Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Uzun zamandır uğraştığım paketimin çalınması ve paylaşılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efeesahn

Üye
FT Kullanıcı
Discord
'Efe#1337
Öncelikle eski arkadaşlarım tarafından binevi ihanete uğradım kendilerinin discord isimleri bunlardır ! Ares#3131 , Spiix#9999 spiix adlı kişinin bir diğer fake hesabıda budur ımboss#2214 bu hesap üzerinden paketin onlarda olduğunun ss i atılmıştır fark edilmiştir kendilerini dostunuz biz nolucak diğerek bizi oyuna düşürmüşlerdir ve bir gün işim düştüğünde evde değilken güvenip Fatih Kaan yani ! Ares#3131 adlı kişiye makine bilgilerini yolladıktan sonra yokluğumdan yararlanıp paketi kendi drive adresine aktarmıştır ve bugün tehtid edip paketini paylaşırız gibi cümlelerle paketimiz içindeki dosyaların ve kod satırlarının ss lerini atmışlardır ve bu konudada fake hesaptan paketim paylaşılmıştır MouthRP Paketi Disc Güncel bir an önce kaldırılmasını yetkililere iletiyorum gerekli 29076 ss ler
ORTAĞIM LQUENS VE BENİM YAPMIŞ OLDUĞUM PAKETTİR ENV NİN YAPMICISI LQUENSTİR VE ENV Sİ AYNI ZAMANDA SATIŞTADIR
sunucuya giriş çıkış logları 29077
29078

29090 irtibar etmeyiniz 29091

Son düzenleme:
Paketin İçinde Durability Yoktur Farklı Bir Disc Kullanılmıştır ????

Son düzenleme:
Şikayetçi olunan kişi gerekli açıklamayı yapmadığı için açılmış olunan konu kapatılıp, kişiye yaptırım uygulanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!