3 katlı LSPD binası
-Özenli ve hakkaniyetli ekonomi Ve Her 2 günde bir özgün scriptler ile sizleri bekliyoruz..

DF
Project X olarak aradığınız her şeyi fazlasıyla karşılayabilecek sosyal-illegal- sistemlere sahibiz.Oyuncularımızın hepsi dar ve kaliteli rol süzgeçlerinden geçmiş olup ileri düzey rol tecrübesi olan insanlar. İllegal sistemden biraz bahsedecek olursak, admine asla ihtiyaç duyulmuyor, çeteler birbirleri arasında ya da sivillerle bütün işlerini halledebiliyor. Scriptsel olarak en az 5 illegal aktivite dışında rol açısından yapılabilecek bütün legal-illegal aktivitelerin önü sonuna kadar açıktır. Neph#3003 discordundan bana ulaşabilirsiniz.

DF
Aile kartel baron gibisinden şeylere önem vermedik ve açmadık güncel scriptler ilgili yönetim ekibi buyrun gelin detayları konuşuruz.

DF
discord.gg/ms7wfxc

DF

Ekli dosyalar

• torontoreklamafisi.png
    torontoreklamafisi.png
    2.7 MB · Görüntüleme: 3
1-2 hafta önce açtığımız sunucumuzda, şu an aktif olarak 35-40 online görüyoruz. Medium ekonomi, sosyal rp ağırlıklı bir şehrimiz var, altyapımız ve sunucu hizmetlerimiz tamamen Fivemturk'den sağlanmaktadır.

Yüksek FPS ve Script kusursuzluğu garantili şehrimizde; üniversite öğrencisi, köfteci vb.. sosyal ekstra roller vardır. Düzenli etkinlikler düzenlenmektedir, yönetim olarak herkesin sorunları ile bire bir ilgileniyoruz, bazen yorucu olabiliyor lakin keyif alıyoruz diyebilirim. Spor Salonu ve Sörf Alanları, Özelleştirilmiş Esrar

Toplama, Paketleme ve Satma Sistemi, NPC sistemi ile Şarap Satış, aktif Şerif ve LSPD ve 17+ yaş sınırımız ile, sizlere aile gibi bir ortam sunuyoruz.
Legal mesleklerin getirisi iyi, araç fiyatlarımız yüksek, bağış paketlerimizin fiyatları diğer bir çok servera göre daha düşük. Şu an DOKTOR, TAKSİCİ, ÇETE ÜYESİ ve MAFYA AİLESİ eksiğimiz var şehrimizde.

Üyelerimiz genelde gececi, sabah saatleri fazla online olmuyor, geceleri her zaman 35 kişiyi görüyoruz.

Şehrimize gelip kurallara uyarak, memnun olmayan bir üyemiz bile yok, kendi sunucumuza özel RAP ŞARKIMIZ BİLE VAR

Sizler de bize şans verin, güzel bir oyun deneyimine hazır olun.

Hepinizi bekleriz;

- IDOLRP Yönetim -

DF
Merhaba son sistem sıfır lag sıfır sorun yüksek fps sunucumuza davetlisiniz iletişim için Yunus Çatalcalı#8223

DF
Selamlar,
sunucumuz aradığınız ve görmek istediğiniz her türlü sisteme sahibiz, ilgili yönetim ve developer ekibimiz ile 7/24 destek sağlayabiliyoruz. Şu an PD ve EMS ekiplerine ihtiyacımız var lakin legal-illegal olarak rol sahiplenebilirsiniz. Neph#3003 discordundan bana ulaşabilirsiniz.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!