Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

1 Yıldır açık olan sunucumuza LSPD ve Sosyal RP yapacak ekipler arıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LoneWOLF

Üye
FT Kullanıcı
Discord
LoneWOLF#2810
12.05.2020 tarihinde atılacak olan WİPE ile qRRp olarak Sezon 3 e giriş yapıyoruz.

Yeni bir polis ekibi ve sosyal rp yapacak arkadaşlar arıyoruz.

LSPD ve Sosyal RP yapacak arkadaşların yanı sıra Avukat ve Savcı rolleri içinde adaylar arıyoruz.
Sunucumuzda mahkeme rolleri ağırlık göstermektedir. Bir memur direkt olarak sizin cezanızı belirleyemez.
NoPixel de kullanılan hapishaneyi sunucumuza getirdik. Sadece rol yapmak için hapishaneye girmeye çalışan oyuncularımız mevcut :)

İLLEGAL GRUP ALIMLARIMIZ DA AKTİFTİR
Sunucumuzu açtığımız günden bu yana kurallarımız ve ekonomimiz HARD RP ve SOSYAL RP üzerinde kurulmuştur.
İllegal oluşumlarda bayatlamış, tat vermeyen ve klişe roller çeviren ekiplere ve rollere izin verilmiyor. Örnek ; Vagos, Ballas, Grove, Cartel, Mafya vb...
İllegal oluşumlarımızı ekonomik dayanaklar üzerine kuran ve gizli çalışmaya özen gösteren ekiplerle yürütüyoruz. Örnek; hurdacılar, uyuşturucu kaçakçıları vb...
Şehirde arabama çarptı bu bana lan lun dedi diye basit gerekçelerle kimse kimseye silah çekmiyor.
Eğer herşeye parlayan, sinirlenen veya gunRP yapmaktan hoşlanan biriyseniz bu sunucuda keyif alamazsınız.
Lakin mantık ve akıl ile sinsi planlarla illegal rp yapmaktan hoşlanıyorsanız bu sunucudan keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.

Yaptığınız rolü şiir gibi okutturan, tiyatroda bir aktör misali sanat yaparcasına rol yapmak isteyen arkadaşlarımızı sunucumuza bekleriz.

Detaylıca konuşmak ve sunucu hakkında daha detaylı bilgi almak için Discord kanalımıza bekliyoruz.. >>

Son düzenleme:
+rep Yaklaşık 1 yıldır bu sunucuda oynuyorum ve rol kalitesi konusunda hiç ödün vermeden devam ediyorlar. Rol kalitesine önem veren arkadaşlara öneririm.

İyi ki yetkilisi oldum dediğim bir sunucu , gunRP den uzak , sosyal RP önem veren yönetim anlayışıyla hepinizi aramıza bekliyoruz.. qRЯp

1 yıldır sunucuda oynuyorum rol kalitesi konusunda baya iyi. Rol içerisinde olduğum süre zarfında baya eğlenceli zamanlarım geçiyor. Yetkilisi olmaktan da çok memnunum. Sosyal RP seven, GunRP den uzak, gerçekten eğlenilebilecek bir ortam. Herkesi aramıza bekliyoruz...^^

Arayışımız hala devam etmektedir... Whitelist meslekler, avukat, savcı, hakim, illegal oluşum rolleri için iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Sosyal Rp yaın Gun rp ye uzak yetkililer fazlasıyla ilgili daha ne olacak herkesi aramıza bekliyoruz!

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!