Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[YENİ ÖZELLİKLERLE ÜCRETSİZ] HİLE KORUMALI KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR. FİVEM LUNCHER AÇIK KAYNAK KODLU

cosmasa123

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
github.com
Discord
SSilistre#0663
7091fF.png

Selam arkadaşlar ücretsiz açık kaynaklı bir luncher geliştirdim. Bunuda minik bir kütüphane ile bağladım.
İsteyen arkadaşlar ücretsiz bir şekilde istedikleri tasarımı giydirerek üzerinde düzenleme yapabilir.

Bir takım özellikler;
-Steam açık mı değil mi kontrol ediyor.
-Luncherı kapattığınızda oyunda kapanıyor.
-Basit sürekli güncellenen hile koruma algoritması mevcut.
-Luncher içine link ekleyebiliyorsunuz sınırsız.
-Discord üstünden mesaj gönderebilme
-Online sunucudaki üyelerin sayısını görebilme
-Lunchersız girişi kapatabilme
-Discord RC discorda yayınlıyor.
-Optimize etme bilgisayarı
-Otomatik güncelleştirme

ekran1.PNG

Projeyi github adresimden indirip üzerinde düzenleme yapabilirsiniz(Bu yol ile çok hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz). Birden fazla kişi aynı özelliği isterse ekleyebilirim.
Eğer projeyi indirip düzenlerseniz aşağıdaki 3 adımı yapmanıza gerek yok.

YAPTIĞIM DEĞİŞİKLİKLER:
1-Bilgisayarınızı optimize eden bir komut koydum oyna tuşuna basıldığında bir tur optimize ediyor.
2-DiscordRC ekledim luncher açtığınızda discorda gözüküyor isterseniz sunucunuzdaki oyuncu sayısını bunun üstünden yayınlıyor.
3-VERİ OKU özelliğini kaldırdım.
4-Kodlar temizlendi.
5-Fivem Minimapi bozuktu. Onun içinde bir tuş koydum kullanırsanız otomatik olarak mapiniz renkli hale gelicektir.
6-Metroframework kaldırıldı. Kolayca kendi tasarımınızı giydirebilirsiniz.
7-Otomatik güncelleştirme eklendi. Gerçekten otomatik
8-Müzik çalma
9-internetden dosya indirme

1-Adım = Yeni bir proje oluşturduktan sonra fivemluncher.dll projeye bileşen olarak eklemelisiniz.

Adım 2 = Aşağıda ki kodu form.cs eklemelisiniz.

Kopyala yapıştır yapmak için :
ayarlar LuncherRp = new ayarlar();

Adım 3 = Usingler kımına aşağıdaki kodu eklemek:
using fivemLuncher;

Evet şimdi ne yapmak istiyorsanız luncherda onla alakalı komutu çağırabilirsiniz tüm komutlar aşağıda açıklamaları ile verilmiştir.

• LuncherRP.servisKontrol(); //olmazsa olmazınız bu hile algoritmasını sürüm bilgisini güncellemek için kullanılıyor. Mutlaka bir yerlere yazmalısınız yoksa hile algoritması çalışmayacaktır.
  • LuncherRP.sunucuyabaglan("İp Numarasi", "PortNo"); //adından anlaşıldığı üzere sunucu ip adresinizi ve portunuzu buraya yazıyorsunuz. Tetiklendiğinde sunucuya bağlanıyor.
  • LuncherRP.hileDurdur();//olmazsa olmazlarınızdan hile kontrolü yapıyor. 1 kere yapar bunu o yüzden timer atayabilirsiniz.
  • LuncherRP.linkac(" "); //tetiklendiğinde herhangi bir link açar. Ben bunu discord için kullanıyorum.
  • LuncherRP.guncellemekontrolet(); //bu kitaplığın güncel mi değil mi olduğunu size söyleyen kod parçası.
  • LuncherRP.kapatProgrami(); // Bu komut tetiklendiğinde fivem kapatıyor. Daha fazla önlem almak isterseniz size kalmış oluyor.
  • LuncherRp.discordMesajYaz("webhooklinki","mesajınız"); //Bu kod ile bir web hook oluşturduktan sonra webhhooklinki daha sonra mesajınızı yazıp göndertebiliyorsunuz.
  • LuncherRP.steamidgir(); //buda steamid girilmesi gerek yer. Sunucuya özel yapıcaksanız luncherı buna ihtiyacınız olucak.
  • LuncherRP.onlinekackisi("sunucu ozel no"); //burada sunucuya bağlanıp sunuda kayitli olan kullanicilara bakar test aşamasında. Sunucu özel no yu kendiniz belirtmelisiniz.
  • LuncherRP.luncherozelgiris("Özel sunucu no"); // sunucu kayit linki. - LuncherRP.DicordRC("Sunucu adi buraya yaziniz.", ""); //Discord durumunu değiştirmenize yarar ikinci "" tırnağı boş bırakırsınız.
  • LuncherRP.steamidgirformu(); //Steam64ID girmek için formu açar.
  • LuncherRP.optimizeYap();//Bilgisayarınızı optimize eder.

• LuncherRP.sesCal("muzik.wav");//Luncherin yanındaki muzik.wav dosaysını çalar komutu.
  • LuncherRP.zipIndir("zipin indirileceği link","DosyaAdi.zip");//Sadece zip indirir ve çıkartır. Zipin indirileceği adresi yazın sonra dosya adını.
  • LuncherRP.ozelguncelleme("guncelleme için bakilicak adres ornek.com/version.txt","yeni guncelleme indirebileceginiz adres");//Mutlaka zip olmadı bunu bir internet sitesine yukleyiniz Detaylı anlatım için discord adresine gelebilirsiniz..

