Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

THIEF ROLEPLAY V1|TOKOVOIP|HIZLI WHİTELİST|AILE VE ÇETE ALIMLARI AÇIKTIR| ALIMLAR AÇIK | 04.04.2020 YENİ AÇILDI|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hsyinclik0

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar THİEF ROLEPLAY ailesi olarak 04.04.2020 tarihi ile açılmış bulunmaktayız.Siz değerli RolePlay oyuncularına en iyi hizmeti ve en iyi RolePlay zevkini vermek için kurmuş olduğumuz sunucumuza hepinizi davet ediyoruz ve sunucumuza bekliyoruz.
AİLE VE ÇETE ALIMLARI AÇIKTIR
/+10 kişi ile gelenlere Malikâne ücretsizdir/

SUNUCUMUZUN BAZI ÖZELLİKLERİ ;
- GERÇEKÇİ EKONOMİ
- GELİŞMİŞ F3 VE F5 MENÜSÜ
- YÜKSEK FPS
- MODERN POLİS KARAKOLU
- GELİŞTİRİLMİŞ EV SOYMA
- NPC SOYMA SİSTEMİ
- BOLCA SOSYAL RP
- MODERNLEŞTİRİLMİŞ ÇETE MAHALLELERİ
-AİLELERE ÖZEL MALİKANE
- GELİŞMİŞ MARKET SOYGUNU
- SORUNSUZ BAGAJ SİSTEMİ
- 8D TOKO VOIP
- MODLU ARAÇLAR
- SORUNSUZ FOTOĞRAF ÇEKME BUGSUZ SARI SAYFALAR SİSTEMLİ TELEFON
- MODERN VE SORUNSUZ MOTEL SİSTEMİ
- ŞEHİRDE NPC 'LER MEVCUT
- MODERN BLACK MARKET
- LEGAL MESLEKLER ( BALIKÇILIK,RAFİNERİCİLİK,ODUNCULUK,MADENCİLİK,KASAPLIK, TAKSİCİLİK)

Güncel olarak kapasitemiz 128 kişidir,sunucumuzda TOKOVOIP kullanılmaktadır.
+18 7/24 Destek veren ekibimizle birlikte
Siz değerli Roleplay yapmayı seven bütün oyuncuları sunucumuza bekliyoruz.

SUNUCUMUZUN İÇİNDEN BAZI GÖRSELLER;

8373 8374 8375 8376 8377 8378 8379 8380 8381

THİEF ROLEPLAY DISCORD ADRESİMİZ :
THİEF ROLEPLAY SUNUCUMUZA GİRMEK İÇİN DISCORD ADRESIMIZDE LAUNCHER INDIREREK GIREBILIRSINZ
THİEF ROLEPLAY TEAMSPEAK ADRESIMIZ : thiefroleplay
THİEF RolePlay genel olarak İllegal işlerin yoğun olduğu ancak insanların olabildiğince güzel zaman geçirdiği eğlendiği bolca etkinlik yaptığı gelen oyuncu arkadaşların sunucudan çıkmak istemediği oynayana maksimum zevki veren nadir sunuculardandır.
Oyun ekonomisi gerçekçi olup insanların paraya konusunda zorluk çekmeyeceği ve herkesin her meslekten zevk alması için özellikle emek harcanmış ve hatasız bir sunucudur THİEF ROLEPLAY.
MESLEKLER
LEGAL MESLEKLER
-BALIKÇILIK
-RAFİNERİCİLİK
-ODUNCULUK
-MADENCİLİK
-KASAPLIK
-TAKSİCİLİK
İLLEGAL MESLEKLER
-Bitcoin Toplama ve Satma
-Meth üretimi ve satma
-Ev Hırsızlığı
Sunucumuzda MOD'lu Araçlarda Bulunmaktadır.
Özenle Ayarlanmış Fps Düşüren Araçlar kesinlikle Değillerdir.
Ekstra Olarak Fazladan Araç Modifiyeleride mevcuttur.

Son düzenleme:
scriptler olsun sunucudaki yetkililer olsun oyun içindeki rol pasalamalarına kadar herşey çok güzel / güzel sunucu olmuş başarlıranın devamı nı dilerim

Her şey çok güzel dönen roller olsun yetkililerin ilgisi olsun mükemmel

Öncelikle Merhabalar. THİEF ROLEPLAY ailesi olarak 04.04.2020 tarihi ile açılmış bulunmaktayız.Siz değerli RolePlay oyuncularına en iyi hizmeti ve en RolePlay zevkini vermek için kurmuş olduğumuz sunucumuza hepinizi davet ediyoruz ve sunucumuza bekliyoruz.
AİLE VE ÇETE ALIMLARI AÇIKTIR
SUNUCUMUZUN BAZI ÖZELLİKLERİ ;
- GERÇEKÇİ EKONOMİ
- GELİŞMİŞ F3 VE F5 MENÜSÜ
- YÜKSEK FPS
- MODERN POLİS KARAKOLU
- GELİŞTİRİLMİŞ EV SOYMA
- NPC SOYMA SİSTEMİ
- BOLCA SOSYAL RP
- MODERNLEŞTİRİLMİŞ ÇETE MAHALLELERİ
-AİLELERE ÖZEL MALİKANE
- GELİŞMİŞ MARKET SOYGUNU
- SORUNSUZ BAGAJ SİSTEMİ
- 8D TOKO VOIP
- MODLU ARAÇLAR
- SORUNSUZ FOTOĞRAF ÇEKME BUGSUZ SARI SAYFALAR SİSTEMLİ TELEFON
- MODERN VE SORUNSUZ MOTEL SİSTEMİ
- ŞEHİRDE NPC 'LER MEVCUT
- MODERN BLACK MARKET
- LEGAL MESLEKLER ( BALIKÇILIK,RAFİNERİCİLİK,ODUNCULUK,MADENCİLİK,KASAPLIK, TAKSİCİLİK)

