Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü [YARDIM] Mythic_Notify

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KyneSmoke05

Üye
FT Kullanıcı
Mythic_Notify çoğu pluginde böyle gözüküyor ve bunda bir terslik var nedeni nedir acaba bilen var mı ?
21611

DF
araba kilit scriptinde falan bir sorun ile karşılaşmıyorum fakat iş esx_drugs a ya da farklı bir pluginine gelince işler değişiyor.

DF
Tam olarak sorun nedir? info parametresinde mavi bildirimler bu şekilde oluyor zaten?

DF
Kod:
TriggerClientEvent('esx_methcar:notify', _source, "~r~~h~Not enough supplies to start producing Meth")
sanırım bu kısmı mythic_notify scriptine göre uyarladın, başındaki ~r~~h~ yazısını silersen sorunun düzelecektir kastettiğin sıkıntın buysa.
Aynı işlemi diğer notification'lar içinde yapman gerekiyor.

Kullandığın envanter disc-inventoryhud ise normal, sayıları harf ile değiştirmeye çalış.

DF
evet disc-inventory kullanıyorum harfleri değiştirmeye çalışayım bi

DF
evet disc-inventory kullanıyorum harfleri değiştirmeye çalışayım bi
disc-inventoryhud 1-2-3-4-5 tuşlarını envantere koyduğun şeylerle direk kullanım kolaylığı sağladığı için algılamıyor büyük ihtimalle, başka bir çözümü var mı bilmiyorum ama örnek olarak sayıları a-b-c-d tarzı harflerle kuzkay_meth scriptinde değiştirirsen düzeleceğini zannediyorum.

DF
ama sıkıntı şu ki 1 - 2 - 3 ü harfler ile değiştiremiyorum çünkü kodlama çok detaylı

DF
Kod:
Citizen.CreateThread(function()
    while true do
        Citizen.Wait(10)      
        if pause == true then
            if IsControlJustReleased(0, Keys['1']) then
                selection = 1
                ESX.ShowNotification('~g~Selected option number 1')
            end
            if IsControlJustReleased(0, Keys['2']) then
                selection = 2
                ESX.ShowNotification('~g~Selected option number 2')
            end
            if IsControlJustReleased(0, Keys['3']) then
                selection = 3
                ESX.ShowNotification('~g~Selected option number 3')
            end
        end

end
end)

çok incelemedim fakat kuzkay_meth scriptinin client.lua'sında en altta bu kod bloğunda Keys['1'] i Keys['A'] gibi değiştirirseniz düzelecektir sanırım, 2 ve 3'ü de aynı şekilde istediğiniz harflere atayabilirsiniz.

DF
disc-inventoryhud 1-2-3-4-5 tuşlarını envantere koyduğun şeylerle direk kullanım kolaylığı sağladığı için algılamıyor büyük ihtimalle, başka bir çözümü var mı bilmiyorum ama örnek olarak sayıları a-b-c-d tarzı harflerle kuzkay_meth scriptinde değiştirirsen düzeleceğini zannediyorum.
Evet sorunum çözüldü teşekküre ederim

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!