Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretli] Yeni Nesil | Disc Uyumlu | +60 FPS Paket

caganyamann

Üye
FT Kullanıcı
Paket Hakkında: Paketi 3-4 Ay Kendi Sunucumda Kullandım. bir sıkıntı çıkmadı ve 35 kişiyi kaldırdı disc-inventoryhud kullanmış olmama rağmen ve bende çok bir bug bulamadım pakette buldugum çoğu bugu duzeltmeye çalıştım duzeltebıldıklerımı duzelttım ve bundan dolayıda paketi satma kararı aldım.

Disc Sistemi:: Paket full disc uyumludur herşey disce entegre bir şekildedir tamamen yeni nesil bütün scriptler günceldir. Ağırlıklı slotlu envanter sistemi vardır ağırlıkta bug yoktur giveitem le item verilmediği taktirde hiçbir sıkıntısı yoktur. Envanterde olan bildiğim bugları düzeltmeye çalıştım.

Discte Düzelttiğim Buglar: Ver bugu,Envanterden Market Sistemi,Ölü Lootlama,Kişi Soyma,- ile item çoğaltma bugu,silahı tekte çekmeme bugu

Paketteki Bazı Scriptlerin Goruntulerı: Ölme Animasyonu , Telsiz Animasyonu , Gang Kıyafetleri ,Taco Restaurantı ,Acil Sistemi , Polis Bildirim Sistemi ,Banka Görünümü ,Envanter Sisteminden Görüntüler ,Takım Formaları ,Düz Kontak Sistemi , F3 Menusu(Tum Mesleklerın F6 Tuşu Kaldırılmıştır hepsinin f6 menusu f3 den açılmaktadır.) ,NPC Doktor ,Can Barı Hudu ,Bazı Modlu Araçlar

İletişim Adresleri;
Paket Fiyatı İçin;
caganyaman#9541
Ulaşabilirsiniz Ekliyemeyenler İçin Yorum Atınız Ben Eklerim.
Kurmayı Bilmeyenler İçin Kurulum Yapılır 3 Gün Destek Veririm 3 Günden sonra destek vermem

Son düzenleme:
Alıcılar İçin Test Sunucusu Açılmaktadır Herşeyi Gelip Test Edebilirsiniz.

Param Yetse Alırdım Çok Güzel Hazırlanmış Elinize Emeğinize Sağlık Tavsiye Ederim Herkese Yoğun Emek Var Cidden.

Konu Günceldir.

Çok güzel bir paket arkadaşın paket üzerinde uzun bir süredir durduğunu ve emek verdiğini biliyorum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

Konu Günceldir.

Paketi Alan Kişilere Yanında Launcher Hediye Verilmektedir.

Ekli dosyalar

• launcher.PNG
    launcher.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 19
Konu Güncel.

Fps optimizasyonu yapıldı +7 fps daha fazla alınıyor

Kesinlikle tavsiye etmiyorum kendisi developerlıktan bir haber Forum paketi haberiniz olsun

Hiç bir zaman developerim demedim demicemde çünkü developer değilim kendi çapımda paket yaptım satmak istedim satıyorum

M Merlyy Konumu Baltaladığının Farkındamısın? Dilenciler derken discord ver konuşalım istersen

-rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!