Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR] AURORA ROLEPLAY | ŞEHİR SİSTEMİ | YENİ AÇILDI | HARD ROLEPLAY | İLGİLİ YÖNETİM | EŞİTLİK | WHİTE-LİST MESLEK ALIMLARI AÇIK | Discord.gg/mF2qs

EgeArdaCls

Üye
FT Kullanıcı
[TR] ? AURORA ROLEPLAY ? | ? ŞEHİR SİSTEMİ ? | YENİ AÇILDI | VORp Paket | İLGİLİ YÖNETİM | EŞİTLİK | WHİTE-LİST MESLEK ALIMLARI AÇIK | Discord.gg/mF2qsVf

Scriptlerimiz

• VORp de dahi bulunmayan üst seviye telefon ! Gcphone - Twitter - Sahibinden - Fatura Ödeme - Konuşma ?
  • VORp Motel Sistemi ?
  • Resimli Kimlik - Ehliyet - Ruhsat ?
  • Gelişmiş VORp Garaj Sistemi ?
  • Hackerlık - Tablet - Kapıları Açma - Polis Sayısı Öğrenme - Karttan Para Çalma - Numaradan Takip ?
  • Gelişmiş Polislik Sistemi ?
  • VORp Silah Tacirliği Sistemi ?
  • Burgershot ?
  • Market Ve Banka Dışında Mücevherci Soygunu ?
  • Evcil Hayvanlar ?
  • İllegal Dövüş ⚔
  • Ve Daha Birçok Özellik...
Mesleklerimiz

İş-Kur Meslekleri

• Refiner
  • Tekstilci
  • Kasap
  • Balıkçı
  • Madenci
  • Oduncu
  • Çöpçülük
  • Kargoculuk
  • Ve Daha Birçok Meslek
White-List Meslekler

• Polislik
  • Doktorluk
  • Taksicilik
  • Mekanik
  • Galericilik
  • Avukat - Hakim - Savcı
  • Meclis Üyeliği
  • Hackerlik
  • FBI
  • Haberci
  • Tefeci
  • Organizatör
  • Şarapçı
  • Yarış Takımı
Diğer Sunuculardan Farkımız Neler Mi ?

• Kesinlikle İlgili Yönetim.
  • Bağış Sistemimiz - Sadece İşletmeler - Örn; Mekanik - Bar - Restoran vs.
  • Bağış Atan Kişiler İle Normal Bir Oyuncu Arasında Bir Fark Olmaması.
  • Sizleri De Önemsiyor Olmamız
  • Sadece Rol Üzerine Kurulu Olmamız
  • Birçok Event Döndürmemiz
  • Etkinlik Alanlarımız
Son Ve En Önemli Nokta...
  • Bu Sunucuda Para Kazanmak İçin Değil Rol Döndürmek İçin Oynamalısınız !

Sunucu IP: 193.223.107.132
    Discord:

DF
Son düzenleme:
Açık konuşmak gerekirse gördüğüm kadarıyla sunucuyu size açıklayayım

