Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETSİZ OYUN [STEAM]

Oyunu oynadınız mı oynadıysanız nasıl buldunuz

• Çok güzel

• Güzel

• İyi

• Kötü

• Çok kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Cem

CemDesign
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
46510

Metro serisi hem büyük bir indirimde hemde bir adet oyununu ücretsiz dağıtıyor;
METRO 2033
Oyunu 15 Mart tarihine kadar Steam kütüphanenize eklerseniz oyuna kalıcı ve ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Oyun hakkında birkaç kısa bilgi;

Oyunda maalesef Türkçe desteklenmiyor

46509

Oyunun Hikayesi

Metro 2033, nükleer bir savaş sonrası Moskova metrosu tünellerine sığınan insanların,
"Dark Ones " adındaki varlıklarla olan mücadelesini konu alıyor.
Ana karakterimiz Artyom ile bu sorunu kökten çözmek üzere 10-12 saatlik bir yolculuğa çıkıyoruz.

Oyunun inceleme puanları ve birkaç yorum

46511

46512

46513

46516

Oyundan birkaç görüntü
46517

46518

46519

NOT: Oyun 2010 yapımı bir oyun eğer grafikleri çok önemseyen birisi iseniz ve oynamaya kararlıysanız METRO 2033 Redux versiyonunu +6 TL fark ile satın alabilirsiniz​

Metro en sevdiğim oyun serisidir. Özellikle Exodus'ta çok keyifli dakikalar yaşadım. Çok öneririm. Bu arada su altı mutantların burdan a*

Metro en sevdiğim oyun serisidir. Özellikle Exodus'ta çok keyifli dakikalar yaşadım. Çok öneririm. Bu arada su altı mutantların burdan a*
en zor modda ve gecenin 3 ünde oynayınca üzerime bir tane mutant zıplamıştı evi uyandırdım :D şaka falan ama güzel oyundur exodus açık dünya olmasından dolayı 60 fps zor gördüm (rx 580 ultra 1080p)

Oyunun kitabını’da tavsiye ederim. Kendisi zaten bir roman uyarlamasıdır.

oyunu satın almıştım 2 hafta oldu olmadı steamdan kaldırılmıştı bedava gelmesi hem sevindirdi hem üzdü satın alanları.

oyunu satın almıştım 2 hafta oldu olmadı steamdan kaldırılmıştı bedava gelmesi hem sevindirdi hem üzdü satın alanları.

Satın alanlar açısından öyle maalesef ancak yinede iade etme şansı olanlar hala vardır ancak sizin için süre geçmiş :(

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!