Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [UYGUN FİYATLI]2MS M3 İNFİNİTY PAKET

. Merhaba fivem türk ailesi sizlere hem kendime katkı hemde fivem dünyasına yeni giren arkadaşların kazıklanmaması adına yeni yaptığım paketi uygun bir fiyata satışa koyuyorum
. Paketimiz m3 alt yapılıdır ve fps değerleri gerçekten çok iyidir pakette gereksiz hiç bir script yoktur bu yüzden script sayısıda düşüktür

. Çok uzatmadan isterseniz paketimizin tanıtımına geçelim

. Paketimizdeki scriptler belki 1000dolar değil fakat en güncelleri ve paket ile aynı fiyata satılcak kıyafet paketi bulunmaktadır

. Paket fiyatı : 200tldir iletişim için discord : Efe Barış#5071

. İsterseniz videolara geçeyim

. referanslar

* vizyon roleplay
başarıların devamını dilerim kardeşim

başarılar dilerim herhangi bir hata alırsanız ????#3896 dc adresim. Maksat yardımcı olmak yanlış anlaşılmasın

Salty chat kurulup vds 10-15 oyuncuda değerleri paylasır mısın?

Deneyecek imkanım olsa paylaşırdımda paketi localhosttan tek başıma yaptım
2 ms olmaz hocam o paket yanlış anlamayın vdsde test yapmadan satıl yapmayın bence başınız ağrır sonrasın da vdsve local çok farkediyor özellikle 30 kişi üstü admin menü ve ts çok üzer

2 ms olmaz hocam o paket yanlış anlamayın vdsde test yapmadan satıl yapmayın bence başınız ağrır sonrasın da vdsve local çok farkediyor özellikle 30 kişi üstü admin menü ve ts çok üzer
biliyorum tsnin çok yiyceğini fakat paket hala optimize edilebilcek durumda bu ilk günkü görüntü optimize edip geliştirmeye devam ediyorum ama yinede bilgilendirme için teşekkürler

ek olarak hala 6msli paketler kullanılıyor 3ms olsa bile efsane bir rakam paketinde fiyatıda 200tl zaten

Kardeşim Bana Ulaşırmısın
Discord Adresin değişmiş herhalde benimki bu burdan bana yazarsan belki satın alma imkanım ola bilir HAYALET - 19#2238

Kardeşim Bana Ulaşırmısın
Discord Adresin değişmiş herhalde benimki bu burdan bana yazarsan belki satın alma imkanım ola bilir HAYALET - 19#2238

bende çıkmadı discordun kral ben sana başka bir discord vereyim buyur !Can#0329

????????????????????????????????????????

Eline Sağlık güzel paket olmuş aslında bana kalırsa resmon 5 den fazla olmadıkça pek sıkıntı yaşıyacağınız düşünmem güzelbir alt yapı güzel bir makinanız olursa problem yaşamassınız çünkü script optimize olayı biraz kandırmaca Mesela bir scriptiin değerini düşürürken ben Ya scriptin fazlalık kodunu azaltıyorum yada Yakınlığa göre çalışmasını sağlıyorum yakınlığa göre çalıştığı içinde resmon penceresinde düşük gözüküyor yakınlaşınca yinede fırlıyor yani bu bir kandırmacadır bana kalırsa işte 1 resmon 2 resmon paketler de alabilirsin 3 -4 resmon paketlerde

Eline Sağlık güzel paket olmuş aslında bana kalırsa resmon 5 den fazla olmadıkça pek sıkıntı yaşıyacağınız düşünmem güzelbir alt yapı güzel bir makinanız olursa problem yaşamassınız çünkü script optimize olayı biraz kandırmaca Mesela bir scriptiin değerini düşürürken ben Ya scriptin fazlalık kodunu azaltıyorum yada Yakınlığa göre çalışmasını sağlıyorum yakınlığa göre çalıştığı içinde resmon penceresinde düşük gözüküyor yakınlaşınca yinede fırlıyor yani bu bir kandırmacadır bana kalırsa işte 1 resmon 2 resmon paketler de alabilirsin 3 -4 resmon paketlerde
teşekkür ediyorum görüşün için

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!