Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QB V8 FULL TÜRKÇE (160SC TEMİZ PAKET)

en son v3 dü abi ne ara v8 oldu

DF
qb v3ten farkı ne :D

DF
v3 den v8 e atlamış direk 4 er 4 er atlıyo versiyonlar mübarek hızına yetişilmiyor hacım

DF
Konu kategorisi değiştirildi
Açmış olduğun konuyu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenlemen gerekmekte​

DF
kendi yapmadığın şeyi niye satarsın anlamış değilim emek hırsızlığından başka birşey değil Allah akıl fikir versin.

DF
YA ABİ NERESİ BUNUN V8. İNDİRMİŞSİN QB PAKET SATIYON YETER ARKADAŞ

dostum öncelikle merhaba bakın paket hakkında anneme söven bile olmuş qb paket bedava ve zaten paket senin değil qb nin paketi diyen bile oldu sanki dandik paketi size kaliteli sunup satmaya çalışıyorum buraya v3 yazanların bilgisi yok galiba paket zaten v8 qb v3 aynısı demişsiniz v3 durabilty var herşeyde zaten genel şeyleri paylaştım adı üstünde bu qb paket scriptlerde qb nin scriptleri görmüşsünüzdür çoğu yerde benzemesi lazım çunki tüm paketlerde aynı scriptler var lütfen dağa fazla boş yorum yapmayın iyi günler herkese edrp dede v8var oda v3 bedava o zaman

DF
v3 den v8 e atlamış direk 4 er 4 er atlıyo versiyonlar mübarek hızına yetişilmiyor hacım
dostum öncelikle merhaba bakın paket hakkında anneme söven bile olmuş qb paket bedava ve zaten paket senin değil qb nin paketi diyen bile oldu sanki dandik paketi size kaliteli sunup satmaya çalışıyorum buraya v3 yazanların bilgisi yok galiba paket zaten v8 qb v3 aynısı demişsiniz v3 durabilty var herşeyde zaten genel şeyleri paylaştım adı üstünde bu qb paket scriptlerde qb nin scriptleri görmüşsünüzdür çoğu yerde benzemesi lazım çunki tüm paketlerde aynı scriptler var lütfen dağa fazla boş yorum yapmayın iyi günler herkese edrp dede v8var oda v3 bedava o zaman

DF
Sen sadece Türkçe'ye çevirmişsin ve satmaya çalışıyorsun. EDRP'nin qbus paket kullanması kimseyi alakadar etmez. İsteyen istediğini kullanır.

DF

Burada Yazan Mesajı 3 Kere Okudum 3'ündende Hiçbirşey Anlamadım Ne Anlatmaya Çalışıyor Yardımcı Olabilirmisiniz

DF
Burada Yazan Mesajı 3 Kere Okudum 3'ündende Hiçbirşey Anlamadım Ne Anlatmaya Çalışıyor Yardımcı Olabilirmisiniz
kısacası pakete v3 felan demişler paket v8 qb scriptlerinin hepsi aynı olduğu için genel şeyler benziyo edrp konusuda koskoca edrp paketide böyle odamı bedava v3

DF
ya olm qbus v8 diye bişey yok ki akfpınaıpfnaıpnfpanfpoa

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!