Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk [DISC] GELİŞMİŞ ŞEHİR PAKETİ - BÜYÜK PROJELERİNİZ İÇİN UYGUNDUR - %100 ENTEGRASYON - +FPS [Deleted]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Detaylı bilgi , soru veya sorunlarınız için discord'dan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi , soru veya sorunlarınız için discord'dan ulaşabilirsiniz. (Test sunucusu aktif)

Detaylı bilgi , soru veya sorunlarınız için discord'dan ulaşabilirsiniz. (Test sunucusu aktif)

Detaylı bilgi , soru veya sorunlarınız için discord'dan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi , soru veya sorunlarınız için discord'dan ulaşabilirsiniz. (Test sunucusu aktif) + 5 referans daha eklenmiştir.

Güncel referanslar VAG ' da güncellendi.

Büyük insanlardan büyük işler çıkıyor tebrik ederim. Umarım daha çok satarsın hakketiğin yeri bulursun

Büyük insanlardan büyük işler çıkıyor tebrik ederim. Umarım daha çok satarsın hakketiğin yeri bulursun

Teşekkür ederim kadim dostum, sizlerde çıkardığınız güzel projeler ile umuyorum ki dilediklerinizi fazlasıyla yaparsınız :)

Merhaba arkadaşlar bu yorumu goren arkadaslara bu sozüm bu arkadasa inanıp hiçbirşekilde alışveris yapmayın kanmayın yani nedenmi arkadaslar bu arkadas paket vb satısı yapmaktadır ve vag diye bir sunucu sayibidir bu arkadas hakkında cok bilgi edinden kısa sürecde ve soyle soylim kendisi benim 400 tl mi dolandırmıstır ve haram olsun arkadas paket sattı ve sattı paketin desteyi ve güncellemesi olacağını belirti ve paketi aldık 3 gün icinde güncelleme geleceyini ve ay geçmesine rahmen gelmedini belirtmek isterim neyse makinam vb kapanacaktı ve ticekle arkadasa paketin yedeyini alamıcamı ve sıkıntı olurmu diye yazdımda yok vb yazdı ilerleyen zamanlarda ücretle alcam paketi makinaya yüklemesini istedim okadar yazı yazdım ettim ticet actım hiç bir sekilde cevap vermeyip sununudan banlayıp engelledi kısacası bu arkadas dolandırıcı ve biraz cevremden videolu kanıtlı seyler gordum ve emek hırsızıdır bilginize ... ben paramdan oldum siz olmayın . teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!