Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] Launcher

• Konbuyu başlatan root
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 100
  • Görüntüleme 11K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

root

Guest
Merhaba, baktım ücretli bir şekilde launcher kodlayanlar ve satanlar var
topluluğun notoxic bir şekilde gelişmesi adına kendi projemde kullandığım launcherin eski sürümlerini ücretsiz olarak tasarlayıp size sunmak istedim.

Edit: Launcher anlık olarak güncellenebiliyor, güncelleme sonrasında kullanıcılara yeni bir dosya indirtmenize gerek yok.
İsteyen herkes talep edebilir, opensource olarak paylaşacağım ve last user için web tabanlı bir panel hazırlayacağım, arkaplanı
arkaplan müziğini ve sunucuları buradan ekleyip çıkarabilirsiniz.
Örnek görüntüler:

1998

To do:
Web panel

Deal:
Konunun altına mesaj atan tüm üyelerle ücretsiz bir şekilde paylaşılacaktır.
Who sends post under the topic, i will share opensource with them

DF
Son düzenleme:
Sakıncası yoksa bende alabilirmiyim
Taslien#7249

DF
Son düzenleme:
başarılı çalışma eklersen konuşabiliriz
!!! TrivagoTR hostturk.net#2826

DF
Merhaba, baktım ücretli bir şekilde launcher kodlayanlar ve satanlar var
topluluğun notoxic bir şekilde gelişmesi adına kendi projemde kullandığım launcherin eski sürümlerini ücretsiz olarak tasarlayıp size sunmak istedim.

Edit: Launcher anlık olarak güncellenebiliyor, güncelleme sonrasında kullanıcılara yeni bir dosya indirtmenize gerek yok.
İsteyen herkes talep edebilir, opensource olarak paylaşacağım ve last user için web tabanlı bir panel hazırlayacağım, arkaplanı
arkaplan müziğini ve sunucuları buradan ekleyip çıkarabilirsiniz.
Örnek görüntüler:

Ekli dosyayı görüntüle 1998

To do:
Web panel

Deal:
V VaToSs
Taslien Taslien
G Getrostt
T turgutefe0077
trivago trivago
dexatwitch dexatwitch
Herkes paylaşımcı olamayabiliyor, bilgilerini para yönünde kullanlar belirli bir yere kadar haklılar fakat bu sektörde emeğinin karşılığını kazanma olayı öyle bir algı operasyonuna çevirildi ki yabancılardan 50 liraya aldığımız yazılımı sadece türkçeleştirme ile fahiş fiyatlarla satışa çıkarır olduk bu da türk usulü kazıkcılık , dolandırıcılık oluyor artık adını ne koyarsanız... :) Biz burada forum yöneticileri olarak herşeyin farkındayız fakat bazı durumlarda elimizden gelen bir şey olamayabiliyor bu tür konularda insanların üstüne düşen görev biraz araştırmacı biraz da gözü açık gezmesi gerekiyor.

Bence herkesin sizden özel olarak talep etmesi yerine indirme linkini genel olarak paylaşsaymışsınız daha güzel olurmuş, karar yine de sizin iyi forumlar.

DF
Herkes paylaşımcı olamayabiliyor, bilgilerini para yönünde kullanlar belirli bir yere kadar haklılar fakat bu sektörde emeğinin karşılığını kazanma olayı öyle bir algı operasyonuna çevirildi ki yabancılardan 50 liraya aldığımız yazılımı sadece türkçeleştirme ile fahiş fiyatlarla satışa çıkarır olduk bu da türk usulü kazıkcılık , dolandırıcılık oluyor artık adını ne koyarsanız... :) Biz burada forum yöneticileri olarak herşeyin farkındayız fakat bazı durumlarda elimizden gelen bir şey olamayabiliyor bu tür konularda insanların üstüne düşen görev biraz araştırmacı biraz da gözü açık gezmesi gerekiyor.

Bence herkesin sizden özel olarak talep etmesi yerine indirme linkini genel olarak paylaşsaymışsınız daha güzel olurmuş, karar yine de sizin iyi forumlar.

Webpanel tasarlamayı düşünüyorum, deal alan herkese bir kullanıcı adı ve şifre ile launcherlerini yönetme imkanı vermek istedim

DF
Webpanel tasarlamayı düşünüyorum, deal alan herkese bir kullanıcı adı ve şifre ile launcherlerini yönetme imkanı vermek istedim
Benim de az bir zaman sonra çıkaracağım paket için bir web panel projem var onu geliştiriyorum, senin web panelin neye yönelik veya içeriği ne olacak ?

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!