Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım trew_hud_ui yardım

Melih41

Üye
FT Kullanıcı
trew_hud_ui de konuşmayı nasıl kapatabilirim biri konuşunca uzaklaştıkça ses gitmiyor hala geliyor bu yüzden kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim?

Tokovoip kullanıyorsan eğer tüm oyunculara ESC ayarlarından oyun içi konuşmayı kapattırabilirsin

tamam işte ESC'den ayarlara gidiyorsan ordan konuşmayı kapatıyorsun bu kadar Demek istediğim ESC>Settings>Voice Chat ve ordakileri kapatıyorsun

tamam işte ESC'den ayarlara gidiyorsan ordan konuşmayı kapatıyorsun bu kadar Demek istediğim ESC>Settings>Voice Chat ve ordakileri kapatıyorsun
mesela birisi kapatmayı unuttu çalışırmı normal voice ? yoksa tokovoip yüklü diye çalışmazmı ?

trew_hud o kadarda hoş bi hud değil önermem yani onun yerine çok daha şık şeyler kullanabilirsiniz.

benim sıkıntıda o zaten :D trew_hud_ui scriptinin içinde voice var onu bi türlü kapatamıyorum scriptide silmek istemiyorum
Config içinde config.voice gibi bir config olmalı onu true'dan false yapın çalışır.

Config.ui'nin altlarına showVoice var onu false yap.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!