***Sunucu Kapasitesi ve Yönetim Ekibimiz***
--Sunucu kapasitemiz 1024 kişiliktir.Güncel olarak kapasitemiz 128 kişiliktir. Sunucumuzda 128 kişilik TeamSpeak 3 -TokoVoip . Oyun Girişi İçin THİEF ROLEPLAY Launcher dan Direk Giriş Yapabilirsiniz. thief roleplay Launcher Tıklayıp Oyna Dedikten Sonra Otomatık Olarak TeamSpeak Kanalımız Devreye Girmekte Ve Oyun ile birlikte TeamSpeak3 adresimize. Otomatik Olarak Açılmaktadır.
+18 Yaş Üstü 7/24 Sesli Destek Veren Yönetim Ekibimiz İle Siz kıymetli Roleplay Oyuncularına her zaman Hizmet Vermekteyiz.

SUNUCUMUZUN İÇİNDEN BAZI GÖRSELLER;
Ekli dosyayı görüntüle 8373 Ekli dosyayı görüntüle 8374 Ekli dosyayı görüntüle 8375Ekli dosyayı görüntüle 8376Ekli dosyayı görüntüle 8377Ekli dosyayı görüntüle 8378Ekli dosyayı görüntüle 8379Ekli dosyayı görüntüle 8380Ekli dosyayı görüntüle 8381

THİEF ROLEPLAY DISCORD ADRESİMİZ :
THİEF ROLEPLAY SUNUCUMUZA GİRMEK İÇİN DISCORD ADRESIMIZDE LAUNCHER INDIREREK GIREBILIRSINZ
THİEF ROLEPLAY TEAMSPEAK ADRESIMIZ : thiefroleplay
THİEF RolePlay genel olarak İllegal işlerin yoğun olduğu ancak insanların olabildiğince güzel zaman geçirdiği eğlendiği bolca etkinlik yaptığı gelen oyuncu arkadaşların sunucudan çıkmak istemediği oynayana maksimum zevki veren nadir sunuculardandır.
Oyun ekonomisi gerçekçi olup insanların paraya konusunda zorluk çekmeyeceği ve herkesin her meslekten zevk alması için özellikle emek harcanmış ve hatasız bir sunucudur THİEF ROLEPLAY.
MESLEKLER
LEGAL MESLEKLER
-BALIKÇILIK
-RAFİNERİCİLİK
-ODUNCULUK
-MADENCİLİK
-KASAPLIK
-TAKSİCİLİK
İLLEGAL MESLEKLER
-Bitcoin Toplama ve Satma
-Meth üretimi ve satma
-Ev Hırsızlığı
Sunucumuzda MOD'lu Araçlarda Bulunmaktadır.
Özenle Ayarlanmış Fps Düşüren Araçlar kesinlikle Değillerdir.
Ekstra Olarak Fazladan Araç Modifiyeleride mevcuttur.
Güzel scripli bir sunucu güzel rp ler dönüyor herkeze tavsiye ederim

İndica Rp nin Reklamını Çalanda Ne Bileyim Bukadar Düşük Seviyeli Olmayalım Sadece Resimleri Değiştirip Paylasmişsınız

Her forumda bu tarz olaylara denk gelmeniz mümkün ve normal arkadaşlar. Bu tarz şeyler yapan kişinin kalitesini vesaire gösterir. Uyarınızı yorumlarda yapmanız hoş değil. Onun yerine özel konuşma aracılığı ile iletip halledebilirsiniz.

Gayet güzel bir sunucu fpste her hangi bir sıkıntı görmedim.. Başarılar..

atsizatabeg atsizatabeg yazıldıktan sonra arkadaşla özel iletişime geçmeye çalıştım fakat kendisi cevap vermedi tek amaçları konu baltalamak sanırım

Her forumda bu tarz olaylara denk gelmeniz mümkün ve normal arkadaşlar. Bu tarz şeyler yapan kişinin kalitesini vesaire gösterir. Uyarınızı yorumlarda yapmanız hoş değil. Onun yerine özel konuşma aracılığı ile iletip halledebilirsiniz.

Ben yorumu koymadan oncebu forumdakı başka admın ılede konustum istedıgım cevabı alamadım.Bu forumu yapan arkadaşlada konustum.Bu sunucunun kurucuylada konustum merka etmeyın .Gereklı işlemlerideyapıcagız şimdi.Sunucu sahibi Arkadaş anlayışlı konudan haberı omayan bır arkadaşımızmıs aramızda cozduk.Kenidininede başarılar dılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!