Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] emyGV2 | Roleplay Paket | KALİTENİN TEK ADRESİ

emygdev

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
EMYGV2
Resmon Değerleri
Resmon Değerleri Aşşağıda da Gördüğünüz Gibidir. Sizler İçin 4 Ay Uğraşıp Full Optimize Ve FPS Sorunu Olmayan Bir Paket Yaptık.

Screenshot_1.png

Paket İçeriği Açıklaması

Arkadaşlar pakette ki her şeyi paylaşamıyorum detaylı çekip atacak kadar zamanım maalesef olmuyor ama bazı temel şeylerin resimlerini ve bilgilerini aşşağıya bırakıyorum ordan inceleyebilirsiniz. Arkadaşlar Sizlere Bazı Bilgileri Burdan Vermek İsterim. Pakette Leak Script Kullanılmıştır Fakat Herkes gibi at çek durumu söz konusu değildir Bütün scriptlerde Değişimler Daha optimize Hale Getirmeler Ve Ekstra olarak Backdoorlar Tamamen Silinmiştir.

1 - Çift Motel Sistemi Mevcuttur
2 - Bütün Hastaneler Aktif Olarak Kullanılabilir Durumdadır Şehirde 2 Adet Üst Kasaba da 1 Adet Hastane Vardır.
3 - Polis Jobları LSPD - LSSD - BCSO
4- Paketi Satın Aldıktan Sonra ⁠Developer Hizmetlerimizi İndirimli Şekilde Kullanırsınız.
2 - Ekonomi Ayarı İsteğinize Göre Ayarlanıp Teslim Edilir.
5- Ufak Tefek Edit Bilen Herkes Sunucunun İstediği Ayarı İle Oynayabilir.
6 - Pakette Backdoor Kesinlikle Ama Kesinlikle Yoktur ( Testini Yapabiliriz )
7 - Paket Dönüştürülmeye Çok Müsait Arkadaşlar Ufak Tefek Ayarlamalar İle GUNRP - SOSYALRP Tarzına Çevirebilirsiniz.
8 - Şehir Hizmetleri Aktif Olarak Kullanılıyor Job Seçimini Ordan Yapabilirsiniz.
9 - Pakette Boss Menü vardır Permlerle Uğraşmazsınız Arkadaşlar Her şey IC olarak yapılabilir.

Satın Alım Ve Daha Fazla Bilgi İçin ⁠Discord Üzerinden Ticket Kanalını Kullanabilirsiniz. İlginiz Ve Alakanız İçin Teşekkür Ederim Sağolun.

Bazı Resimler

Paket İçeriği

- Donate Mekanlar -
1 - Paket İçerisinde 7 Adet Farklı Joblara Atanmış Emlakçı Bulunmaktadır.
2 - Paket İçerisinde 7 Adet Farklı Joblara Atanmış Gunshop Bulunmaktadır.
5 - Paket İçerisinde 5 Adet Farklı Joblara Uyarlanmış Mekanikler Mevcuttur.
6 - Paket İçerisinde İsterseniz Donate Olarak Kullanabileceğiniz Taksi Jobu Mevcuttur.
7 - UwU Cafe Mevcuttur. Joblu Yemek Satışı Yapılabilir.
8 - Unicorn Club Mevcuttur.
9 - Göl Bar Mevcuttur.

- Meslekler , Soygunlar -
1 - Paket İçerisinde Üzüm Topla , İşle , Sat Mevcuttur
2 - Paket İçerisinde Karpuz Topla , İşle, Sat Mevcuttur
3 - Paket İçerisinde Gelişmiş Balıkçılık Mesleği Mevcuttur.
4 - Paket İçerisinde Meth Topla , İşle , Sat Mevcuttur
5 - Paket İçerisinde Esrar Topla , İşle , Sat Mevcuttur
6 - Paket İçerisinde Kokain Topla, İşle , Sat Mevcuttur
7 - Paket İçerisinde Taksi Mesleği Mevcuttur.
8 - Paket İçerisinde Market Soygunu Mevcuttur.
9 - Paket İçerisinde Atm Soygunu Mevcuttur.
10 - Paket İçerisinde Kuyumcu Soygunu Mevcuttur.
11 - Paket İçerisinde Köşe Tut Torbacılık Mesleği Mevcuttur.
12 - Paket İçerisinde Tavukçuluk Mesleği Mevcuttur.
13 - Paket İçerisinde Odunculuk Mesleği Mevcuttur.
14- Paket İçerisinde DJ Mesleği Mevcuttur.

- Ekler -
1 - Paket İçerisinde FPS Düşüren Herhangi Bir Sıkıntı Gösteren Script Yoktur.
2 - Paket İçerisinde Scriptler Tamamen Optimize Edilmiştir Ve Türkçe Haldedir.
3 - Paket İçerisinde Telefon Scripti İsteğinize Göre Eklenir.
4 - Paket İçerisinde Resimlerde Gördüğünüz Tarzda Gerçekçi Pedler Mevcuttur.
5 - Paket İçerisinde Kullanılan FİX Malikaneler Hazırdır.
6 - Paket İçersinde Unicorn Club Vardır. / Direk Dansları Mevcuttur.7
- Paket İçerisinde çift motel sistemi vardır 1. si fix yeri 2. si ise Resimde görmüş olduğunuz yer.
8 - Paket İçerisinde Envanter Bildirimleri Açıktır. ( Aldı - Verdi)
11 - Paket İçerisinde Kendi Yazmış Olduğum Rehin Dükkanı Scripti Bulunmaktadır Soygunlar Bu Dükkan İle Etkileşimlidir.
12 - Black Market Mevcuttur. Kart Sistemi İle Çalışır
13 - Paket İçerisinde Kendi Yazmış Olduğum Meslekler Mevcuttur.
14 - Oyuncu Tutma Açısından Günlük Görev Sistemi Mevcuttur.
15 - Oyuncu Tutma Açısından Günlük Çark Sistemi Mevcuttur.
16 - 2 Adet Redzone mevcuttur METH-KOKAİN-ESRAR SATIŞ İçlerindedir.

