Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu Arıyorum

Pixie

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar,

Karakterim, en azından benim açımdan eğlenceli ve konuşmayı seven bir insan. Gun Rp olaylarına aşina olmadığı gibi uzun sürelerdir şehirde olmamış gibi giriş yapmak istiyor.

Önceki sözlerimde söylediğim gibi çete olsun mafya olsun o konuları sevmiyorum, olursa bile 1. Planı illagel olmayan sunucu var ise katılmak, sosyalleşmek isterim. Bağış olayları olmayan, Hdrp olabilir ama uzun süreden beri dediğim gibi yoktum. Ama alışabilmem uzun sürmez hata olarakta birşey yapacağımı düşünmüyorum. Daha çok sosyalleşmek 1. planım, sonrası karakter gelişiminde olacak şeyler diye düşünüyorum.

Sunucu alımlarında da çanta olmadan büyük şeyler taşıyor bu cümlede hata nerde felan diye sormayacak bir sunucu varsa katılıp sosyalleşmek isterim. İyi Günler, iyi roller.

Pixie#7818 Discord üzerinden de yazabilirsiniz.

NOT : BU AÇTIĞIM KONU YANLIŞ İSE KALDIRILMASINI VEYA BAŞKA BİR KONUYA TAŞINMASINI İSTERİM. YANLIŞ İSE KUSURA BAKMAYIN !!..

Kardeşim Merhaba... CanAlamir#9883 Eklersen Sunuzumuzda sizin gibi insanları görmekten mutluluk duyarız.

Mitrada Ne Var ► Sosyal ağırlıklı meslekler ve optimize edilmiş yüzlerce animasyon ► Ücretsiz yüksek kaliteli modlu araçlar ► Amerika tabanlı işleyiş ► 16 Kişiden oluşan 20+ deneyimli yetkili ve yönetim kadrosu ► Hard RP ve Normal Ekonomi ► Legal-illegal meslek çeşitliliği ► Düzenli etkinlikler ve çekilişler ► Sürekli güncellenen ve yenilenen scriptler ► Sunucumuzda siz değerli oyuncularımızın kaliteli rol yapabilmesi için FPS sıkıntısı yaşatan eklentilerden kaçınılmaktadır. Mitrada Ne Yok ► Baron, kartel, mafya gibi saçmalıklar yok. ► Admin power yok. ► Donate atıp sesi yüksek çıkan yok. ► Yapılan hataları görmezden gelmek yok. ► Destekte oyundan daha fazla vakit geçirmek yok. ► Emeklerinizin sunucu kapanması sonucu çöpe gitmesi yok. ► Mitra Roleplay bir kişinin ya da birilerinin sunucusu değil, içerisinde barındırdığı tüm oyuncularının sunucusudur. ► Amacımız, Fivem'de bazı kişilerin koyduğu saçma kurallardan veya sistemlerden arınarak kendi kurallarımızı eğlenceyi en üst seviyeye çıkaracak şekilde uygulamaktır. Sizler için mantık çerçevesinde bir rol deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. discord.gg/mitrarp

SHİP ROLEPLAY YENİ EKİPLERİNİ BEKLİYOR

Boş olan oluşumlarımız

*Los Santos Police Department
*Los Santos Medical Services

*Ballas Gang
*Crips gang
*Grove street
*Vagos Gang
*bloods Gang
*Black Gang

Avantajlarınız

Aile,Kartel,Mafya,Baron SİSTEMİ YOK.

Taksi sistemi ile yüksek sosyal RP İmkanı

Orta - Zor Ekonomi

İllegal ve legal meslekler ve DAHASI.

Geri Kalan Bilgilerin Çoğu İçin

İYİ ROLLER DİLEMEZ, YAŞATIRIZ.

-SouthV Roleplay- - Sunucu Açılış Tarihi 24.04.2021 Cumartesi

- Tecrübeli ve ilgili yönetim kadrosu

- MAX FPS Değeri

- Gerçek bir roleplay sunucusu !

- Full Fix Bugsuz Slotlu M3 Envanter

- GANG-EMS-PD Alımlarımız Açıktır

- PAY TO WIN YOK !!

