Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Yeni Açılacak Olan FiveM Sunucularımızı Yönetecek Kişiler Arıyorum.

cyroz3x

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
only#4586
Merhaba sayın FivemTurk kullanıcıları,

Evet yine aklımda delice fikirler var ve ben yine yerimde duramayıp hayaller kurup onları yapma peşindeyim ?

Bazı kişilere söyledim fakat forumda paylaşmadım, ardından bir süre sonrada forumda paylaşma kararı aldım. Ben 3 tür sunucu ve 1 adet community açmayı düşünmekteyim.

Sunucuların türü ;

1- ArcadeRP, GangRP ve FunRP sunucusu olucak.
2- Aile kartel ve mafyanın bulunduğu, ganglerinde bulunduğu klasik görmeye alışkın olduğumuz fivem sunucusu olucak.
3- Kasaba RP veya Drift sunucusu olacak.

Community ise sunuculara hizmet verip bünyesine alıcak fakat herşeyi karşılamayacak, ts3 ve paket karşılarız belkide keyde karşılayabiliriz. Bu community işi ilerleyen zamanlarda olucak.

Açılacak olan sunucuları tek başıma yönetemem, bu nedenle Co - Founder ve Management vs. arıyorum.

Sunucuyu yönetmeyi tek başınıza gelip yapamazsınız, ekibe ihtiyacınız vardır. Ekibinizle geliceksiniz ve beraber proje hakkında görüşüp ortak bişey belirleyip ortaya güzel sunucular çıkaracağız.

Yaş Sınırı - 16+

Harici bilgileri ise discord üzerinden alacağım.

Discordum : only arda but sherlock#1799

DF
Değil ama şuanki BeatRP sunucumun 2. sezonuna ortak ve yetkili arıyorum ikisinden biride olabilirsin.
Only#1799

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!