Fiyat : 3000 TL
EMY/SHOP Kalitenin En Güzel Hali.

YEŞİLBANNER.png

DF
Son düzenleme:
Paket gerçekten beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Paket içeriği ve kalitesi mükemmel! emygdev emygdev profesyonelliği ve hızlı geri dönüşleri de bizi çok memnun etti. Hem işlevsellik hem de kullanım kolaylığı açısından kesinlikle tavsiye ediyoruz.

DF
Bildiğim kadarıyla ilk müşterisi biziz daha tam hazır olmadan aldık arkadaşın paketi gerçekten çok sağlam ve güzel ayarlanmış ellerine emeğine sağlık teşekkür ediyorum ilgisi alakası gayet iyi

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

DF
Arkadaşlar merhaba Yigit abimden fix olarak bir paket aldık , paket çok güzeldi kendisi bu işi severek yapıyor tanıştığıma kat ve kat memnun oldum güvenerek alabilirsiniz :)

DF
Kardeşim sunucunu restartlayıp client ve server resmonu tam bir şekilde atarmısın ve sistem bilgilerin ne
birde linkler patlamış
Eğer alıcıysan ki değilsin her bir müşterim için discord üzerinden detaylı her şeyi ile paketi tanıtıyorum ekstra olarak son gönderilerinde herkese saçma sapan yorumlar yapmışsın belli ki satışlarında bir düşme olmuş ya da sıkılmışsın rica ediyorum saçma sapan konularınıza beni dahil etmeyin Tanımadığınız insanlarla da kardeşimli konuşmaktan vazgeçin satış yapıyorsun bir şeyi pazarlıyorsun biraz resmi ol insanlarla arandaki resmiyetini koru öyle hareket et. Fotoğrafların da süresi gitmiş onu bildirdiğin için teşekkür ederim.

DF
Eğer alıcıysan ki değilsin her bir müşterim için discord üzerinden detaylı her şeyi ile paketi tanıtıyorum ekstra olarak son gönderilerinde herkese saçma sapan yorumlar yapmışsın belli ki satışlarında bir düşme olmuş ya da sıkılmışsın rica ediyorum saçma sapan konularınıza beni dahil etmeyin Tanımadığınız insanlarla da kardeşimli konuşmaktan vazgeçin satış yapıyorsun bir şeyi pazarlıyorsun biraz resmi ol insanlarla arandaki resmiyetini koru öyle hareket et. Fotoğrafların da süresi gitmiş onu bildirdiğin için teşekkür ederim.
1 burda satış konusu açıyorsun bizde bu işi yapan biri olarak bizlerde merak ediyoruz kim ne yapmış ne etmiş birde belki senin paketini kaliteli bulucam bana gelen müşteriyi senin paketine referans edicem bilemezsin 2. Si uzun zamandır foruma birşey yazmıyordum daha dün yazdım onlarada aynı şekil böyle konuştum ben burda kimseye küfür etmedim normal bir şekilde eksiklerini bildirdim ve satışını yaptığın paket hakkında daha detaylı bilgi geçki insanların güvenini kazanman açısından birşey yazdım şimdi sen niye burda ters ters konuşuyorsunki demekki sakladığın birşeyi ortaya çıkardımki bizi terslemeye çalıştın.
Ve yazdıkların benim mesajıma yaptığın açıklama ile gram alakası yok hadi Eyvallah sana iyi satışlar

DF
Kesinlikle kendisiyle iş yapmalısınız, anında her şeyi fixlemesi, işine gösterdiği özen ve yenilikçi düşüncesi ile bu sektörde gördüğüm en iyi isimlerden. Kafasına koyduysa yapmadan bırakmaz, ben kendisiyle iş yapmaktan çok memnun kaldım, hepinize tavsiye ederim.

DF
Arkadaşlar merhaba Yigit abimden fix olarak bir paket aldık , paket çok güzeldi kendisi bu işi severek yapıyor tanıştığıma kat ve kat memnun oldum güvenerek alabilirsiniz :)
Kesinlikle kendisiyle iş yapmalısınız, anında her şeyi fixlemesi, işine gösterdiği özen ve yenilikçi düşüncesi ile bu sektörde gördüğüm en iyi isimlerden. Kafasına koyduysa yapmadan bırakmaz, ben kendisiyle iş yapmaktan çok memnun kaldım, hepinize tavsiye ederim.
Bildiğim kadarıyla ilk müşterisi biziz daha tam hazır olmadan aldık arkadaşın paketi gerçekten çok sağlam ve güzel ayarlanmış ellerine emeğine sağlık teşekkür ediyorum ilgisi alakası gayet iyi
Paket gerçekten beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Paket içeriği ve kalitesi mükemmel! emygdev emygdev profesyonelliği ve hızlı geri dönüşleri de bizi çok memnun etti. Hem işlevsellik hem de kullanım kolaylığı açısından kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Asıl sizin gibi anlayışlı insanlar ile iş yapmak büyük bir zevktir bizim için Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. 🥰

EMY/SHOP Kaliteli sunucunuzun tek adresi.

DF
+Rep Çok Hızlı ve Kaliteli Bir Hizmet

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!