Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım utx-tax | Saatlik Vergi Sistemi

Utinax

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Utinax#2450
Özellikler:
- Saatlik vergi sistemidir, oyuncu oyunda olduğu sürece her saat başı vergi kesilir. Süreyi config'ten düzenleyebilirsiniz.
- Kesilen vergi fatura olarak gider ve fatura ödendiğinde bu miktar society_government hesabına eklenir.
- Devlet memurlarına ve sivillere ayrı olarak vergi kesilir. Config'ten düzenleyebilirsiniz.
- Oyuncu oyuna her giriş yaptığında bu haftaki saatlik verginin ne kadar olduğunun bildirimi gider.

Gereksinimler:
-

Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ellerine sağlık, devlet memurları ve siviller için ayrılması çok güzel olmuş.

Eline sağlık güzel olmuş ancak bir sorum olacak. Kişi sadece sunucuda iken mi vergi kesiyor?

bu miktar society_government hesabına eklenir. bu eklenen ne oluyor acaba?

Elinize sağlık oldukça başarılı olmuş. Kendi paketime bende bir vergi sistemi yazmıştım orada saatlik vergi haricinde esx_taxtan bildiğimiz sahip olunan araç ve emlak içinde vergi kestiriyordum ayrıca Cron ilede bu emlak ve araç vergisini günlük kestirebiliyordum wait vermeden bu scripttede cronu kullanabilirsiniz böylelikle oyuncuları her saat başı darlamadan günlük vergi kestirebilirsiniz. Tekrardan elinize sağlık eğer sizin içinde bir sakıncası yoksa sivil ve memurlara yaptığınız ayrımı kendi scriptimde de uyarlamak isterim sizin kodlar ile.

Yararlı Paylaşım :D +
Teşekkürler.
Elinize sağlık oldukça başarılı olmuş. Kendi paketime bende bir vergi sistemi yazmıştım orada saatlik vergi haricinde esx_taxtan bildiğimiz sahip olunan araç ve emlak içinde vergi kestiriyordum ayrıca Cron ilede bu emlak ve araç vergisini günlük kestirebiliyordum wait vermeden bu scripttede cronu kullanabilirsiniz böylelikle oyuncuları her saat başı darlamadan günlük vergi kestirebilirsiniz. Tekrardan elinize sağlık eğer sizin içinde bir sakıncası yoksa sivil ve memurlara yaptığınız ayrımı kendi scriptimde de uyarlamak isterim sizin kodlar ile.
Elbette, ben de biliyorum cron olayını fakat ben saatlik vergi koymak istedim ve oyuncular oyunda değilken kesilmesini istemedim. O yüzden böyle bir şey yaptım, tercihe göre değişebilir tabii ki. Ve evet tabii ki uyarlayabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!