Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] [QB/ESX] Cylex DEKORE EDILEBILIR EV SISTEMI

cylex

Developer
FT Kullanıcı
Discord
cylexdev
resim_2024-07-03_214903681.png
ÖZELLİKLER
  • Tüm QB ve tüm QB sürümlerini destekler.
  • İstemci ve Sunucu optimize edilmiştir.
  • Senaryodaki tüm metinleri istediğiniz dile çevirebilirsiniz.
  • Ev ve bahçe için dekorasyon sistemi.
  • Resmon 0.00ms boşta, ortalama 0.02ms.
  • 3 farklı ada ve 14 farklı bina dekoru ile birlikte gelir. (Bu binaları oyun içinde istediğiniz yere yerleştirip üstüne ev oluşturabilir ve istediğiniz yere sıfırdan ev inşa edebilirsiniz).

Ev Yönetim Paneli
  • Davet sistemi (Evin dışındaki kişilere 1 dakikalığına eve giriş/çıkış yetkisi verebilirsiniz)
  • Anahtar sistemi (Kişiye kalıcı olarak anahtar verebilir ve mobilya düzenleme yetkisi verebilir/alabilirsiniz)
  • Dekorasyon Menüsünü Aç
  • Zula ve kayıtlı kıyafetleri evin içinde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. (Çoğu envanter ve kıyafet scripti ile uyumludur, config üzerinden kendiniz ekleyebilirsiniz veya ben sizin için uyarlayabilirim)
  • Evi satabilirsiniz (Ev fiyatının bir kısmını veriyor, bu komisyonu config üzerinden düzenleyebilirsiniz)
Ev Oluşturma
  • Komut ile ev oluşturabilir, ev silebilir, bina prop yerleştirebilir ve silebilirsiniz (Bu işlemleri ister bir meslek için isterseniz de yöneticileriniz için config üzerinden yapabilirsiniz).
  • Polyzone ile evin bahçesini istediğiniz gibi seçebilirsiniz ve seçtiğiniz bu alan bahçe proplarının görüneceği alanı tanımlar.
  • Oluşturulan evin giriş/çıkışını evin içinde istediğiniz yere koyabilirsiniz.
  • Config üzerinden belirtilen veya benim 10 shell paketim ile istediğiniz shelli seçebilirsiniz (Config üzerinden yenilerini ekleyebilir/çıkarabilirsiniz)

Dekorasyon Menüsü
  • Dekorasyon menüsüne evin içindeki yönetim menüsünden veya evin dışından yapılandırmada belirtilen komutla (varsayılan /editmode) erişebilirsiniz.
  • Configte belirtilen mobilyaları fotoğraflarla görebilirsiniz (İstediğiniz kadar yeni mobilya ekleyebilir/çıkarabilirsiniz. Eğer halihazırda pata proplarınız varsa bunlar otomatik olarak scripte eklenecektir).
  • Sağ altta bulunan Mobilyalarım butonu ile daha önce yerleştirdiğiniz mobilyaları görebilir, satabilir veya yerlerini değiştirebilirsiniz.
  • Mobilyaları taşırken R tuşu ile döndürebilir, ALT tuşu ile mobilyayı yere koyabilir, sağ fare tıklaması ile serbest kamera modunda etrafına bakabilirsiniz.

Youtube Detaylı Önizleme
Satın Alım
Yukarıdakilerin toplamı 111€, paket ile tümünü 90€, yani %20 daha ucuza alabilirsiniz!
(Benim proplarımı satın aldığınızda, bunlar otomatik olarak ev senaryosuna entegre edilecektir).
Diğer ücretli çalışmalarım

Diğer FiveM Scriptlerim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!