- Racon,Kelle Kesme,Biat Ettirme Rolleri Yok!

- Birbirinden Güzel Scriptler

- KALİTEYİ HİSSET !
Rolüne Güvenen,Sosyal Rp'ye Önem Veren Herkesi Bekleriz.Sunucumuzda P2W yok! Sen yoksan 1 kişi eksiğiz demektir WL alımlarında bekleme süreniz max 5 dkdır.Hadi sende bize katıl . Discord :

Merhabalar yeni açılan sunucumuza ekipler arıyoruz.Tek kişi gelmesi ekibinin olmaması önemli değil sunucumuz sosyal hard rp +18 alım...

| ΛRΛWN ROLEPLAY |Gelmek İsterseniz Buyrun Gelin Konuşalım Yeni Açılacak Bir Sunucu Hard Ekonmi Har RP

SUNUCUYA KATILMASI İÇİN BİR DAVET GÖNDERDİN

| ΛRΛWN ROLEPLAY |
20 Çevrimiçi26 Üye

Katıldın

Hard rol anlayışını örnek aldığımız sunucumuza
senide bekleriz açılış 08.05.2021 discord.gg/jetrp

HADES ROLEPLAY OLARAK SİZİ SUNUCUMUZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ GANGLER ÜZERİNE KURLUMUŞ OLAN SUNUCUMUZDA 1500 KİŞİ BULUNMAKTA STARTS COMMUNITY VE OLYMPOS COMMUNITY BÜNYESINDE BULUNAN SUNUCUMUZDA BARON SİSTEMİ YOKTUR THE FAMMİLİES BALLAS LOST MC BOŞTADIR

DOSTUM SELAMLAR, !๖ۣۜßarınŁyc#6809 DİSCORD ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇERSEN, SUNUCUMUZU TANITMAK İSTERİM :)

Sunucumuzu gelerek sunucumuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz, her türlü yardım yapılabilir. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Herkese selamlar,

Karakterim, en azından benim açımdan eğlenceli ve konuşmayı seven bir insan. Gun Rp olaylarına aşina olmadığı gibi uzun sürelerdir şehirde olmamış gibi giriş yapmak istiyor.

Önceki sözlerimde söylediğim gibi çete olsun mafya olsun o konuları sevmiyorum, olursa bile 1. Planı illagel olmayan sunucu var ise katılmak, sosyalleşmek isterim. Bağış olayları olmayan, Hdrp olabilir ama uzun süreden beri dediğim gibi yoktum. Ama alışabilmem uzun sürmez hata olarakta birşey yapacağımı düşünmüyorum. Daha çok sosyalleşmek 1. planım, sonrası karakter gelişiminde olacak şeyler diye düşünüyorum.

Sunucu alımlarında da çanta olmadan büyük şeyler taşıyor bu cümlede hata nerde felan diye sormayacak bir sunucu varsa katılıp sosyalleşmek isterim. İyi Günler, iyi roller.

Pixie#7818 Discord üzerinden de yazabilirsiniz.

NOT : BU AÇTIĞIM KONU YANLIŞ İSE KALDIRILMASINI VEYA BAŞKA BİR KONUYA TAŞINMASINI İSTERİM. YANLIŞ İSE KUSURA BAKMAYIN !!..

Selamun aleyküm X Role play olarak Siz değerli İnsanları aramızda görmeği çok isteriz detaylı bilgi için Adresimize gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz

Kapandı.

Son düzenleme:
Merhabalar sunucumuza alımlar mevcuttur pd, çete,yetkili alımları bulunmaktadır iletişim için discord.gg/noxroleplay

Mitra'nın Amacı Nedir ?
►Sizlere kaliteli rol ortamı sunabilmek
►Oyuncu-Yönetim ayırt etmeden herkesin eşit olduğu bir sunucu ortamı
►Gerçekliğe en yakın deneyim
►Hard Roleplay'i en doğru şekilde gösterebilmek
►Çok insanın değil kaliteli insanların olduğu bir sunucu ortamı yaratmak

Mitrada Ne Var

► Sosyal ağırlıklı meslekler ve optimize edilmiş yüzlerce animasyon
► Ücretsiz yüksek kaliteli modlu araçlar
► Deneyimli yetkili ve yönetim kadrosu
► Hard RP ve Normal Ekonomi
► Legal-illegal meslek çeşitliliği
► Düzenli etkinlikler ve çekilişler
► Sürekli güncellenen ve yenilenen scriptler
► Sunucumuzda siz değerli oyuncularımızın kaliteli rol yapabilmesi için FPS sıkıntısı yaşatan eklentilerden kaçınılmaktadır.

