Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım utx-cartax | Araç Vergi Sistemi

Utinax

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Utinax#2450
Aylar önce bir konu açmıştım. [ ] O zamanlar bu eklentiyi yazabilecek kadar bilgim yoktu. Ama şimdi az buz da olsa bir şeyler öğrendim ve hayalimdeki eklentiyi yazdım. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum, ne yapabilirim neler ekleyebilirim nasıl olursa daha iyi olur diye. Bittiği zaman eklentiyi ücretli olarak satmayı düşünüyorum. Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Özellikleri:
- Vergi miktarı şu anlık tüm araçlarda sabit olarak saatlik 10$. Yapabilirsem araçların fiyatına göre yapmayı deneyeceğim. Vergi miktarı ve kaç dakikada bir vergi kesileceği configten düzenlenebiliyor.
- Araç 500$ vergi borcuna ulaştığı zaman aracın owned_vehicles tablosundaki impounded değeri 1 yapılıyor ve garajdan çıkartılamıyor. Vergi dairesinden aracın vergi borcu ödendiği zaman impounded değeri 0 oluyor ve araç garajdan çıkartılabiliyor. Configten maksimum vergi miktarı ayarlanabiliyor.
- Doktor veya polis araçlarına vergi kesilmiyor. Yalnızca 'job' bölümü 'civ' olan araçlara vergi kesiliyor.
- Araba harici hiçbir şeye vergi kesilmiyor. Yalnızca 'type' bölümü 'car' olan araçlara vergi kesiliyor.

Tanıtım:

Aylar önce bir konu açmıştım. [ ] O zamanlar bu eklentiyi yazabilecek kadar bilgim yoktu. Ama şimdi az buz da olsa bir şeyler öğrendim ve hayalimdeki eklentiyi yazdım. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum, ne yapabilirim neler ekleyebilirim nasıl olursa daha iyi olur diye. Bittiği zaman eklentiyi ücretli olarak satmayı düşünüyorum. Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Özellikleri:
- Vergi miktarı şu anlık tüm araçlarda sabit olarak saatlik 10$. Yapabilirsem araçların fiyatına göre yapmayı deneyeceğim. Vergi miktarı ve kaç dakikada bir vergi kesileceği configten düzenlenebiliyor.
- Araç 500$ vergi borcuna ulaştığı zaman aracın owned_vehicles tablosundaki impounded değeri 1 yapılıyor ve garajdan çıkartılamıyor. Vergi dairesinden aracın vergi borcu ödendiği zaman impounded değeri 0 oluyor ve araç garajdan çıkartılabiliyor. Configten maksimum vergi miktarı ayarlanabiliyor.
- Doktor veya polis araçlarına vergi kesilmiyor. Yalnızca 'job' bölümü 'civ' olan araçlara vergi kesiliyor.
- Araba harici hiçbir şeye vergi kesilmiyor. Yalnızca 'type' bölümü 'car' olan araçlara vergi kesiliyor.

Tanıtım:
Eline sağlık

tebrikler gayet başarılı, realistik

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!