Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETSİZ ŞEHİR PAKETİ [HARP ROLEPLAY V1]

• Konbuyu başlatan Ragnarok
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 164
  • Görüntüleme 32K

Ragnarok

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Ragnarok#0002
Merhaba Herkese Yaklaşık 1 Yıldır Fivem Ortamındayım Ve Bir Çok Şeyle Karşılaştım Dolandırıcıdan Tut Paketimi Silen Arkadaşlara Kadar Yaza Kadar Saldıgım Sunucumun Paketimi Paylaşmak İstiyorum Sizlerle %100 Hatasızdır İndir Startla Hiçbirşey Yapmana Gerek Yok! Bir Sıkıntı Olursa Bana Ulaşmanız Yeterlidir! Gidipte Bir Telefon Parası Verip Paket Almanıza Gerek Yoktur! Ben Bu Paketle 70 Kişide Çektim 20 Kişide Çektim Hiçbir Şekilde Lag Olmaz Gönül Rahatlığıyla Kullanın!

Dowload Linki:
Virus Total :

Paket İle İlgili Az Buçuk Bir Görseller

HARİTA.jpg MARKET.jpg SİLAH.jpg BANKA2.jpg BANKA3.jpg MARKET1.jpg TEKNOMARKET.jpg

DF

Ekli dosyalar

• BANKA.jpg
    BANKA.jpg
    444.4 KB · Görüntüleme: 5,282
Son düzenleme:
İndirme Linkini Ekledim Fakat VirusTotal Linki 500 mb Üstü dosyalara Olmuyormuş Bilginize Sunarım!

DF
Tarafımca VirusTotal eklenmiştir.

DF
Paket icin tesekkurler Ragnarok, pakette admin komutlari nasil? turkce mi yoksa default mu

DF
Ragnarok Ragnarok Bu Paket Fransua Fransua Adlı Developerındır Ragnarok Ragnarok Adlı Arkadaş Üzerinde İşlem Uygulanmasını Talep Ediyorum Bu Paketin Normal Fiyatı Uçuk Bir Fiyat Ve Burada bunu Bedavaya Herkese Dağıtıyor Bu Arkadaşlar Birde Bu Pakete 1 Kuruş Ödemediler Şikayetçiyim.!

DF
teşekkürler başarılı bir paylaşım! XD

DF
Bu paket en son bana aitti ne ara senin oldu ? :D Ragnarok Ragnarok
Gizli gizli paketin yedeği alınıp discordda satmaya çalışmak yetmedi birde beleş mi paylaşayım dedin ? 5774 5775

DF
Ayrıca kendisi belirttiği gibi HARP ROLEPLAY sahibidir ve forumda yasaklı bir üyedir. 5776

DF
Hiçbirini Paketi İndirip Bakmamışsınız Anladıgım Kadarıyla Hiçbirşekikde Fransua Adlı Şahısa Ait bir script yoktur bu paket Bypiskan Altyapısından Oluşmuş Benim Sunucumun İlk Paketidir V2 İle Allkası Yoktur. Bu Yorum Atalarda Fransua Nın Yakın Arkadaşları Dır Dertleri Kötülemektir.

DF
Ve Fransua Denilen Kişinin Kullandıgı Scriptlerin %100 ü Formlarda Beya Global Olarak Paylaşılmış Bir Scriptlerdir Hiçbir Hak Söz Konusu Değildir.

DF
Geçen Günlerde Paylaşılan Otuken Rp Stark Rp Paketi İçindekiler Asıl Olarak Fransua nın Scriptleridir

DF
Tekrardan merhabalar,
Konu incelenmesi bitmiş olup daha fazla laf dalaşına girildiği takdirde yaptırım uygulanacaktır.

Şikayetçi olan üyelerimiz ŞİKAYETİM VAR Kısmına gidip bu konu hakkında şikayetini dile getirebilir.

Konu açılmış olup tarafımca linkler yerleştirilmiştir.

DF
Tekrardan merhabalar,
Konu incelenmesi bitmiş olup daha fazla laf dalaşına girildiği takdirde yaptırım uygulanacaktır.

Şikayetçi olan üyelerimiz ŞİKAYETİM VAR Kısmına gidip bu konu hakkında şikayetini dile getirebilir.

Konu açılmış olup tarafımca linkler yerleştirilmiştir.
Teşekkür Ederim Anlayışınız İçin ❤

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!