Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tek karede eski scriptler

2018 de başlamış biri olarak esx envanter zamanında lüks ve üst düzey bir şeydi sağ alta esx menu gibi bir şey çıkar oradan üstümüzde ne olup olmadığını görürdük :/
o es_extendedin özeliigi degilmiydi be

daha sadece bir kaç sunucu varken serverbutik'e aitti galiba hatırlamıyorum deli gibi para kasmıştım ama araba nasıl alınır bilmediğim için her yere koşarak gidiyordum kasabada

ne güzel voice chatimiz vardı altımızda yuvarlak oluyodu nerelere geldik bee

Fivemin en güzel zamanlarıydı ne hile vardı ne herkes ben meveloper im diyordu ah o esx envanter lükslügü çok özlenecek zamanlar

Paradise ve Imperial, ah kasaba zamanları tek bir balıkcılık yapar direk BMW M2 M4 M5 direk koleksiyonu tamamlardım, hep bu tarz hud kullanılırdı ekranın yarısını kaplardı ama güzeldi, ozamanlar hilede yok tabi :D
imperial mi ağa

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!