Discord RC Görüntüsü:
8615

Minimap düzeltmesinden sonra:

8616

sunucu kayıt ettirin. Sunucu özel no yazan yerlere buradan aldığınız anahtari ekleyiniz. Steam id kısmını kullanınız veya videodan izleyebilirsiniz.

En sonunda sunucu dosyalarını indirin sunucu dosyalarının içinde ki server.lua aşağıdaki resimdeki alanları düzenleyin.Altı kırmızı çizili alana sunucu kayit daki özel idnizi giriniz.

Sunucu dosyalari için

Sorunlar olabilir bana yazarak iletebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz şeyler olabilir onları da iletebilirsiniz. Ücretsiz arkadaşlar üstüne sizde geliştirme ekleyebilirsiniz.
Yukarıdaki komutları kullanarak kendi tasarımızı da geliştirmeniz mümkün. Burada ki hile algoritması %100 sonuç vermeyebilir , engelleyecektir. Minik bir denemeyi cheatengine ile yapabilirsiniz.

Github projesi linki :

Ekli dosyalar

• adim1.gif
    adim1.gif
    592.7 KB · Görüntüleme: 622
  • adim2.PNG
    adim2.PNG
    1.3 KB · Görüntüleme: 588
  • 1586039567744.png
    1586039567744.png
    1.7 KB · Görüntüleme: 123
  • adim3.PNG
    adim3.PNG
    4.7 KB · Görüntüleme: 557
Son düzenleme:
Güzel paylaşım teşekkürler lakin buna sunucu durumu oyuncu sayısı gibi şeyler nasıl eklenebilir.

Harikasın ortak başarılarının devamını diliyorum. Bu piyasa senin gibi iyi kalpliler için fazla kirli :)))

Güzel paylaşım teşekkürler lakin buna sunucu durumu oyuncu sayısı gibi şeyler nasıl eklenebilir.

Teşekkürler hocam , isterseniz kod geliştirmesi yaparak bunu sağlayabilirsiniz. Bunu veri çekerek yapabilirsiniz ama kodlarlada çok uğraşmak istemiyorum diyorsanız önümüzdeki zamanlarda ekleyeceğim. Bunla alakalı yapmak istediklerim çok diğer arkadaşların fikrinide duymak isterim.

Efsane. Başka birşey diyemem. Elline emğine sağlık. Sana birkaç tane sorum olucak discord verebilirmisin?

Bide bence bu sunucuda kaç kişi olduğunu gösterbilirsen çok iyi olur. Ve launchersız girişleri engellemek de gelmeli. Tekrar elline emeğine sağlık

Bide bence bu sunucuda kaç kişi olduğunu gösterbilirsen çok iyi olur. Ve launchersız girişleri engellemek de gelmeli. Tekrar elline emeğine sağlık

Selamlar hocam sunucuda kaç kişi olduğu göstermeyi ekleyeceğim , Lunchersız girişide ekleyebilirim discordum Ssilistre#0663

Teşekkürler güzel yorumlar için :)

Selamlar hocam sunucuda kaç kişi olduğu göstermeyi ekleyeceğim , Lunchersız girişide ekleyebilirim discordum Ssilistre#0663

Rica ederim. Seni ekliyemiyorum discordan. Senin beni eklemen lazım galiba. Discord: Oph3Z#9442

Merhaba İlk Defa Launcer Sistemi Kurucamda Nasıl Kurucam Bi Anlatırmısınız

c# bilgin varsa kolayca başlayabilirsin , bir bilgim yok diyorsan onuda önümüzdeki günlerde ekleyeceğim sistemle yani luncherı indirdikten sonra yanında oluşan ayarlar.ini dosyası içinden özellikleri düzenleyebiliceksiniz.

Konuyu güncellerim :) Bir kaç güne eklemiş olurum. Online oyuncu sayısı ile beraber.

C#:
    private void steamCalissiyormu()
    {
      Process[] processes = Process.GetProcesses();
      bool flag1 = false;
      bool flag2 = false;
      foreach (Process process in processes)
      {
        string processName = process.ProcessName;
        if (!(processName == "steamwebhelper"))
        {
          if (processName == "SteamService")
            flag2 = true;
        }
        else
          flag1 = true;
      }
      if (flag1 & flag2)
        return;
      int num = (int) MessageBox.Show("Steam açık değil veya giriş yapılmamış lütfen giriş yapınız.", "****.NET Luncher");
      this.kapatProgrami();
    }

bu kod düzgün çalışmamaktadır bazı kişilerde bilginiz olsun.

ayrıca misc.php yolunu daha gizli bir sekilde saklamanızı öneririm.

Teşekkür ederim hocam , mutlaka düzelteceğim herşey çok basit olsun diye birde ilk hali zamanla gelişecektir başkalarında istediğini ekleyebilir. Mutlaka hatalar ve eksikleri vardır dediğim gibi hep beraber bir aile gibi ekleye ekleye bir library oluşturursak çok daha basite indirgeriz.

kagan#0001 ekledim seni :)

Arkadaşlar sunucuya lunchersız giriş hakkında çok soru geldi. Güncelleme ile ücretsiz bir şekilde bunuda kullanabiliceksiniz. Sevgiler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!