Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

VİNEWOOD YAZISINIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİREBİLİRİM

lDoaherisTR

Üye
FT Kullanıcı
1.png 4.png
Oyun içerisinde mevcut olan vinewood yazısını sizin istediğiniz şekilde değiştiriyoruz. İsterseniz server isminizi yada istediğiniz bir ismi yazabiliriz. İstediğiniz font, renk, boyut ve tasarımlarla.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Fiyat: 100 ₺
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Örnek çalışmalar;
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

2.png 3.png

5.png sı.png

map bilgisi olan yapar zaten. bunuda satmaya kalkmazsınız ya :D ahaha

Başlığa zorla satılıktır, kimse yapamaz dünyada tek ben yaparım mantığını andıran bir yazı yazdığımı hatırlamıyorum. Eğer senin beyinin kapesitesinin bu işe yeteceğine inanıyorsan herkese ücretsiz özel 3D tasarımlar yapabilirsin.

Nerden geçirsek kârdır mantığı.

Peki vinewood yazısının bundan haberi varmı :oops::oops:

Hocam OpenIV Ve CodeWalker İle Youtube'a Map Tasarımı Yazdıklarında Zaten Yapılabilir Bu Bunu Satmaya Kalkman Çok Yanlış İsteyen Olursa Bedavaya Yaparım Ben Arkadaşlar İyi Forumlar. :))

Hocam OpenIV Ve CodeWalker İle Youtube'a Map Tasarımı Yazdıklarında Zaten Yapılabilir Bu Bunu Satmaya Kalkman Çok Yanlış İsteyen Olursa Bedavaya Yaparım Ben Arkadaşlar İyi Forumlar. :))

Kanka bana yapar mısın rica etsem İZMİR diye :D

Anlıyorum peki bu yorumları ps6 ve AF tasarımları yapanlara yazıyormusun ? Herkese özel şekilde yapmak istiyorsan bu çok güzel bir davranış hemen bir gönderi açıp herkese özel yapabilirsin.

Arkadaşlar adamı niye baltalıyorsunuz derdiniz ne ? Zorla yapıyorum diye bir şey yazmadı adam oraya isteyen yaptırır derdiniz ne yani saçma sapan hareketlere giriyorsunuz.

Kolay gelsin arkadaşım aldırış etme böyle insanlara boşver. Açıklama yapmana bile gerek yok.

dostum 3ds maxıda ekle oraya + olarakta kimsewnin ekmeğine taş koymayın adam bu fiyata satmak istemişki koymuş geşke herkes kendi işine odaklansa :D

millet 20 tlye dc sunucusu satarken buna bukadar tepki fazla geldi...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!