-Artılar

• İlgili Yönetim, discord sunucularına gittiğimde gayet iyi bir şekilde ilgilenildi
  • Sunucu daha tam olarak açılmamış bu akşam 8.30 mu 9.00 mu ne öyle birşey dedi. Girip inceledim gerçekten harika scriptler var.
  • Hiçbir sunucuda görmediğim meslekleri gördüm. Organizatör, Yarış takımı ve Tefeci (Meslekler rol içinde gerçekten iyi işler çıkarır.)
  • Her sunucuda mekanik işleten biri olarak Vorp ve Eightbornda gördüğüm ve kıskandığım Tuning (Yazılım) Tablet var.
  • Çanta scripti kesinlikle efsane illegal ile ilgilenecek kişiler hayran kalır.
  • Bağış sistemi, sunucuya girerken yükleme ekranında 50tl pistol+5m filan falan vardı onu sordum o kısım daha editlenmemiş, bağış sistemi şöyle işliyormuş gerçekteki gibi kiralama sistemi işletme kiralıyorsunuz. Böylece 1000tl yatıran kral olmuyor kesinlikle çok iyi
  • Yarış takımına kesinlikle ek bir bölüm ayırmak istiyorum çok hoşuma gitti. Yarış takımlarıda 3 rol varmış (yanlış hatırlamıyorsam: Sürücü, Teknisyen, Mühendis) Burası benim kişisel düşüncem [Düşünsenize otobanı kapatıyorsunuz drag yarışı yapıyorsunuz]
  • Hacker mesleğinide inceleme şansım oldu menüsü gerçekten kaliteli ( Daha gerçekçi olsun diye Z menüyü kapatmışlar. Hacker kaç polis olduğunu görebiliyor belirli bir ücret karşılığında, kart çalma ve kapı açma da cabası.
  • Etkinlik alanı denilen yere de gittim gtadaki playboy evini etkinlik alanı yapmışlar. Ön tarafına Evlenme vs gibi olaylar yapılsın diye ymap eklenmiş hoşuma gitti. Zaten alan büyük biliyorsunuz.
  • Çoğu sunucuda gcphone buglu burda düzgün ve içinde sarı sayfalar vs. var o da güzel olmuş
  • Çok kaliteli bir grup gelmediği sürece kimseye çete mafya vs vermeyi düşünmüyoruz dedi bu çok güzel
-Eksiler
  • Benim Hoşuma gitmeyen şu var Amerikan Rp ama Banka arayüzü İş bankası onu sordum "Eğer Göze Çarpıyorsa en yakın zamanda değiştirilir ama biz Santosta yaşayan türklerin bankası diye düşündük" vs dediler, ama bilemiyorum.
  • Birkaç modlu Aracın modifiyesi çalışmıyor.
Bunların dışında gerçekten çok güzel bir sunucu. Bende oynamayı düşünüyorum hatta burada soralım Ege Bey mekaniğe indirim yapıyormusunuz XD
Sunucuyu incelereken yardımcı olan Ege Beye Teşekkür ederim...

DF
S3LO böyle düşündüğün için çok sevindim. Evet doğru hatırlıyormuşsun 8.30 da sunucumuz açılacak. Mekanik olayına gelince daha herhangibi bir fiyat belirlenmedi ?

DF
Tanıtıma göre sunucu güzel gözüküyor ama dikkatli olmanızda fayda var makinanızı iyi koruyun saldırılara karşı. Bol oyunculu günler dilerim. :)

DF
Tanıtıma göre sunucu güzel gözüküyor ama dikkatli olmanızda fayda var makinanızı iyi koruyun saldırılara karşı. Bol oyunculu günler dilerim. :)
Şu anda spnhost hizmetleri kullanıyoruz ve bir sıkıntı çıktığı takdirde görüşebileceğimiz üst seviye insanlar var. Sıkıntı yok sizi de bekleriz...

DF
Sunucu çok iyi olmuş elinize sağlık ?
Polislik başvurusu yaptım bakarsanız sevinirim

DF
Açılışa son 1 saat 15 dakika
Kayıt İşlemlerini yaptırmayanlar kayıt işlemlerini açılıştan 30 dk önce yaptırmalıdır

DF
-Görseller

-Motel

-Burger Shot

-Başkanlık Sarayı

-2.El Araç Alım Satım

-Etkinlik Alanı

-Çanta Scripti

-Garaj Scripti

-HUD

-Telefon

-Tuning Laptop

DF
Kendi oluşturdukları hesaplarla sunucularını övenlere gerçekten acıyorum ?

DF
Sunucumuza WİPE atıldı. Başlamak için güzel bir zaman...

DF
-Çete alımlarımız kapatılmıştır.
-White-list mesleklerimize alım vardır.

DF
Sunucu çok başarılı çoğu serverde olmayan scriptler bir araya getirilip en iyisi oyuncuya sunulmuş yönetim kadrosu sürekli destek sağlıyor ve sunucuda admin power yok hazır yeni açılmışken gelin derim

DF
FiveM Türk Üyeleri?Bu Akşam Saat 21.30 da Ödüllü İllegal Dövüş etkinliğimiz vardır ! Sunucuya Başlamak için iyi bir zaman
Etkinlik Arturo Angelo & Micheal Aaron Tarafından Düzenlenmektedir. Katılım Ücretsizdir katılacak kişilerin Discord üzerinden Wenstury Adlı Yetkiliye İsimlerini Yazdırması Gerekir
Ödüllerimiz:
1. Banshee Araç
2. 40.000 Dolar

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!