Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç [Ücretsiz] Yeni Rockstar Kurallarına Uygun Markasız Polis Araçları | NoPixel Tarzı Polis Arabaları ile Donatılmış

ysfbaker

VIP Üye
VIP Üye
3a662ab849f5cf2faf3a3318284af3ef28994365.gif
18015a8f5049a86bbcb0b5bb70e578cf0c16328a.gif 214c4d98c846baa04580704dba03b525241bf497.gif 0d75cd4a932be40f049b4d2d95279a89a4a58525.gif
bbc504-4.jpg
32e81f-scou.png
e18996-7.jpg
Merhabalar sevgili FiveMTurk forum üyeleri, kendi sunucu projem için yeni rockstar yasasına uygun bir polis araç paketi arayışındaydım ve piyasadaki Türk car developer denilen şahısların hepsinin sadece klasik leaklenen NoPixel araçlarının logosunu kaldırıp sattığını farkettim ve globalde bir arayışa geçtim. Global taraftada çok fazla araştırma yaptım ve Noİsiak'ın araçları ve araç paketleri ile tanıştım. Kendisinin araç paketini şahsen windv sunucum için satın aldım fakat free paylaştığı bazı araçlar olduğunuda gördüm ve bunların kimisi sattığı paketlerin içinde vardı kimisi yoktu. Ve FiveM Türkiyede şahsi düşüncem olarak tek yaptıkları hazır araçların logolarını kaldırmak olan car developerlar arkadaşların sattığı paketleri görmektense enazından benim gibi arayışta olanlar için böyle bir paketi ücretsiz paylaşmayı tercih ettim buyrun efenim.
Not: Araçların hiçbiri leak değildir bilginize.

Son düzenleme:
+rep

Gerçekten noisak'ın yaptığı işin bu kadar övülmesi o kadar ironik ki... Kullandığı hiçbir polis aracının parçası kendisine ait bile değil. Bizim kendi çizdiğimiz lightbar ve diğer polis araç parçaları var, vanilla aracın üstüne çizdiğimiz bodykitler mevcut. Bu gözler bunu da gördü

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!