Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] EMYG-TEMELV2 PAKET

emygdev

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
EMYG-TEMEL-V2
(ÜCRETSİZ PAKET)

Arkadaşlar hepinize merhabalar öncelikle daha önceden emyg-temel ' paylaşmıştım fakat benden discord üzerinden V2 Tarzı bir şey istediniz bende faydalı olabilirsem ne mutlu bana arkadaşlar Paketin içerisinde Hiçbir Zararlı Yazılım Bulunmaktadır. Temel Şeyleri Barındırmaktadır. Aşşağıda Size Bazı Görüntüleri Bırakıyorum Arkadaşlar Yaratıcılığı Size Kalmış Paketin.

BAZI GÖRÜNTÜLER

Screenshot_9.png Screenshot_5.png Screenshot_6.png Screenshot_10.png Screenshot_7.png Screenshot_8.png Screenshot_1.png Screenshot_11.png Screenshot_2.png Screenshot_2 (1).png

Screenshot_4.png Screenshot_3.png

Bazı arkadaşlarımız kurulumunda zorlandığı için ox_inventory ile illenium-appearance kullandım dostlar bilginize

Linki Haftalık Paylaşıyorum Linke Erişmek İçin İmzamdaki Discord Sunucusuna Gelebilirsiniz.

Bir Teşekkürü de Esirgemezseniz Sevinirim Aslan Kardaşlarım <

İNDİRME LİNKİ:

DF
Son düzenleme:
EMYG-TEMEL-V2
(ÜCRETSİZ PAKET)

Arkadaşlar hepinize merhabalar öncelikle daha önceden emyg-temel ' paylaşmıştım fakat benden discord üzerinden V2 Tarzı bir şey istediniz bende faydalı olabilirsem ne mutlu bana arkadaşlar Paketin içerisinde Hiçbir Zararlı Yazılım Bulunmaktadır. Temel Şeyleri Barındırmaktadır. Aşşağıda Size Bazı Görüntüleri Bırakıyorum Arkadaşlar Yaratıcılığı Size Kalmış Paketin.

BAZI GÖRÜNTÜLER

Ekli dosyayı görüntüle 98343Ekli dosyayı görüntüle 98344Ekli dosyayı görüntüle 98349Ekli dosyayı görüntüle 98345Ekli dosyayı görüntüle 98350Ekli dosyayı görüntüle 98351Ekli dosyayı görüntüle 98352Ekli dosyayı görüntüle 98342Ekli dosyayı görüntüle 98346Ekli dosyayı görüntüle 98341

Ekli dosyayı görüntüle 98348Ekli dosyayı görüntüle 98347

Bazı arkadaşlarımız kurulumunda zorlandığı için ox_inventory ile illenium-appearance kullandım dostlar bilginize

Linki Haftalık Paylaşıyorum Linke Erişmek İçin İmzamdaki Discord Sunucusuna Gelebilirsiniz.

Bir Teşekkürü de Esirgemezseniz Sevinirim Aslan Kardaşlarım <3

harika ötesi <3

DF
Konunuza indirme linkini ve virus total linkini 24 saat içerisinde ekleyiniz.

DF
EMYG-TEMEL-V2
(ÜCRETSİZ PAKET)

BAZI GÖRÜNTÜLER

Ekli dosyayı görüntüle 98343Ekli dosyayı görüntüle 98344Ekli dosyayı görüntüle 98349Ekli dosyayı görüntüle 98345Ekli dosyayı görüntüle 98350Ekli dosyayı görüntüle 98351Ekli dosyayı görüntüle 98352Ekli dosyayı görüntüle 98342Ekli dosyayı görüntüle 98346Ekli dosyayı görüntüle 98341

İNDİRME LİNKİ:

link kırık

DF
EMYG-TEMEL-V2
(ÜCRETSİZ PAKET)

BAZI GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKİ:

tekrardan paylaşır mısınız

DF
tekrar paylaşır mısın

DF
Paketin linkini sınırsız yaparsan insanlar zırt bıt link istemez😉

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!