Mitrada Ne Yok

► Baron, kartel, mafya , çete yok.(ic de çete olabilirsiniz hikayeniz bunu destekliyorsa ama discord üzerinden herhangi bir perm veya araç-silah yardımı olmayacaktır.)
► Admin power yok.
► Donate atıp sesi yüksek çıkan yok.
► Yapılan hataları görmezden gelmek yok.
► Destekte oyundan daha fazla vakit geçirmek yok.
► Emeklerinizin sunucu kapanması sonucu çöpe gitmesi yok.
► Mitra Roleplay bir kişinin ya da birilerinin sunucusu değil, içerisinde barındırdığı tüm oyuncularının sunucusudur.
► Amacımız, Fivem'de bazı kişilerin koyduğu saçma kurallardan veya sistemlerden arınarak kendi kurallarımızı eğlenceyi en üst seviyeye çıkaracak şekilde uygulamaktır. Sizler için mantık çerçevesinde bir rol deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.
Bu arada Mitra sadece bizim değil içinde bulundurduğu her oyuncunun sunucusudur ki bunu oyuncularımız benimseyerek bir çok kez göstermişlerdir.
discord.gg/mitrarp
Tanıtım Videosu :
(sorun olursa link kaldırılır)

◦ 13.05.2021 AÇILIŞI!!◦>
◦ HIZLI WHITELIST/ALLOWLIST!!◦>
◦ YETKİLİ ALIMLARI AÇIK!!◦>
◦ PAY TO WIN YOK◦>
◦ En Güncel ExtendedMode ◦>
◦ EpicRP Özel Tasarım Envanter ◦>
◦ Meslek Garajları & Galerileri ◦>
◦ Kişilerin Eylemlerine Bağlı Telefon Uygulamalı Dinamik Meslek Borsası ◦>
◦ Paketin Her Yerine Entegreli F3 - Radyal Menü ◦>
◦ Gelişmiş Garaj Sistemi ◦>
◦ Gelişmiş Mekanik Sistemleri (Menüler - Özel Yakıt - Entegrasyonları) ◦>
◦ Tamamı Permsiz Hobi Meslekler (5 Adet) ◦>
◦ Hard Hacker Job ve Hard Kenevir>
◦ 5'den Fazla Soygun ◦>
◦ Özel Geliştirilmiş Hacker Mesleği (Kişilerden Para Çalma Özellikleri, Sivil Takipleri, Soygun Entegrasyonları, Özel Market, Polis Araçlarına Erişim vb.) ◦>
◦ Gelişmiş Polis Mesleği, Araç Gereçleri(Tablet, TakılabilirGPS, BodyCam, Dronelar vb.), Radar Noktaları, Meslek Araçları ve Karakolu ◦>
◦ Detaylandırılmış Hastane ve Doktor Mesleği ◦>
◦ Optimize Meslek GPS'leri ◦>
◦ Optimize Mekanlar ◦>
◦ Donate Olarak Satılabilecek yerler için Hazır ve Çoğaltılabilir Meslek Menüleri, Kasaları, Depoları, Garajları vb. ◦>
◦ Sağlık Sistemi, İlaçlar ve Doktor Muayene Sistemleri ◦>
◦ Banka Kartları gibi onlarca Kullanılabilir Eşya ◦>
◦ Hazır Gelen Onlarca Kadın & Erkek Saçları ve Kiyafetleri ◦>
◦ Hazır Gelen Onlarca Meslek ve Donate Araçlar ◦>
◦ Hazır Gelen Modlu Silahlar ◦>
◦ Buraya Sığdıramayacağımız Kadar Onlarca Büyük Özellik ve İnce Detaylar! ◦>
>>Discord Adresimiz:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!